Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

POSJET AMELE I NIDA

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

POSJET AMELE I NIDA

Postaj by Borris on 30/8/2010, 19:40

Kao što smo u nekim postovima i najavljivali, U petak zovu Amela i Nido da jave da stižu u subotu u Zagreb. Vrijeme baš nije bilo obečavajuče, ali napravil sam plan da ih malo propelamo po Zagorju da vide kaj mi tu imamo.....U subotu ujutro zove Nido da su pred Lučkom a kiša taman počela padati....S obzirom da ne poznaju Zagreb, našli smo se na benzinskoj posle naplatnih kučica. Popili kavu, Dragec je otišel po Maru jer su prvenstveno došli nju videt. Prvo smo otišli do mene da se osuše , probaju bučnicu i pospreme motor u garažu jer je kiša padala i padala pa smo odlučili iči autom. Nakon kaj su se malo odmorili itišli smo do Mare i Drageca....Mara se jako razveselila kad nas je vidla , a Dragec je bil dobra domačica....

S obzirom da je kiša padala sve jače i od vožnje motorima ništa, svi zajedno smo otišli na Sljeme da bi Amela i Nido vidli Zagreb, ali na žalost nisu vidli ništa jer je sve bilo u magli....S obzirom da se večer pomalo primicala, a glad je tražila svoje , otišli smo do Puntjarke nekaj popapati.....krmiče, piletinu (pohanu i pečenu) mlince , krumpir, kolače.......Svi smo bili tak gladni da nisam stigel slikati! Dok sam se setil slikat , bili su samo ostaci na tanjurima.....Vidi se ko još jede ....

Dragec.........

Posle je Dragec otpelal Maru doma jer je več bila umorna, a mi smo produžili prek Stubice u Oroslavlje na susret Hollistera....na kojem na kraju nismo bili , jer su prikaze na ulazu bile vrlo bahate i bezobrazne....(vidi post o Hollisterima). Tako smo odlučili otič preko Zaboka do Iris i Davora koji su nas kraljevski dočekali i počastili.....ostali smo do sitnih sati ugodno se družeči.....Posle sam ih otpelal Dragecu na spavanje. Ujutro je Dragec dopelal Nidu po motor i pal je dogovor da se najdemo u BBFu....

Ali vreme nažalost brzo ide i došlo vreme da Amela i Nido moraju krenuti....Treba doč još do Cazina i spakirat se za povratak u Nizozemsku....srečom bar nije kiša padala...

Otpratili smo ih do autoputa i poželjeli sretan put ! Javili su se navečer da su sretno stigli . Nažalost zbog kiše nismo ih propelali motorima kroz Zagorje....ali to smo ostavili kao dogovor za drugi put....Bilo nam je lijepo družiti se s njima, nadam se i njima s nama! A to kaj je kiša padala imalo je i jednu jako dobru stranu : pošto smo išli autima, mogla je Mara iči s nama ! Nemogu opisat kolko je Mara bila sretna radi tog !!! Tak da smo i mi svi bili sretni zbog nje !!! A kad je tak dobro ni vreme ne može to pokvarit !

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: POSJET AMELE I NIDA

Postaj by Dragec07 on 31/8/2010, 09:46

Stvarno je bilo super, Mara oduševljena, i sam sam se iznenadio koliko joj je to značilo.
A vremena za zajedničku vožnjicu će biti, a nadam se i mjesta za jedan automobil kao logističko vozilo među motorima.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 31/8/2010, 17:45

baš lijepo

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 31/8/2010, 20:07

predivno,svaka čast na provodu sa Marom kao nekad..................

annamotori
S pomocnim motorom
S pomocnim motorom

Registration date : 03.09.2009

Postaj by annamotori on 3/9/2010, 17:50

Evo nas narode u holandiji,napokon na odmoru...sad smo pogledali slike iz Zg. i vec nas nostalgija hvata...bilo nam je super s vama a posebno nam je drago da je i Mara mogla ici s nama.Hvala Borisu i Juliji na toplom doceku,ukusnoj bucnici i pitomim cukama,,,hvala Dragecu na toplom krevetu,Dadi i Iris na predivnoj kruski,speku i siru....puno je tog bilo da bi se sve nabrojalo...hvala vam na svemu,prava ste ekipa...cekamo vas u Cazinu sl.godine uz janjca i rafting na Uni...Veliki pozdrav iz vec hladne Nizozemske za cijelu ekipu....nido i amela

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 11:33

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:33.