Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Moto i ostala događanja

Share

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Registration date : 03.02.2008

Moto i ostala događanja

Postaj by DAVORUBMC on 17/2/2008, 10:19

Obračam se svim članovima MK Patriot sa dobrom namjerom.
Ovo pišem na forum, tako da postoji pisani trag o onome što ja mislim, govorim i pišem.
O čemu se radi:
Zbog javne izjave jednog vašeg člana, UBMC imao je malih neugodnosti u radu sa braniteljskim udrugama (hvidra, dragovoljci, ...) i morali smo objašnjavat ljudima da to što su čuli od člana MK Patriot nema veze sa pameću. Naravno, ispričali smo im i sve događaje i razilaženja u ondašnjem UHBM-u te da UHBM i dalje postoji (sada pod novim imenom UBMC) te da i dalje radimo i djelujemo u skladu sa zakonom i da smo voljni priključiti se akcijama koje organiziraju braniteljske udruge.
Nepromišljenom izjavom vašeg člana, narušili ste si ugled među braniteljskim udrugama i smatram da si pod imenom "Patrioti", nebi si smjeli dozvoliti takve ispade.
Nadam se da se ovakve stvari neće ponoviti, jer mi u UBMC se ne mješamo u vaše planove i rad, te isto očekujemo i od MK Patrioti.

Pozdrav,
Udruga Branitelja-Motorista Croatia
Davor Vidak

lukylipik
Roler
Roler

Re: Moto i ostala događanja

Postaj by lukylipik on 17/2/2008, 18:02

...dragi moji, pročitali smo, komentirajte, recite, ovdje ili na drugom mjestu ukoliko ima potrebe!...

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 18/2/2008, 18:10

lukylipik je napisao/la:...dragi moji, pročitali smo, komentirajte, recite, ovdje ili na drugom mjestu ukoliko ima potrebe!...

Bok Davore,
biti ću vrlo kratak. Tvoj post je prvi takve vrste na ovom forumu, i želim izraziti otvoreno negodovanje na njegov sadržaj i mjesto na kojem je objavljen.

Kao što si mogao primijetiti ovaj forum je osnovan sa osnovnim ciljem razmjene informacija među članovima, forumašima kojima je ugodno druženje i zajedničke vožnje najvažniji cilj. Motori i ljubav prema domovini stvari su koje nas upravo ovdje okupljaju.

I tu MK Patriot nema nikakvu ekskluzivnost. Osim našeg, ima još dosta foruma na istu temu, i svi se mi međusobno posjećujemo, dopisujemo, razgovaramo, šalimo. I međusobno nadopunjujemo. Mi nismo konkurenti jedan drugom, mi svojom raznolikošću stvaramo naš Moto i oko njega svijet.

Tvoj tekst koji u biti pokušava otvoriti jednu sasvim drugu temu, ne pripada ovom forumu.

Ne sumnjam u iskrenost tvojih namjera, ali "informacije" koje glase: jedan član, jednu informaciju, mala neugodnost nikako ne pripadaju ovom forumu budući da i nisu informacije.

Navodiš kako pišeš u svoje ime, a kasnije kako ste "vi" morali udrugama objasniti "to što su čuli" i da "to" nema veze s pameću. Nemojte nas više braniti, mi nemamo stalnih skrivenih neprijatelja i špijuna svuda oko nas. Mi nemamo i nismo imali ni u prošlosti iskustava s malim neugodnostima sa drugim udrugama, klubovima, odmetnutim članovima.
I na kraju naravno i tvoj potpis. Pa svi mi članovi ovog foruma tebe dobro poznajemo. I uvijek si bio i jesi dobrodošao na naš forum, na naše susrete, na naše vožnje. Uvijek si ravnopravno učestvovao u svim našim temama, i ozbiljnim i šaljivim. I to češ vjerojatno činiti i ubuduće.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 18/2/2008, 21:38

svaka čast Gec

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Postaj by DAVORUBMC on 18/2/2008, 21:57

Ovako, pregledao sam forum i nisam našao prikladnije mjesto za pisanje svog posta. Možda bi trebalo otvoriti temu u kojoj će se moći raspravljati o problemima.
Nisam niti htio staviti ovaj post javno ali pošto neznam kome da se obratim unutar MK Patrioti, stavio sam kao obavjest svima, pa da svi vidite u čemu je problem. Nažalost, nisam imenovao osobu za koju smatram da je prouzrokovala neugodnosti iz čiste kulture i pristojnosti, a i u tel. razgovoru sa lukylipik-om došli smo do toga da dotično ime i prezime ne stavim javno na forum (što i sada neću ali ako želite, nije problem).
Što se tiče mojeg pisanja u "moje ime ..." pa "u ime nas", prihvačam kritiku, jer mi je još neobično da sam dopredsjednik udruge i zbog toga malo pišem "u svoje ime" a malo kao "mi".
Sada, kada se razjasnilo ko je gdje i kome, nadam se da se slične neugodnosti neće događati, jer mislim da nikome ne koriste "šank razgovori" kada su u pitanju ozbiljne stvari. A nažalost, član MK Patriot-a je uzrok ovog problema i nadam se da se takve stvari više neće događati.
Jasno mi je da sam na forum stavio "tešku" temu i zbog toga sam se potpisao imenom i prezimenom da i oni koji me ne poznaju, vide tko to piše.
Uvijek sam za šale i pošalice, ali kada su u pitanju ozbiljne stvari, a naročito kada si neko dozvoli neistinama i nepromišljenim istupima narušiti ugled UBMC-a, reagirat ću oštro i tražiti objašnjenje i ispriku.

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 18/2/2008, 22:15

[quote="DAVORUBMC"]Ovako, pregledao sam forum i nisam našao prikladnije mjesto za pisanje svog posta. Možda bi trebalo otvoriti temu u kojoj će se moći raspravljati o problemima. Mi nemamo problema pa nam takva tema ne treba!!!
Nisam niti htio staviti ovaj post javno ali pošto neznam kome da se obratim unutar MK Patrioti svi smo mi PATRIOT pa se obraćaš svima kod nas nitko ne odlučuje sam!!!!, stavio sam kao obavjest svima, pa da svi vidite u čemu je problem. ponavljam kod nas nema problema, samo ih drugi izmišljaju!!!!
Nažalost, nisam imenovao osobu za koju smatram da je prouzrokovala neugodnosti iz čiste kulture i pristojnosti, a i u tel. razgovoru sa lukylipik-om došli smo do toga da dotično ime i prezime ne stavim javno na forum (što i sada neću ali ako želite, nije problem).
Što se tiče mojeg pisanja u "moje ime ..." pa "u ime nas", prihvačam kritiku, jer mi je još neobično da sam dopredsjednik udruge i zbog toga malo pišem "u svoje ime" a malo kao "mi".
Sada, kada se razjasnilo ko je gdje i kome, nadam se da se slične neugodnosti neće događati, jer mislim da nikome ne koriste "šank razgovori" kada su u pitanju ozbiljne stvari. A nažalost, član MK Patriot-a je uzrok ovog problema i nadam se da se takve stvari više neće događati. Nitko nikome nije neprijatelj.....a vi fobično tražite neprijatelje gdje ih nema. Živite svoj život i pustite druge da žive!!!
Jasno mi je da sam na forum stavio "tešku" temu i zbog toga sam se potpisao imenom i prezimenom da i oni koji me ne poznaju, vide tko to piše.
Uvijek sam za šale i pošalice, ali kada su u pitanju ozbiljne stvari, a naročito kada si neko dozvoli neistinama i nepromišljenim istupima narušiti ugled UBMC-a, reagirat ću oštro i tražiti objašnjenje i ispriku. A jesi li tražio objašnjenje ili reagirao oštro i na prvu???

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Odgovor kuni

Postaj by DAVORUBMC on 18/2/2008, 22:28

Gle kuna,
Pokretanjem mog posta u ime UBMC-a i u svoje ime, isplivale su neke stvari i drago mi je da je i to razjašnjeno, što putem vašeg foruma, što putem našeg foruma a što putem telefona.
Eto, sad kad smo i to rješili, nadam se da je svima pouka, da je pametno razmisliti prije nego što se nešto javno kaže.

Mala nadopuna:
Da, slijedeći put ću odgovoriti još oštrije i na prvu.
Očigledno pristojan i smiren pristup problemu nije svima po volji.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/2/2008, 09:59

Sukladno dogovoru svih članova MK Patriot na ovom forumu nitko neće reagirati na prvu i još oštrije. Za to može koristiti sve druge vrlo čitane forume, ukoliko mu to tamo bude dozvoljeno.
Otvarajući ovaj forum postavili smo si vrlo jednostavne zahtjeve za njegov sadržaj.
Ponavljam još jednom da je ovaj forum mjesto susretanja ljudi dobre volje, ljudi koji žele raspravljati o zajedničkim druženjima, putovanjima, iskustvima. Ovo je mjesto gdje mogu sa svima nama dati i svoj doprinos našoj Moto zajednici.

Molio bih da se to i ubuduće štuje.

Spritmonitor.de

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Odgovor Dragecu

Postaj by DAVORUBMC on 19/2/2008, 10:15

Dragec, slažem se, sve polako odlazi u "off ...".
Na našem forumu je bila ista tema i ona je maknuta u "skladište". Tko je htio reagirati, to je napravio (na forumu, zvanjem mene na tel...itd).
Predlažem admin. da zaključa ovu temu jer je sve rečeno.
Voda je bistrija ...

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/2/2008, 10:20

Iskreno mi je zadovoljstvo što smo ovo brzo i jednostavno riješili, i našli zajednički jezik kojim ćemo svi skupa dalje.

Temu jednostavno nije potrebno zaključati.
Sami će je članovi zatvoriti svojim nesudjelovanjem u njoj, te sam stoga ponosan što uz svoje uobičajene članske aktivnosti (vožnje i druženja) ne moram koristiti i dodatne admin ovlasti.

Društvo, temperatura vani raste iz dana u dan, vidimo se na cesti, i tome se također iskreno veselim.....

Spritmonitor.de

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Odgovor Dragecu

Postaj by DAVORUBMC on 19/2/2008, 11:14

Lijepo si to napisao i slažem se sa tobom.
Prijedlog micanja moje teme je čisto da se "ružna priča" ne vidi na vašem forumu (pošto smo sve razjasnili) , jer i ja smatram da su forumi, pa tako i vaš, mjesto za pozitivne stvari i događanja.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 09:51

• Započni novu temu
  • Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Sada je: 8/12/2016, 09:51.