Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

MK JAL IVANEC U TRAKOŠČANU

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

MK JAL IVANEC U TRAKOŠČANU

Postaj by Borris on 12/7/2010, 19:21

Kak smo se dogovorili prošlih dana, mjesto okupljanja se dogodilo u Pit stopu oko 16h...Velim oko jel su neki došli ranije, neki točno, neki malo kasnije a neki malo više kasnije..(viša sila zvana čačkanje po žmigavcima).Za pohvalit je kaj nas je došlo najviše do sad.....skoro pa cela horda ! I dok su neki pili pivu, neki kavu, neki vodu aneki bogme niš (za nepoverovat) skovali smo plan napada na Trakoščan...Uglavnom smo dogovorili da idemo po staroj Zagorskoj do Zaboka a onda bumo vidli kud dalje ! Evo i slika

Prepustivši vodstvo najstarijem tak smo prošli Zabok i nastavili lepim i dobrim cestama po zagorju sve do kružnog toka usred ničega s jednim dučanom gde smo stali da se odlučimo dal idemo prek Krapine ili Lepoglave....Odluka je pala na Krapinu (korjeni ???) a jedan neozbiljni član horde je iskoristil stajanje da skine DB kiler...drugi da si spije pivu....

A MG je dobil krila ( a ni si spil Red bul)

onda su došla gospoda u crnom i nama dala mislit....

odlučili mi odmah krenut dalje....

i tako mi došli do Krapine i projurili kroz nju....

Nastavak slijedi......

Borris
Moped
Moped

Re: MK JAL IVANEC U TRAKOŠČANU

Postaj by Borris on 12/7/2010, 20:09

Prošli Krapinu, zaobišli radobve na cesti i policajce kaj su nas hteli poslat na autoput i starom cestom s novim asfaltom punom zavoja stigli u Trakoščan.....
Moto susret se održaval na livadi preko puta dvorca gde ni bilo ni trunka hlada.....a sunce peče....

Simona izgleda da si traži motor pa isprobava, a evo jednog grupnjaka s dvorcem u pozadini ( tako blizu atako daleko s druge strane ceste....)

program je obečaval dobru mjuzu i još bolje bendove ali usljedio je šok s pogledom na cjenik.....Možda grešim, ali smatram da takve cjene nisu primjerene jednom moto susretu....Uvjek sam mislio da se susreti organiziraju da bi se ljudi družili i zabavljali a ne da bi se zarađivalo na motoristima....Za izvuč novce iz žepa postoje druga mjesta !

Škvadra pred blagajnom omamljena suncem (i cjenama) a kad smo zauzeli mjesta u hladu šatora , fosili su se odlučili separisati pa su zauzeli drugi stol....nisu šteli z nama mladima....

Dragec je dobil zahvalnicu a Saša ni mogel zdržat glad pa je dal za dve kobase 36kn!!!

to je inspiriralo Dianu koja si je zela ražnjiče od piceka za recimo prihvatljivih 24kn.

Rudek čeka da mu nekaj opadne v usta (ni dočekal) a Dragec je hrabro zel fileke za 24kn.....ak je utjeha , veli da su fileki bili dobri...

motoristi su stalno dolazili i bilo nas je sve više, sreli smo Joku i Gogu iz Goodfellowsa

I tak smo sedili i slušali dobru muziku (dečki su ok svirali) ali nam je bilo vruče, bili smo željni vožnje i pala odluka da odemo u Karlovac na moto susret ak stignemo do tam.....Nažalost nismo dočekali 11h i Atomsko sklonište.....

I tak smo lepim zagorskim cestama krenuli prema Zagrebu....Kad smo došli u Zg stali smo u klubskim prostorijama MK Kompa da se malo osvježimo i zaključili da nam se nejde još do Karlovca....I tak smo ostali u klubu ugodno se družeči i ispijajuči pivice i sokove do kasnih sati kad nam naša savjest zvana Dragec rekla dabi mogli doma......Bilo nam je lijepo družiti se sa dragim nam ljudima, napravili smo 190 km po krasnim cestama i sve skup proveli lijepo popodne.....A kaj se tiče samog susreta MK Jal mogu reči da sam bil tri put : prvi , zadnji i nikad više.....Da su "JALove" prodavali po 10 a ne po 12 kn mislim da bi svima lepše zgledalo.....I da je susret bil na onoj livadi kod dvorca.......Možda ja tražim previše ????? Ma glavno da je nama bilo dobro!!!! Do sljedečeg susreta lepi pozdrav svekolikom pučanstvu !

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 13/7/2010, 06:35

baš si si dal truda, samo aplauz za lijepo sročenu priču,
budem danas i ja dometnul slikice (kad dojdem doma)

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 13/7/2010, 11:20

da sve je super i nažalost sve točno,malo previše to košta i baš izgleda ko da se hoče obogatit posle susreta ma ko ih jebe druge godine idemo u KARLOVAC,a da samo bi htel ispraviti netočan navod i činjenicu,prvo nismo se separirali nego NIJE BILO MESTA jer ste se raširili ko purani za sesvete a pogrešno je nazvati nas fosili jer kao prvo svi smo tak mladi da nas sve boli od mladosti a drugo tak smo lijepi da i mačke fučkaju za nama i treče ne manje važno,mi sebe uopče ne doživljavamo kao ozbiljne i kao takvi nemremo biti stari kad smo zajebanti na treču,eto.................

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 13/7/2010, 13:56

Nooo Rudek , pa moral sam vas malo piknut kad je tak dobro ispalo na sli
ki......ma kaj veliš nismo mi stari .....nikad....
Joooj pak sam na zmajevom logu.......

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 13/7/2010, 14:06

Boris, o susretu i cijenama, sročio si to da bolje ne može. No, već od prošle godine po mnogim forumima raspreda se priča o razlogu okupljanja motorista na susretima ovakve vrste.
Recesija je, pa je očigledno na prvom mjestu zaraditi neke nofce. Kao da motoristima nije recesija!!
Mene je pak posebno naljutilo što me nije niš inspiriralo da ostanem, pa kad sam zbog toga htio vratiti ta njihova bijedna 3 Jal-a, nisu to željeli, a cure na blagajni nisu se sjetile reči ni sorry ili nedaj bože hvala kad sam im ostavo te jadne jale....
Iskreno rečeno, u ovakvoj ekipici, sa 7 motora, pa moto susret je tam gdje se zaustavimo.
Lijep to opisuje D@DO u svom potpisu:

Meni je svuda dobro tamo gdje sam ja!

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 14/7/2010, 18:15

evo i mog priloga foto sesionu,
, , ,
Skupljanje u PIT STOPU - pa pravac naplatne kućice,
, dbokomorno razmišljanje o ruti, s predumišljajem kako završiti u Karlovcu
, , ,
Parkiranje na livadi
, , , ,
isprobavanje tuđih stolica
, , , ,
Klopa je bila skupa i onda smo bili JALni, onima koji su si je priuštili
, , , ,
Pod šatorom je bilo toplo, ali toplije je bilo na suncu
, , , ,
Malo smo si prezalogajili i otpočinili
, , , ,
Motorista je bilo parsto, valjda ih bude više kad malo ohladi
, , , ,
Sve u svemu đir od 170km, po suncu i nije tako loše
,
Motore pod dupe i onda mado na polufinale, niš od Karlovca, nei su pičili doma, a neki u KOMPAMA na TEVE
neki su ispali fotgonični a neki ne, uzmite u obzir da se nije niš retuširalo a vani je bilo ipak vruče a samo neki su se furali u kratkim rukavima.

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 14/7/2010, 19:15

Bravo MG ! Sjedi, 5 ! Najviše mi se sviđa ona slika gde mi MLADI sjedimo za stolom a slikano od stola gde sjede fosi....

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 14/7/2010, 20:31

mene pak impresionira činjenica da je na 90 % slika sa MOTOSUSRETA samo jedan motor nekakav belađo,pa kaj drugih motora nije bilo ??? tu i tam prikazan je i neki suzuki ali sve ostalo je guci..........zbilja kam ide ovaj svet....................

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 14/7/2010, 20:38

Nek te tješi kaj na jednoj od MGovih slika je poredak motora : Suzuki , Suzuki , Suzuki , tam nekakva Aprilija, pa Suzuki , Suzuki........To govori sve....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 14/7/2010, 20:46

sve su to činjenice fakti

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 14/7/2010, 23:01

mg750ie je napisao/la:
...., , ,

Stvarno ste nevjerojatni, da nitko nije primijetio kavalira koji Slavičeku pridržava njenu pivu dok ona pokazuje prvu klupsku zahvalnicu...

[quote="mg750ie"]
....., /quote]

Saša, počni štediti lovu, izgleda da je bolja polovica odabrala.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/7/2010, 08:27

neznam na kog misliš ali piva (druga)koju držim je bila za Juliju a Slavica ne pije pivu nego fantu a kaj joj mi možemo.................

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 16/7/2010, 12:38

Ja sam samo štel reč da piva koju držim nije za mene jer mi motoristi ne pijemo alkohol po moto susretima....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 16/7/2010, 15:12

AAAAAAAAAAAAAAA,sorry........................

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 17/7/2010, 10:18

NIKAD baš NIKAD ne pijemo kad vozimo

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 17/7/2010, 14:26

MG je potpuno u pravu !!!! Mi uvek lepo stanemo , pa onda pijemo.....pa se onda vozimo i NE pijemo....

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:47

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 21:47.