Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

prva vožnja

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

prva vožnja

Postaj by sju_rod on 27/6/2010, 11:35

jučer smo konačno prvi put od kada imam povišeni volan Slavek i ja krenuli na malo dulju vožnju.Jednom riječju strava,ruke mi trnu do boli iako nemam neki veliki pritisak na ruke tj na dlanove ali imam pritisak na zglobove i nakon sto km ruke mi otpadaju.Napravili smo oko sto šezdeset km stim da smo stali jedanput i ruke su mi koma.Kaj se tiče sica prava milina prije mi je kanta utrnula i nakon 60 km sad na 160 niš apsolutno niš ko da sam sjedil u fotelji,predivno...eto tak da znate......

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: prva vožnja

Postaj by Borris on 27/6/2010, 17:26

Ne kužim jel ti ruke trnu od vibracija , od krivog kuta guvernala ili zato kaj ti je još uvek preniski ???? Ili zato kaj ti je cirkulacija u rukama u kurcu????

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 28/6/2010, 06:35

Borris je napisao/la:Ne kužim jel ti ruke trnu od vibracija , od krivog kuta guvernala ili zato kaj ti je još uvek preniski ???? Ili zato kaj ti je cirkulacija u rukama u kurcu????
vjerojatno od svega po malo, Rudi treba ići k gosp kirurgu na operaciju ili dugotrajnu i mukotrpnu terapiju koju ionako nemre izbjeći.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/6/2010, 18:22

pa baš od svega pomalo,vjerujem da nekom mlađem,hm,puno mlađem nebi smetal ni prijašnji guvernal a kamoli sadašnji,vjerovatno me jebe na desnoj ruci karpalni kanal koji nisam išel operirat,na lijevoj jesam i ona mi ne trne nego me boli zglob a to je od mog načina držanja ručke i to bum probal promjeniti,tak da se bum probal naučit da mi su ruke okomito na ručke a ne savijene što ja u vožnji skužim pa korigiram položaj ali s vremenom zaboravim pa ruku opet previše savinem u zglobu i onda me nakon nekog vremena počne bolit a onda ja opet izravnam ruku i tak ježi ga,morat ću se baš naučit imat ruke u tom boljem položaju i ne micat ih u vožnji i dok ne dobijem na lotu i kupim novu suzu bu tak,he,he,he...............

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/6/2010, 18:46

Ma treba ga tebi nabit do balčaka, tak da nemreš z vratom micat pa da vidiš kak bu ti se poboljšala cirkulacija i nebuju ti više ruke trnule.......bolilo bu te nekaj drugo, ali to ni bitno sad kad imaš dobar sic....

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/6/2010, 19:32

E drago moje društvo, sad ste navalili na našeg šišmiša dok su mu ruke još bolne i utrnute.

A gdje su postovi podrške, a gdje je: "nedaj se Rudi, samo pazi na položaj ruku i furaj....".

Pa kad prolazite negdje usput donesete po koji ginko forte i andol 100+100, pa masaža, pa .... Ne ostavljamo mi šišmiše u nevolji....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 29/6/2010, 21:11

tak je Gec a on bi nabijal,pokazat ču ti ja jednu lijepu rupu u plotu pa ti nabijaj kolko hočeš...........

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 29/6/2010, 22:23

A samo sam ti štel dati infuziju......

D@DO
Roler
Roler

Registration date : 17.06.2009

Postaj by D@DO on 1/7/2010, 21:47

Znaš kaj Ruda.. mislim da je to normalno i da bu brzo prešlo. I mene su tak bolele ruke na prvoj i drugoj dužoj vožnji. Ali to je sve dok ne uhvatiš grif, a ima i jedna mala caka.. ne se grčevito držati za volan, više onak elegantno da ga samo pridržavaš i usmjeravaš kam treba.

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 1/7/2010, 23:23

Kaj bi se reklo , naj se grčit na motoru ka da ti skidaju jumf.......

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 2/7/2010, 10:44

daj promeni govrnal i veliki dio problema je iza

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/7/2010, 19:36

ne držim se ja grčevito nego sam naslonjen na guvernal,nemam ga ja ko ti pa da ga možeš držat sa dva prsta ja sam naslonjen cijelom težinom na njega i nemogu to promjeniti ali vjerovatno bu bolje kad mi se gornji dio tijela malo privikne na takav položaj pa bu valjda i malo bolje,ježi ga..................

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:11

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:11.