Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Korizmeni petki kod Bunčića

Share

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Korizmeni petki kod Bunčića

Postaj by juli on 9/3/2010, 15:57

Kaj da vam veli već se dugo nisam imala kaj deti na forum, ma ni ovo baš ne spada u idividualna putovanja, makar eto bili smo v Dugem selu z kratkim hižama i bilo nam je jakooooo lepo.Naš dragi prijatelj Kroko koji obožava jesti otkril nam je dugogodišnju tradiciju u kleti Bunčić da pred Uskrs imaju pet (5) korizmenih petaka gdje nude riblje specijalitete kao švedski stol za 95kn (u prevodu jedi kolko moreš), Boris i Kroko su si to preveli jedemo od 20h do 24h. Nekak mi se čini da su mislili da ak sve pojedeju da buju šveđanke došle na stol, morti su bili malo razočarani kaj ni bilo šveđanki, al su zato jedva seli v aute. Naše malo društvo je bilo Kroko,Lily,Helena,Matija Pisuljak femily, Grga i Renata (Grga je ponosni vlasnik KLE čijem kupovanju su kumovali Kroko i Boris) Panta i još jedan bračni par frendovi od Grge.
evo malo slika:

predjelo fina riblja pašteta, tak je bilo fino da se pojela i dekoracija, iza toga je bila jakoooo fina riblja juha koju se nismo setili slikati .

a onda je krenulo glavno jelo (švedski stol) bilo je tu brancina, orada, škarpina, lista, šampjera, lososa,raznih salata od morskih plodova, raznih rižota puno toga novog za probati.

završen je prvi krug, malo smo presekli s egzotičnim voćem i mogu vam reči da ti ananasi i dinje baš pašeju nakon riba..

a onda je krenuo drugi krug malo hobotnice pod pekom, pa škampe na buzaru, pa punjene lignje, pa pržene lignje, pa lignje sa žara ,

bilo je i otimanja očišćene ribe z tanjura ,Boris je uspel pojesti sedam riba uz sve ostalo i Kroko je priznal da on više nemre i da ga je Boris potukel u jelu.
I za kraj desert Dubrovačka rožata.

eto tak bilo nam je jako lijepo, ovo je bil moj drugi petak v Bunčiću, petak prije sam bila sa Dianom,ali nismo zele fotić pa nema slika, zato se ovaj petak Boris setil zeti fotić.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Korizmeni petki kod Bunčića

Postaj by sju_rod on 9/3/2010, 17:08

nemrem verovat da vam je samo jelo na pameti.................................................................................................................... a seks????????

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 9/3/2010, 17:57

vidiš da to zapravo i nije pravo jelo, neg je RIBA

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 9/3/2010, 18:40

Rudi pa lepo ti MG veli to ni jelo to je riba, ali bilo je i školjkica,a znaš li kaj dečecima delaju školjkice ........celu subotu mi je osmjeh bil oko glave

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 9/3/2010, 20:48

dobro da si mi rekla,imam ja neke školjke kaj sam još s mora dofural pa bum ih poklopal,baš me interesira kaj bu onda bilo.....

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 9/3/2010, 21:14

Ja ne jedem niš kaj nemrem zvezati za drvo.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 10/3/2010, 20:50

lavica je napisao/la:Ja ne jedem niš kaj nemrem zvezati za drvo.

Ovo ide ravno na fejs. Još se smijem.....mrak!!!

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 10/3/2010, 21:06

to je fora od mog jednog frenda, a drugi veli da ne jede nikaj kaj nije imalo mamu.

kao što se lijepo na meni vidi ja papam sve osim fileka.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 10/3/2010, 21:32

Zbog ove ekipe za stolom 33 proglašen je ZERP. I pitanje da li će to biti dovoljono.

Korizmena ekipa stvarno je ozbiljno shvatila svoj zadatak. Nije baš da mi nije žao kaj nisam bil tam......

Spritmonitor.de

kroko
Pjesak
Pjesak

Postaj by kroko on 13/3/2010, 00:05

bome da, taj Bunčić vam je pravo svetište.......i do nedavno su mi govorili da radi mene bude čovek propal jer sam po tri tanjura maznuo, ali hvala Bogu Boris me šije za dva tanjura i jedno pet,šest, a možda i sedam rib ...........mam mi je lakše.........ali već sljedeći puta Bunčić je opet svetište u kojem se klanjamo, a vi curice dobro si pročitajte kaj vam je July rekla i kak je drugi dan imala osmjeh od vuha do vuha........sve te školjke i riblji specijaliteti su puni "D" vitamina........ak ne znate za kaj su ti vitaminčeki imate google pa proguglajte ili pitajte July hehe........

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 21/3/2010, 15:17

Da , da , i taj Kroko je pizda sa velkim P jer je bil i ovaj petak i ni niš rekel.......kaj ga je sram z menom iti ????? Pa kaj onda ak morem pojest više ??????

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 05:42

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 05:42.