Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Vratia se baraba iz Ameri............ops, sa moraaaaaaaaaaa

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Vratia se baraba iz Ameri............ops, sa moraaaaaaaaaaa

Postaj by sju_rod on 2/8/2010, 20:20

a kaj da vam velim,bilo je super ako gledam odmor ko odmor,kupanje ko kupanje uživanje u jelu i pilu i pogledima po komadima ali po smještaju ( odličan apartman .....km od mora ) da moram se oznojiti pješice da dođem do mora to više nebu igralo,možda to je bilo korisno za moju vitku liniju ali ja sam se mogel i posle šetati do mile volje a ne se znojiti ko u teretani da dođem do plaže.Više me niko nebu dobil na te fore,moja odredišta su bila i u buduče buju ostala samo kampovi i od sad na dalje me nikakvi vrhunski apartmani ne interesiraju a niti društvo sa kojim idem koje neče zapaliti klimu jer je boljšoj polovici onda zima a goroj polovici,jadnik se prehladi,jebeš vrhunski apartman sa klimom koju ne pališ jer ti smeta a to što je na meni po noči sve mokro ( jaja,npr ) od jebene vručine to valjda ulazi u prednosti vrhunskog apartmana---ZNOJENJE PO NOČI I ZNOJENJE PO DANU DO PLAŽE---nema šta,ko da sam bil u teretani deset dana a ne na moru i zbog toga sam moral stalno jesti i piti,jebi ga.Za divno čudo čim smo stigli riknul mi je fotič pa nema slika,ma htel sam ja njega zašajbat u zid ali bi onda moral platit i krpanje rupe na zidu u vrhunskom apartmanu.Imam u biti dva sata video materijala a kak sam ja veliki stručnjak za stavljanje takvih video uradaka na forum ja bum nešto odabral pa kad Gec doplazi do mene bu on to hitil na forum.Do tog vremena.........do vidova lipi moji.........................je malo sam prolupal..........

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Re: Vratia se baraba iz Ameri............ops, sa moraaaaaaaaaaa

Postaj by juli on 2/8/2010, 21:06

Vratija se Šime....pardon , Rudek......Da si prolupal, to znamo odavno , al važno da je tebi dobro bilo....(sa ili bez klime). I da , neko je meni spominjal fotič.....

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 2/8/2010, 21:08

Pak sam bil na zmajevom logu....strašno !

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 3/8/2010, 13:55

zzzz godinama pobenavimo mi postajemo žene a one muški,pa kaj se onda čudiš zmaju jedan................

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:54

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:54.