Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

DOBRO DOŠLI NA FORUM "JA PUTUJEM"ZA SVE KOJI VOLE MOTORE I PUTOVANJA.......

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Gdje kupti ulja jeftinije

Share
Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Gdje kupti ulja jeftinije

Postaj by Dragec07 on 15/9/2010, 12:25

Često ste preneraženi cijenom redovnih servisa na svojim dvo ili četvero kotačnim ljubimcima.
Pogledate li malo bolje specifikaciju radova i materijala, primjetiti ćete da je uglavnom najveća stavka zamjena ulja.
To sam već iskusio i na svom VW-u, i na Yamahi.

Ne treba zaboraviti da je na redovni servis moguće donijeti i svoje ulje, a da svi uvjeti garancije budu i dalje ispunjeni. Naravno, ulje mora biti iste specifikacije kakvu preporučuje proizvođač vozila.

Uobičajene cijene ulja u servisima kreću se oko 160 kn/l za ulja tipa:
- aral supertronic longlife III 5W-30
- mobil1 5w-30
- motul 5W-30
- castrol 5W-30

Nakon što pogledate ponudu sa portala www.uljadirekt.com možete shvatiti kolike su marže, čak i onda kad vam slatkorječivi trgovci nude i 5 ili 10% popuste.

Možda vam ovaj link pomogne u uštedi koje kune. Dostava na kućni prag za 5l ili više je BESPLATNA!
www.uljadirekt.com

Spritmonitor.de
cux
Roler
Roler

Registration date : 03.03.2008

Re: Gdje kupti ulja jeftinije

Postaj by cux on 15/9/2010, 14:01

Dragec07 je napisao/la:Često ste preneraženi cijenom redovnih servisa na svojim dvo ili četvero kotačnim ljubimcima.
Pogledate li malo bolje specifikaciju radova i materijala, primjetiti ćete da je uglavnom najveća stavka zamjena ulja.
To sam već iskusio i na svom VW-u, i na Yamahi.

Osim ako se ne radi o ovlaštenom Suzuki servisu u ZG (neću navoditi ime dotičnog, mislim da je dobro poznato svima) gdje je najskuplja satnica servisa (mislim da je 250 kn + PDV) .
Ali da budem on topic, super link Dragec - bil bu ziher koristan!
Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 15/9/2010, 14:53

Svojedobno sam ratovao sa Servisom "Roca" na Zagrebačkoj aveniji oko garancije na Lagunu koju sam tada vozio. Bezobrazno skupu zamjenu ulja nisam radio kod njih, nego u Domu sportova i uz odgovarajući račun sa specifikacijom vrste ulja. Pa su mi na kraju priznavali garanciju uz redovne servise (ovjera u knjižici) koji nisu obuhvaćali zamjenu ulja, pumpanje i balansiranje guma, zamjenu metlica i slične gluposti.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2017, 21:40.