Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

U potrazi za pravim

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: U potrazi za pravim

Postaj by Borris on 25/5/2010, 16:41

Sve su mi SUZNE oči......Ima nas ima , a svaki dan sve nas je više... [You must be registered and logged in to see this image.]

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 25/5/2010, 22:20

A put do Banditosa nije bio ni malo jednostavan.

Nakon prave istrage koje se ne bi posramio ni USKOK, ustanovio sam da je prodavana i u Zadru i u Krapini. A nagrada za to je guvernal koji sam vidio na slici u Zadru i koji ću dobiti slijedeći tjedan. Uz originalne kromirane retrovizore naravno.

A izvid u Krapini koji su proveli naši najjjiskusniji forumaši jednostavno se ne može opisati riječima pa nam je to MG ovjekovječio svojim video uratcima.

Pripreme u bazi u Zagrebu: [You must be registered and logged in to see this link.]

Nervoza pred polazak u izvid: [You must be registered and logged in to see this link.]

Krapina - u očekivanju bandita: [You must be registered and logged in to see this link.]

Bandit je skriven u garaži: [You must be registered and logged in to see this link.]

Bandita na sunce: [You must be registered and logged in to see this link.]

Detaljan izvid bandita: [You must be registered and logged in to see this link.]

Test prvi: [You must be registered and logged in to see this link.]

Test drugi: [You must be registered and logged in to see this link.]

_medion_
Pjesak
Pjesak

Registration date : 23.05.2010

Postaj by _medion_ on 26/5/2010, 08:23

kuplung odma hvata.... [You must be registered and logged in to see this image.]
pravi je...

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 26/5/2010, 09:38

kak je Boris šlank na filmu, za neverovati [You must be registered and logged in to see this image.] , a i počelo je sektarenje [You must be registered and logged in to see this image.]

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 26/5/2010, 11:59

Ma nema nikakvog sektarenja......bumo ti mi našli još dva cilindra i naljepnicu..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Tester
Pjesak
Pjesak

Postaj by Tester on 29/5/2010, 17:49

_medion_ je napisao/la:kuplung odma hvata.... [You must be registered and logged in to see this image.]
pravi je...

Takvi su ti iskusni test vozači: dvaput im se ugasi motor dok krenu, al kad krenu nema više stajanja....

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 29/5/2010, 18:55

meni je sasvim dost moja dva u V, samo imajte 4 u redu, i uživajte u tvorničkim zvukovima,
Dragec je dobro kupil, sad prilagodba novom režimu vožnje i kacigu na glavu i uživancija. Borris mu to bude zglancal ko pesje jajce.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:53

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:53.