Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

želudac moj svagdašnji.................

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

želudac moj svagdašnji.................

Postaj by sju_rod on 31/8/2010, 20:32

vidim da uopče niste primjetili da me nema na forumu pa mi to kaže da me ne šljivite ni pol posto što mi opet govori da vam uopče ne falim ali vi ste meni falili mada niste niš posebno ali ipak sam bil tužan kaj vas ni ne čujem ni ne vidim.Naime neki kupac (ne) me je čopilo u želucu još prošli četvrtak da bi u subotu u još snažnijim grčevima me dokrajčilo.Dobil sam temperaturu 38,čas mi je bilo vruče čas zima,na zahodu svakim par minuta,prolječe iz mene šprica (nedajte mlađim od 40 ovo čitati) ko ludo mislil sam da bum umro.U želucu kao tona kamenja koja se okreče i neda mi ni disati ni ležati niti stajati niti razmišljati,katastrofa neviđena.Analizirajuči sve kaj sam pojel sam bez familije bili su samo bademi,niš drugo,sve ostalo smo jeli skupa a Slavici i klincu niš a u meni oluja.Jednostavno nisam mogel za komp jer nebi napisal dvije riječi suvisle,naprosto nisam mogel razmišljati,skoncetrirati se na bilo kaj,nikad u životu mi nije bilo tak.Danas je eto utorak i malo mi je bolje ali jako malo jedem i niš ne pijem osim vode.I dalje se osječam umorno iscrpljeno i dalje mi je u želucu kamenje ali sad valjda malo manje.Doktoru naravno nisam išel jer mi veliki dečki se ne bojimo doktora ( pa da mi guraju jebenu cijev /valjda od auspuha/ u moje malo grlo) no ako ne popusti drastično još za koji dan ipak bum moral iči jer ko zna kaj na kraju još mogu i zajebat.Sutra bum išel kod kompi i u četvrtak kod Brace ali nebum dugo tak da imate to u vidikovcu.Sorry kaj vam se nisam prije javil ali stvarno mi je bilo katastrofa,velim ni sad mi nije naj haj ali i ovak vam nisam falil pa sve ok.

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Re: želudac moj svagdašnji.................

Postaj by juli on 31/8/2010, 21:26

eto mene z posla, pa bacim oko ko je kaj napisal i to je to, jer sam preumorna za bilo kaj drugo( vjutro kancelarija i nabava, a popodne kiosk).
Po opisu dragi Rudek tebe je zgrabila želučana viroza, si ju negde na poslu pokupil, ljeka nema samo čaj, grisini, štapići i bu prošlo, obično traje 4-5 dana, za utjehu si na kraju patnje z želucem.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 31/8/2010, 22:22

E moj Rodni, tek sad si nahebo kad si otvorio ovu temu jer je idealna za komentare i savjete.

Pa ja krećem odmah.

Kao prvo, Zelina je poznato mjesto vinskih delanaca gdje vrijedi pravilo - jedna boba jedna litra. Ostalo je kemija. Iz čega proizlazi da se grožđem (i naravno po vlastitom priznanju bademima) sigurno nisi otrovao.

Al par gemišta iz vrhunske radionice lokalnih alkemičara već bi mogli napraviti svoje.

Pa predlažem aktivni ugljen i slične stvari pa češ nam opet biti Zdravko Dren.

I da znaš, falio si nam ove dane na forumu....... ali malo smo i mi ostali falili pa to forum nije ni primijetio.....

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 31/8/2010, 23:30

Mesto pive hladne same kamilica.......i to mlačna bez šečera.......bil buš zdrav čim vidiš kaj moraš piti ! ( provjereno !!!)

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 1/9/2010, 06:46

Siroće !

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 1/9/2010, 15:40

baš vam hvala,dobil sam i dijagnozu i način liječenja pa ne moram iti doktoru,nadam se da bu prošlo jer mi je več dosta i čajčeka i kruha iz tostera i gladovanja,ma dobro nebum se više ni obrušil na hranu ali ipak bum se malo zadovoljil nekim finim stvarima i onda do nove sam ko tarzan, (znam da ste to več nekoliko puta čuli ali sad za ozbač,do nove sam ko Đoko Cluni...........

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 2/9/2010, 11:13

danas kad bu prihajal kod Brace bu ko novi, temperatura bu ko s sperilkom obrisana, bu imal apetit ko kit a bil bu zdrav ko lav, (preveč se družim z Đimijem)

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 16:17

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 16:17.