Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

informacije za vas

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

informacije za vas

Postaj by sju_rod on 31/5/2010, 20:19

kolko god vi mislili da nije tako ali ja sam imal pripremljene tekstove za motore BMW 1200 GS, MOTO GUZZI NORGE GT 8V, HYOSUNG AGUILA 700C i SUZUKI GSX 1250 FA i to tim redom sam htel vam ih predstavit u "onom" kutku međutim mi to sad izgleda glupo ako se paralelno na nekom drugom mjestu piše slično,možda je lijepo da se ima kaj čitati ali meni to liči ko na neku borbu a ja se ne želim boriti,neko ko dođe na forum nebu mu jasno kaj tu ko piše.Sama moja ideja je bila da se predstavljaju motori kratko i dovoljno jasno i da to bude interesantno za čitat,neke velike i neznam kak dugačke tekstove mi nisu bili u planu niti na kraj pameti.Pošto se sad osječam nekak glupo odustajem od te "kolumne" jer mi nema smisla,na nikog se ne ljutim i sve je kak je i bilo sa moje strane ali više nisam zainteresiran za pisanje nekaj takvoga.ako vas budu interesirali testovi ovih motora koje sam gore spomenul morali bute ih potražit u nekim od časopisa koje sam navel.Ponavljam na nikog se ne ljutim i sve je ok,samo više ne želim to radit i gotovo.Molim vas i još ovo da o tom ne raspredate jer ne želim polemike oko toga,jer bi to otišlo k vragu a to ne želim..Pozdrav cijeloj ekipi i vidimo se na nekoj vožnji.......

Zadnja promjena: sju_rod; 10/6/2010, 20:43; ukupno mijenjano 1 put.

Dragec00
Gost

Re: informacije za vas

Postaj by Dragec00 on 31/5/2010, 22:28

Forum "Novosti iz svijeta vozila" otvoren je u veljači prošle godine i zajedničkim snagama uspjeli smo ga do sada popuniti sa ukupno 13 tema vezanih uz motore, nove ili stare modele, a bogme i sa par tema o automobilima.
Ideja o novom osobnom kutku od prve mi se svidjela, o kutku u kojem bi Rudi pisao o motorima po vlastitom izboru i na način kako to sam odabere. Pa mislim da smo onda svi zajedno željno očekivali što će se u kutku naći i kakav će nam izbor modela ponuditi Rudi. Stoga ne vidim razloga da bi se zbog ovog iskazivanja vlastitog izbora i pristupa sad Rudi trebao osjećati glupo.
Naprotiv, nema ni razloga da svi ostali prestanu pisati o modelima koji se njima sviđaju u dijelu foruma koji je za to i otvoren još prošle godine nakon redizajna foruma.

Što će tko čitati i kako će do nekih informacija doći naravno da je vlastiti izbor, no meni je osobno posebno zadovoljstvo to pročitati na ovim našim zajedničkim stranicama.

Zato Rudi ne odustaj od svog kutka, a sve ostale pozivam da sami osmisle i neki svoj kutak sa temama po vlastitom izboru.

I ne vidim ja tu nikakve borbe, već samo mogućnost da iz više tekstova i mišljenja obogatimo svoje vlastito.
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 19:45.