Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

kiša fakn kiša.........

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

kiša fakn kiša.........

Postaj by sju_rod on 21/9/2010, 19:45

ove dane kad je padala kiša,nisam imal drugog posla pa sam se vozil sa motorom. U petak (tj. u četvrtak se dogovorim sa Sašom Shakalom) da danas dođem da mi napravi db kiler.U jutro krenem ,kiša pada ko luda,ali kaj bum,dogovor je dogovor.Do posla mokra su mi cipele a gornji i donji dio je preživio zbog kišnjaka. Negdje oko jedanaest zove me Saša i veli: hočemo odgoditi za ponedjeljak jer pada kiša,kaj je tebi,velim ja,pa ja sam u jutro pokisnul ko mačak jer smo se dogovorili za danas i došel sam sa motorom na posel,da nije bilo dogovora išel bi sa autom.No dobro veli on,dođi oko jedan po dogovoru.Oko jedan taman niš ne pada,super,mislim i uzmem samo gornji dio kišnjaka i kod Saše.Kad sam došel kod njega počela je lagano padati.Dok je on stavljal db kiler i pokušal staviti veči šeraf u manju rupu,kiša je več lijepo počela padati.On drka po šerafu i na silu ga zgura i meni veli da doma to otšerafim i zbišim veču rupu a on ide sad po mjerač buke da vidimo kaj je napravil.Pogađate kiša pada ko luda a mi ko dva idiota mjerimo jebenu buku.Da skratim na mokru glavu sam stavil kacigu i natrag na posel. U subotu kiša pada ko luda i ja odlučim da idem po karte za kino u Cinestar.Krenem samo u trenirki ko da je vani plus 66.Parkam se u draškovičevu odmah do kina i otrčim po karte da nebi moral plačati jebeni parking.Odmah sam na blagajni prvi,kupim karte i bris van.Sjednem u auto,zapalim i on nejde,ni napred ni nazad.Pošto mi se to več dogodilo znal sam kaj se dogodilo,odljepila se obloga sa feroda i zacvikala između tromla i jedne od feroda.Zovem Robija da dođe sa alatom da to popravimo.Dođe Robi bez kišobrana,bez kabanice,bez one stvari u svatove.Držim ja njemu onu foliju kaj je za sunce napred za armaturu,nad glavom a po meni pada da jače nemre.Kad je skinul kotač pa jebeni pleh na tromlu (koji se neda skinuti bez pol sata nabijanja) i ustanovil da nam treba ključ 32 kojeg nemamo,ja sam več bil potpuno mokar.Dok je on otišel po kjluč ja sam drhtal u autu ko da me struja trese.Nisam se usudil zapalit auto da se ne zruši od vibracija jer je ostal na dizalici.Dok se on vratil,donesel je i kišobran koji mi više ničem nije služil.Uglavno skinuli smo troml,izvadili oblogu i ponovo sastavili bez stavljanja novih feroda jer je kiša i dalje padala ko da joj je zadnje.Uglavnom u dva dana sam pokisnul do kocena.U momentu dok ovo pišem boli me grlo,šmrcam,svaki čas brišem nos jer mi curi,osječam se ko prebijen,hvala bogu za sad nemam temperaturu, a ne mogu iči na bolovanje jer moram raditi.Prokleta bila ova kiša,mada sam ja još dobro i prošel kaj su sve doživjeli ovi poplavljeni,prokleta kiša,kaj nezna padati kaktreba,onak po malo................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: kiša fakn kiša.........

Postaj by mg750ie on 22/9/2010, 07:10

ovo je za antologiju, Rudi ti bi si moral skupiti sve svoje postove i štampati knjigu, koja bu bila hit, način na koji pišeš mi je baš super, suosjećam s tobom, ali se smijem bedastoćama koje može prirediti život

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 22/9/2010, 08:34

Meni je posebno super bio onaj opis gdje je Rodni po zimi otišao nešto kupiti, pa mu puknuo ključ i nije mogao do rukavica i kacige, a kad ga je punica onako smrznutog i pokislog vidjela i pitala gdje mu je ona njegova kapa za glavu......ha... ha... i sad se smijem.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 22/9/2010, 10:59

je,je, i meni se skliže,ovaj smije,ma ja to onak od srca pa kak ispadne,ne razmišljam o nekoj ljepoti ili pravopisu,a a pro po bolovanja,je,od danas sam na bolovanju jer sam sav v riti ali vjerovatno dolazim sutra kod Brace na čaj he,he,nadam se da ima kaj za izabrat..............

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 22/9/2010, 11:12

A da ti donesemo nešto iz Avstrije.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 22/9/2010, 11:16

to bi bilo lijepo a več sam to jedanput napisal(svu onu obleku--za na hrelič)ali netrebate sad to ali možete salame i sira,aaaa ne idete u Mađarsku,onda niš,sve imam,niš mi ne treba,hvala dečaci,ali kaj to znači,sutra niš kod Brace ??????

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 22/9/2010, 12:17

Mi na banditima stignemo i u Austriju i kod Brace sve u jednom danu i sa jednim (istim) rezervoarom.....

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:54

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:54.