Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

KRUG KROZ BOSNU

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

KRUG KROZ BOSNU

Postaj by Borris on 9/8/2010, 18:17

Kako nije bilo zainteresiranih za Julijin predlog da odemo na motosusret u subotu u jutro (stavljen u dogovore) u nedelju kad su do nas došli Iris i Davor , bez imalo razmišljanja odlučili smo napravit krug kroz Bosnu kojim bi išli na susret....Bez zaustavljanja smo prek Petrinje stigli do Kostajnice , gde smo odlučili stat na kavi...
url=http://fodi.frubar.net/files/8EC5B169-08FF-2A4A-AF04-523A69A9782E.jpg][/url]

Nakon kave odmah smo prešli granicu i po bosanskoj strani po vrlo dobroj cesti koja vodi uz neopisivo lijepu Unu došli do več legendarnog Seje....Na janka normalno !

Dečki se non-stop vrte na ražnju, ami smo imali sreču i došli na tek skinutog....Davor i ja zeli smo kilu za probu , a žemske su se odlučile za mješano meso....Janko je bil stvarno dobar ali nažalost malo je poskupil (30 km za kilu- 120 kn)

Babci su se separirali nutra i tužno čekali mješano dok smo se nas dva sladili...

Nakon klope krenuli smo prema Krupi gdje smo stali na kavi u lijepom kafiču iznad Une (na balvanima)

Od Krupe prema Bihaču cesta je malo lošija sa hiljadu pružnih prelaza ali smo bez problema došli do Ostrožaca gdje je hotel Sedra i motosusret.....Naravno , došli smo kad je sve bilo gotovo....ali mjesto je prekrasno, Una predivna...(slike sve govore) . Sreli smo Amelu i Nida (organizatore) vrlo drage ljudi i s njima proveli ugodne trenutke.

Amela i Nido

Na kraju smo završili u bircu na pivi , bambusu , sladoledu .......Na žalost u dobrom društvu vreme brzo prolazi , pa smo morali krenut doma...Išli smo prek Cazina, Kladuše pa na vojnič gde smo negde stali na kavi...dobili smo stol pored motora jer nutra nismo mogli pušit !

Nakon toga Karlovac, točenje i starom karlovačkom doma....Napravili smo 346km , vozili se prekrasnim krajevima i nažalost nismo bili na susretu ....Ali bilo nam je jako dobro i lijepo! Malo sam umoran nakon svega ali zaista vrijedilo je !!!! Do sljedeče vožnje lepi pozdrav svekolikom pučanstvu !

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: KRUG KROZ BOSNU

Postaj by Dragec07 on 11/8/2010, 22:07

Vidim da ste se i vi prekrasno proveli, a obzirom na slike morat ćemo napraviti i temu o kulinarskim putevima.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 12/8/2010, 10:31

otkrivanje bosne je počelo, lijepa, gostoljubiva i jeftina, valjda se bumo i mi dosmucali do Une, na bosanskoj strani. Lijepo

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 19:45

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 19:45.