Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

9. MOTO SUSRET ZELINA

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

9. MOTO SUSRET ZELINA

Postaj by Borris on 28/5/2010, 23:08

Evo , ipak smo se uspjeli zdogovorit i trio fantastikus (da ne sektašim i velim suzukijus) u postavi Dragec, Sju-Rod i Juli-Boris smo se našli na Badelovoj benzinskoj u Sesvetama. Pod mojim sigurnim (znate priču o skuterašu....) vodstvom uputismo se na moto i off roud(kaj bi zagorci rekli-kam te vrag jebe ) susret u Zelinu...Mada sam imao namjeru vozit oprezno i sigurno to mi je bilo onemogučeno jer mi je cjelo vreme za vrat dihal nekakav bandit i to onaj gabaritniji....i bez obzira kolko ja daval gas i bacal se u pogibeljna preticanja on je uvek bil tu....neznam kaj bi rekel???? Tolko za sada , a nastavak sljedi sutra kad metnem slike...

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: 9. MOTO SUSRET ZELINA

Postaj by mg750ie on 29/5/2010, 10:45

bravo dečki, vidim da Vas niš nemre omesti, glavno da je gec prešel iz faze neodgovornog skuteraša u fazu motoriste

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 29/5/2010, 14:18

Evo i nastavka priče...Da i slikama potvrdim uvodnu pričicu ....
U zasjedi iza grma dočekal me bandit a leđa mu je čuvala malabusa.....nakon prvog šoka zapalismo po jednu(na benzinskoj?????) malo smo pričekali ak se još netko odluči pridružiti nam.

pošto niko više nije došel , gore opisanim tempom stigosmo do Zeline....Bandit se stal do mene a Rudek se nemre odlučit jel bi malubusu pospremil u šekret il bi se stal pokraj nas...

Ipak je prevagnul bolji miris benzina...bilo kuda -Lucky svuda! a onda melem za oči...ma kaj za oči , za sva osjetila!!!

Ma kak to lepo zgleda !!!! čista poezija!!!

Normalno da smo si morali nekaj spiti, a Dragec je pil fantu (dost je kaj ima divlji motor....ni to skuter!) a dole bute vidli kaj je na desnoj sliki Dragec spuštal na stol...

kruh i luk a u drugoj turi.....

vola !!! joooj kak to lepo zgleda.....a bil je pečen baš kak treba.....najedamput je za stolom zavladala tišina....pitam se zakaj ????

baš je dobro bilo....a volić se i dalje vrti...

znam da nas ima svakakvih......ali jadna zmija !

lunjajuči od šanka do šanka (po volu si žeden) sreli smo neka poznata lica- Gogu iz Good Felousa i zubatog Kostu (zadnji put kad smo ga vidli bil je bezubi Kosta...)

Ma ko veli da Guzzi ni pravi stroj ???

U razgledavanju motora sretosmo i Dana sa suprugom...U dobrom društvu vreme brzo prolazi i mrak je časkom stigao....

Kraj prvog djela...

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 29/5/2010, 14:51

Evo i mračnog (najte krivo mislit-pa pal je mrak ! ) nastavka priče iz Zeline....
Sreli smo i budučnost KLE pokreta...Ivana(medion) Matiju(mladog krokodila) i njihovog frenda....Ali s obzirom da deca trebaju rano v krevet oni su morali prejti nekaj posle devetke....

a mi smo išli slušat bend kak dere stari rock....

kaj se to u mraku krije ????

Na našu velku žalost i Dragec je moral iči (fala Gec na svemu ! ) a mi smo odlučili još malo ostat i nekaj si spiti...

A onda je počela fešta !!! Kad su se komadi (stvarno dobri!) popeli na stol i počeli plesati......Dragec nek ti bu žal kaj si prešel !!!

A onda još i jeger party !!! Dragec nek ti bu dvaput žal !!!

Društvo su nam došli delat Adrijana i njezin frend..

Pošto vreme neumitno curi , još jedan krug pa idemo imi domeka...A evo kaj ostane od vola kad dojdu gladni.....

Došlo vreme da se ide....

Bilo nam je stvarno lepo ( uostalom ko i uvek u Zelini) , hvala svima na ugodnom društvu i lijepo provedenoj večeri ! Doma smo išli polako i pametno jer ni bilo bandita da mi diha za ovratnik.....(nažalost).....
Morti se i danas zaletimo do Zeline......

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/5/2010, 15:56

Marija i ja smo pogledali slike i jako su lijepe. Marija vas sve pozdravlja i obećava da će i ona uskoro ići s nama.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 29/5/2010, 18:50

poseban pozdrav Mari, drugi put i ja dogibam

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 29/5/2010, 20:32

Daj Bože Mare i Dragec da bu to što prije ....Svima če nam bit još ljepše !

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 29/5/2010, 22:53

Blaženi bili oni koji su me nagovorili da u Zelinu odem u petak jer zbog preobilne kiše od subotnje Zeline ne bi bilo niš.

A Zelini je uvijek mjesto u kalendaru moto susreta koji se ne propuštaju.

Pa evo i mog skromnog slikovnog prikaza, koji ipak pokazuje da na ovom forumu sektašenju nema mjesta.

Čak sam i uobičajene slike pečenih pajceka i kad jeganjci utihnu, zamijenio volom.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 30/5/2010, 05:40

kak ste Vi Suzukijaši ipak, štel ili ne priznati, u većini, stoji da to nije sektašenje nego konfekcija

_medion_
Pjesak
Pjesak

Registration date : 23.05.2010

Postaj by _medion_ on 30/5/2010, 12:35

kakva je to pila pored Guzzia?

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 30/5/2010, 17:12

ko i uvjek Boris se pokazal za vrhunskog izvjestitelja sa ratnog područja ovog puta iz Zeline,da bilo nam je lijepo i uvjek mi je žal kaj tak brzo završi ali bu sad došel neki drugi susret i tak bumo opet imali veselice....ma super...a kaj se tiče subote,Gec moj dragi tu kiša uopče nije padala,čul sam da je u zapadnom dijelu grada ali tu u istočnom je bilo samo malo oblačno i to je sve.Ali ipak nam je petak bil lijep kaj je,je....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 30/5/2010, 17:15

Aprilia i Kawasaki

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 30/5/2010, 17:26

ne nego aprilija i na prvoj slici yamaha.........he,he.....

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 30/5/2010, 18:04

očigledno dobar susret kao i uvijek, ali na čemu li to Dragec sjedi? Skuter nije. Shocked

jel mi neka informacija promakla ili???

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 30/5/2010, 19:54

lavica je napisao/la:očigledno dobar susret kao i uvijek, ali na čemu li to Dragec sjedi? Skuter nije. Shocked

jel mi neka informacija promakla ili???

Preskočila si cijeli topic "Što vozimo" i temu "U potrazi za pravim". Pa mi smo tamo traktat napisali:

http://japutujem.4umer.net/sto-vozimo-f3/u-potrazi-za-pravim-t1047-50.htm

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 31/5/2010, 06:37

Da sama sam si kriva, jer taj topic ne otvaram, budući nemam pojma o ćemu govorite. Embarassed Embarassed Embarassed

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 22:23

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 22:23.