Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

godišnji........

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

godišnji........

Postaj by sju_rod on 9/7/2010, 07:25

od ponedjeljka 05.07. sam na godišnjem ali nedaj vraže,Slavek me odmah upregnula,tek sam danas free,tek od danas niš ne delam a ove dane fakn maleraj,te sobu,te hodnik,te predsoblje, a neznaš kaj je gore sve raskrčiti,poljepiti,pofarbati,očistiti i na kraju sve vratiti kak je bilo,umjesto da svih pet nogu metnem u vis (kao predajem se ) ja sam šljakal ko crmac.ALi došao je kraj poslu sad je vreme za neku vožnjicu,sad kad Slavica ode na posel ja na makinu pa kud me kotačeki odpelaju,onak bez cilja,nadam se da se bum znal doma vrnuti...........

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: godišnji........

Postaj by Borris on 9/7/2010, 12:25

Rudek bu dobil nadimak KMICA kad dela ko crnac.....Mislil sam se proteklih dana navrnut do njega, ali očigledno bolje da nisam-da ga ne smetam dok dela....

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 9/7/2010, 15:24

sad više ne delam pa možeš,samo zvrcni prije da nisam negde na makini,he,he,he.........
P.S. sad možete videti po gradu malu hayabusu i starog šišmiša kak se voziju bez cilja,onak bez veze i super je mogu vam reči,pardon šišmiš je na leđima a vozi ljepotan za kojim mačke fučkaju...........................

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 9/7/2010, 17:52

Dobro Kmica , kak ti veliš.....glavno da si gotov z poslom (da ne smetam) a ak imaš Tomicu bum došel pomoč (rešit Tomeka) Ali......vozit se po gradu ???? među onim idiotima !!!! Pa bolje odi nekam van grada.....

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 9/7/2010, 20:08

Ljuta trava na ljutu ranu....

Pa tko to ne može odraditi sedmi i osmi mjesec bez godišnjeg taj nije heroj rada...

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 9/7/2010, 20:24

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 9/7/2010, 22:56

Sad mi je jasno zakaj bi rađe bil heroj r(j)ada neg išel na godišnji.....Kad tebe na more zove Mamič povikom AJMO!!!! Bogme ni ja nebi išel....

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:26

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 5/12/2016, 08:26.