Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

D I N A M O O O O O O O O

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

D I N A M O O O O O O O O

Postaj by sju_rod on 16/9/2010, 19:07

ovakvu utakmicu nisam videl več dugo,dugo.Dinamo je bil fantastičan,to što su radili jednom klubu kao što je VILLAREAL je nešto neviđeno.Nadam se da ste gledali utakmicu a ako niste prvi put ste nešto propustili.Čestitke svim igračima i naravno treneru Vahi koji je iz dečkih kojima se neigra nogomet napravil dečke koji su kao i svi malo bolji klubovi europske lige.Svaka čast DINAMO.............još da nam i Hajduk pobijedi pa gdje bi nam bio kraj.........DINAMOOOO,DINAMOOOO................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: D I N A M O O O O O O O O

Postaj by mg750ie on 16/9/2010, 19:44

čestitam plavima na pobjedi, lijepa i zaslužena pobijeda

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 17/9/2010, 11:22

Ne sjećam se kad sam ih zadnji put vidio ovako dobre. Rastrčane, s inteligentnim i uigranim akcijama, čak je i u obrani to izgledalo izvrsno.
To nisu mogli naučiti u ovih zadnjih par tjedana.

Što mislite, da li sam sinoć nakon Hajdukove tekme vozio motor po suhom ili kiši....?

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 17/9/2010, 16:00

Tu se nema kaj mislit......Sad znam zakaj je u 22i45 PADALA KIŠA , jer sam i ja bil vani i mislil sam da nebu padala !!!! Sad je sve jasno......

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 17/9/2010, 20:18

današnji komentari po novinama a i po kuloarima su od ushičenja do obečanja da se od sad ide na svaku domaču utakmicu i vjerujem ako ovak nastave igrat da se bu nogomet vratil u Zagreb kak je rekel jedan novinar iz mislim Jutarnjeg,da su tek sad pravi navijači bili na tekmi,da nije pala ni jedna baklja,da nije eksplodirala ni jedna petarda,da su klinci sa starcima došli na stadion i žene sa muževima,daj bože da se nogomet vrati u Zagreb, a nadam se da i hoče jer kak veli moj prijatelj Gec,nisu oni naučili nogomet od prije desetak dana,samo ga nisu igrali.Možda je došlo novo vrijeme sa dobrim utakmicama i pravim navijačima a ne hordom koja razbija,vrijeđa sve živo i sa bakljama prazni klubsku blagajnu a sebe zovu pravim navijačima.Još jednom čestitke Dinamu za pravu igru,rezultat je na drugom mjestu,niko im nebi zameril da su ovak igrali a zgubili a još kad i pobjede ajmeeeeeeeeeeeeeeee.....................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 18/9/2010, 14:11

Samo da im ne vudri v glavu,
samo naprijed PLAVIIIIII, tak se šajba

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:48

• Započni novu temu