Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sređujem penzije po garažama!

Share

lukylipik
Roler
Roler

Registration date : 03.02.2008

Sređujem penzije po garažama!

Postaj by lukylipik on 17/2/2008, 21:37

...pročitajte članak na stranicama DROL-a!

http://www.domovinskirat.com/content/view/5699/1219/lang,hr/

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Odgovor na članak

Postaj by DAVORUBMC on 17/2/2008, 23:10

Evo Marjane tebi a i svim ostalima napišem moje mišljenje i proživljeno iskustvo:
Kad bi vi samo znali kaj sam ja sve prošao u pokušajima da ostvarim svoja prava kao branitelj-dragovoljac, obolio od PTSP-a koji je preživio samog sebe i danas prisiljen živjeti sa svojim hendikepom !!!!
Slušati ljude kako pričaju pogrdno o "prolupanim braniteljima" !? Strašno !
Danas, kada vidim sve te članke o doktorima i svima koji su izvlačili korist na temelju laži i prijevara, pitam se zašto se to nije prije napravilo i te ljude privelo pravdi? A što je najgore, kako i piše u članku, za par dana će se sve zaboraviti i nikom ništa.
Danas sam ponosan na sebe, jer sam i sam bio u prilici da uz određenu svotu "rješim" svoj status i što sam sa gađenjem odbio.
I zato se nadam da će pravda i poštenje pobijediti i da ću nakon toliko godina muka i čekanja i ja rješiti svoj status.
Žao mi je samo što se ovakve prijevare nisu prije otkrivale i sankcionirale, jer zbog lažnih "branitelja" i lažnih "invalida" ispaštaju branitelji i invalidi domovinskog rata koji su časno i ponosno branili Hrvatsku !

lukylipik
Roler
Roler

Re: Sređujem penzije po garažama!

Postaj by lukylipik on 17/2/2008, 23:51

...e moj Davore i ostali: tresla se brda rodio se miš! ...a daj Bože da tako ne bude i dolijaju svi, svima budu uzete nezakonite stečevine, ali i s nekim retro financijskim rezovima, a ako toga i bude, odrapiti će opet "male" ljude, veliki "bojovnici" će i dalje ostati veliki!
...treba rez proširiti i na braniteljske udruge i proučiti način stjecanja i tog statusa iako je invaliditet kudikamo "unosniji" biznis za svakoga.

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Odgovor na članak

Postaj by DAVORUBMC on 18/2/2008, 00:38

Davno sam bio član udruge i tada se zvala "UDRUŽENJE VETERANA DOMOVINSKOG RATA" i sjećam se da su me se znali sjetiti samo kada bi slali uplatnice za članarinu. Naravno da sam odstupio iz te udruge a danas sam u udruzi u kojoj jesam i sa time se ponosim.
Tvoja ideja nije loša, i ako znaš neku braniteljsku udrugu gdje se događaju te prevarantske stvari, reci, jer i u onom članku i piše o "prešučivanju" činjenica. Moje mišljenje je da je u interesu svih poštenih branitelja i udruga da se takve stvari objelodane i da krivci odgovaraju !

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

Postaj by tamigo on 18/2/2008, 11:47

Na žalost konstatacija "TRESLA SE BRDA...." stoji i kako je već u tekstu rečeno, nadrapat će "SITNEŽ" a ZVIJERI če ostati nedirnute.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 12:28

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 7/12/2016, 12:28.