Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

pederčine iz zg banke

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

pederčine iz zg banke

Postaj by sju_rod on 6/4/2010, 18:53

danas mi je lijepo stiglo na mob. da mi skidaju pet tisuča kuna minusa,PET TISUČA, pa od kud mi da to podmirim,oni nisu normalni,jes da mi je plača manja za oko tisučice,ali da mi skidaju pet tisuča to je živa sramota,da imam lovu da im sve podmirim došel bi im sa škarama i sve kartice bi im zrezal pred njima i poslal ih u pet miliona djelatnica materina (oprostite na izrazu ali mogel bi nekog ubit bez grižnje savjesti) sad ako i prodam motor moral bum to podmirit,pun mi je kufer ove države,cijeli politički vrh je korumpiran,kradu na sve strane,živo im se fučka za ljude a prsa su im plava od busanja za hrvatstvo a nas male ljude smatraju topovskim mesom,sve bi ih u bus i na goli otok da sa malim čekićima razbijaju kamenje i od njega da naprave pijesak,gamad smrdljiva prokleta politička....
P.S. neznam samo zakaj piše djelatnica kad sam ja napisal nekaj drugo kao ŽENSKI SPOLNI ORGAN i to u najgorem smislu...

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: pederčine iz zg banke

Postaj by mg750ie on 6/4/2010, 19:05

Rudi, bude sve OK.
S bankom probaj dogovoriti povrat minusa kroz neko vrijeme npr 6 mjeseci

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 7/4/2010, 08:28

fuj ponašanje pet tisuća puta

D@DO
Roler
Roler

Registration date : 17.06.2009

Postaj by D@DO on 10/4/2010, 17:57

Eee Ruda.. nisi jedini! I meni je 31. 12. istekel MasterCard u Erste banci. Kako isti koristim redovno, tj. redovno sam u minusu do daske ali i podmirujem na vrijeme sve svoje obveze uključujući kamatu i razne naknade.
Zovem na telefon i kažu mi da odem u svoju poslovnicu po novu karticu. OK.. nejdem odmah jer mi se ne žuri, a Master mi ionako služi samo za plaćanje putem interneta. I već sam u fazonu da mi nitko nemre hakirati račun i drpiti lovu jer sam uvijek na granici dozvoljenog minusa.
Dođem u svoju poslovnicu i oni traže li ga traže, ali ne mogu pronaci. Upite me na posebnu osobu zaduženu za kreditiranje. Ona isto traži po računalu i nakon pet minuta pobjedonosno uzvikne "Evo.. pronašla sam! Master vam je ukinut i više ne možete dobiti produženje!"
OK.. kažem ja, ali molim za neko obrazloženje. I što imam za čuti od djelatnice.. Postoje tri uvjeta koja morate ispuniti da bi mogli i dalje imati kreditnu karticu.
Prvi je da nikad niste prešli dozvoljeni minus na što provjerom ustanovi da u svih 12 godina koliko imam Master nikad nisam bio u crvenom.
Drugi je da na vrijeme podmirujete svoje troškove na što isto provjerom ustanovi da u svih 12 godina podmirujem uredno i na vrijeme. Nikad niti dana nisam zakasnio.
Treči.. e treči uvjet je zeznut po mom pitanju! Nemam dovoljna mjesečna primanja.. fali mi par stotina kuna do nekog njihovog limita koji su uveli baš prije neki mjesec. To što inaće imam dovoljna primanja, plaćam alimentaciju iz njih, plaćam kredit na vrijeme koji imam kod njih, vide da imam svako malo izvanredna neka primanja nema nikakve veze.
Oni od prije mjesec dana posluju po novom, a mene tko šljivi. Moram vratiti minus, a onda mogu predati molbu pa će oni razmisliti i odlučiti da li da mi daju novi Master sa nešto manjim dozvoljenim minusom.
Na tome im se ljubazno zahvaljujem i tjeram ih sve skupa u tri (kako kaže Ruda) djelatne djelatnice i kažem da ako nakon toliko godina poslovanja ne postoji neko povjerenje u klijenta.. neka si taj Master zabiju Anti Gotovcu u guzicu jer kod njega i tako primanja nisu bitna i on je čovjek od velikog povjerenja!

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 10/4/2010, 20:06

je baš tak samo kaj se njima živo fučka za nas malene,ježi ga.....

D@DO
Roler
Roler

Registration date : 17.06.2009

Postaj by D@DO on 10/4/2010, 21:23

sju_rod je napisao/la:je baš tak samo kaj se njima živo fučka za nas malene,ježi ga.....

Fučka se njima Ruda za nas male itekako, samo što glume da NE! Od nas žive, a ne od nekih lažnih velićina!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 15:25

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 15:25.