Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO

Postaj by sju_rod on 16/6/2010, 18:55

ne mogu vjerovati da ama baš niko se nije sjetil nogometa,nisam htjel namjerno to ja otvoriti jer me ionako uvjek zezate za nogomet i tekme pa sam namjerno sačekao da neko drugi otvori tu temu a ono katastrofa,prvo kolo je završilo a vi ni trc ni mrc,pa kaj su vam žene zabranile pričati i pisati o nogometu?????
Znam da to ženama baš i nije po volji ali KO JE GAZDA U KUĆI ??? mislim da znam.Niš onda ču vam ja napisati jedan lagani komentarčić pa bute bar približno znali kaj se dešava tam dole u hladnoj južnoj afriki.Dakle prvo kolo po skupinama je pokazal katastrofalan nogomet,gdje se svi brane i gdje im je važnije ne primiti pogodak nego ga dati.Po mom skromnom mišljenju je da asvi kopiraju Murinha i bez grižnje savjesti mogu reči da je Murinha UBIO nogomet,jer nema više lepršave igre u kojoj je potez važniji od fakn taktike,čast izuzecima kao što su Argentina,Brazil,Njemačka, ma neznam koga bi još u tu grupu stavil.Sve u svemu do sada se malo toga vidlo a možda bu sad malo bolje,na koncu bumo vidli,pardon JA bum videl,vi ostali vjerovatno ni neznate da se nekaj uopče i dešava.Još jedan interesantan podatak je da je sad u Africi (barem u Južnoj) jesen i da je pao snijeg,jučerašnja večernja utakmica igrala se po temperaturi od svega tri ( 3 ) stupnja,brrrrr.....

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO

Postaj by lavica on 16/6/2010, 20:51

Ako napišem svoje viđenje nogometnog prvenstva, netko će mi oguliti kožu s leđa. Zato šutim i sve vas volim.

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 16/6/2010, 23:05

Rudek moj dragi.....ne da se niko ni setil nogometa (pa jebu nas cele dane sa najavama, emisijama o njemu i utakmicama....) nego očigledno neke (večinu?) ne zanima !!!! Ja osobno nisam pogledal niti jednu tekmu a rezultate pogledam na teletekstu....Uostalom moral bi biti jebe.. mazohista da gledam nekaj s onakvom zvučnom kulisom ( jebala ih zuzulele!!!) Koji opče idiot dal da se igra u toj pripizdini???????

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 18/6/2010, 04:35

skoro sve je točno,osim kaj te ne JEBU nego je DJELATNICA,tak da se naučiš..........

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 18/6/2010, 14:33

sju_rod je napisao/la:skoro sve je točno,osim kaj te ne JEBU nego je DJELATNICA,tak da se naučiš..........

Dečki, cenzuru sam otkrio i izbacio još prošli mjesec.....

Zadnja promjena: Dragec07; 18/6/2010, 14:40; ukupno mijenjano 1 put.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/6/2010, 14:35

Nemam vremena pisat po forumu jer sve sam vrijeme pred televizorom. Još kad mi se utakmica svidi pogledam reprizu iza ponoći. Čujemo se i vidimo iza finalne tekme......

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 18/6/2010, 16:10

Dragec očeš da ti snimim tekme na video (ili dvd) tak da možeš gledat još bar 6mjeseci ??????

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 18/6/2010, 19:34

Dragec07 je napisao/la:Nemam vremena pisat po forumu jer sve sam vrijeme pred televizorom. Još kad mi se utakmica svidi pogledam reprizu iza ponoći. Čujemo se i vidimo iza finalne tekme......

OK. Znači da uskoro imamo jednog člana sa četvrtastim očima.

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 18/6/2010, 20:41

Za oči još lagano, no ak mu glava postane četvrtasta gde bu si našel kacigu????

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 18/6/2010, 21:23

ova utakmica Alžir i Engleska je bil melem za oči,još nikad nisam tak zdušno navijal za Alžirce.......

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/6/2010, 22:30

Gordon Albion - ne odriči se nikada kolijevke nogometa......

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 19/6/2010, 08:23

Sve mi se nekaj vidi da bumo danas popodne gledali nogomet a ne išli na Ozalj.....

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 19/6/2010, 08:51

danas je nogač bezveze, pa bum ipak glancal motor

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/7/2010, 19:44

HA;HA;HA ispali Brazilci e baš mi je drago,mislili su se prošetat do finala e neče iči,tekma je bila super i jedva čekam da ispadnu i Argentina i Urugvaj i Paragvaj i da u finalubude Njemačka i Španjolska i da Španjolci budu prvaci,tak bu vam to..............

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 2/7/2010, 22:14

E moj Rodny, sve si nabrojio koji trebaju ispasti, i tu si u pravu, pa će prvaci biti konačno Nizozemci...... Ajmo Holand....

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 3/7/2010, 22:41

Sve se razvija prema planu: Nizozemci izbacili Brazilce, Urugvaj Ganu, Nijemci Argentince i Španjolci Paragvaj.
Znači: NIZOZEMCI!
Naravno, treba vidjeti još nogometnu ljepoticu: Njemačka - Španjolska....

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 4/7/2010, 06:57

Kad je ovome završetak? (Nemojte me tući kad me vidite)
Sve se izvrnulo naopačke od kad to traje (napominjem Yzzy to ne gleda).

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 11/7/2010, 21:34

Lavice, gotovo je...... gotovo.
Žao mi je Nizozemaca, zaslužili su konačno taj naslov.

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 11/7/2010, 23:30

A Španjolci kao nisu ????? Ak niš drugo oni su igrali nogomet a ne kak Nizozemci polomi kog stigneš.......

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 12/7/2010, 05:28

sad se bute još posvadili oko toga.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 12/7/2010, 06:49

ESPANJOL.............ESPANJOL.......................to srce moje moji španjolci svjetski prvaci ha,ha,ha znao sam igrali su najljepši nogomet i zasluženo su prvaci,još su mi bili dobri i čileanci i oni su igrali lijep nogač a ovo drugo katastrofa,ma kakav brazil,argentina,mogu se sakriti,drago mi je još što su brzo ispali talijani,englezi i francuzi,njemci su bili odlični kao i nizozemska i naravno španjolska.Sve u svemu mislim da je svjetski prvak najbolja momčad i da su igrali najljepši nogomet,no gotovoje i hvala bogu jer mi je taj nogač ipak uzimal previše i vremena i pažnje i sve druge događaje sam podredil utakmicama tak da me je malo hitil iz kolosjeka ali sad se sve vrača u normalu.ČESTITAM ŠPANJOLCIMA NA PEHARU...........

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 12/7/2010, 08:53

sju_rod je napisao/la:ESPANJOL.............ESPANJOL.......................to srce moje moji španjolci svjetski prvaci ha,ha,ha znao sam igrali su najljepši nogomet i zasluženo su prvaci,još su mi bili dobri i čileanci i oni su igrali lijep nogač a ovo drugo katastrofa,ma kakav brazil,argentina,mogu se sakriti,drago mi je još što su brzo ispali talijani,englezi i francuzi,njemci su bili odlični kao i nizozemska i naravno španjolska.Sve u svemu mislim da je svjetski prvak najbolja momčad i da su igrali najljepši nogomet,no gotovoje i hvala bogu jer mi je taj nogač ipak uzimal previše i vremena i pažnje i sve druge događaje sam podredil utakmicama tak da me je malo hitil iz kolosjeka ali sad se sve vrača u normalu.ČESTITAM ŠPANJOLCIMA NA PEHARU...........

...Bit će presretni kad navrat na naš forum i ovo pročitaju.

Bez daljnjeg, naslov je osvojila u ovom trenutku najbolja repka. Pridružujem se čestitkama.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 13:59

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 13:59.