Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

moj jadni pežojček i FAKN MAJSTOR

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

moj jadni pežojček i FAKN MAJSTOR

Postaj by sju_rod on 20/10/2010, 19:27

od ponedjeljka čekam meštra da se nađemo i da mi pogleda kaj mi cvili,struže i radi ko kosilica.Veli;evo bumo se našli u pet.Oko pola šest veli;čuj stari nemrem danas bumo sutra.Sutra,utorak me uopče ne zove,pa ja več po mraku zovem njega; di si u pi... ma.... a on meni;sorry stari nisam mogel danas bumo sutra.Polako mi dere ono malo živaca kaj mi je još ostalo ali ipak trebam "nazovi" stručno mišljenje mada ja pretpostavljam da je druklager.Srijeda tj danas,nazovem ga odmah u jutro; iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, veli on;popodne u četiri do pet,prije pet nego četiri.Ok velim ja i dođe jebenih pet sati i naravno njega nema.Pričekam još malo i u pet i petnaest zovem DI SI ????????????? veli on ;malog sam vozil doktoru i sad sam doma evo sad krečem kod tebe.I tako prolazi vrijeme,i prolazi,on živi inače u Čučurju ali očito se preselil pa je sad negdje na hrvatsko-srpskoj granici recimo u Iloku (tam je dobro vino).Oko osam mislim si da više i nebu došel i kak me je zeznul jer sam mogel do Kompi a sad mi je pun kufer svega i neidem više nikam.Nemreš verovati evo njega oko osam i petnaest::::::kaje di si veli on meni; kaj spavaš ?????? Ja nemrem vjerovati,kaj di sam ja,di si ti do sad,sva sreča kaj je sad šest sati velim več živčan do boli.Kad on meni; baterija mi se spraznila pa te nisam mogel zvati a moral sam još................................. ma moš mislit.Neznam od kud mi tolko snage da ga nisam poslal u jedno pet miliona p........... m................... ali sad kad je več tu................Odemo van,zapali on auto,stisne kuplung,pusti kuplung,stisne kuplung,pusti kuplung i ugasi auto.Izađe van i veli;vjerovatno je druklager,,,,,,,,,,,,,,,,vjerovatno ?? pitam ja............ma da nema kaj drugo biti.............Isuse bože moj,čekam idiota koji pretpostavlja kaj sam i ja pretpostavljal,pa kaj sam ga uopče čekal i to tri dana da nebi bil barem malo uvjerljiviji nego pretpostavlja.Dobro Dudo velim mu ja,hvala ti kaj si došel,puno si mi pomogel,sad sam puno pametniji i bok,bok.Ode mešter u noč.Ostal sam pored auta,stojim,gledamga,pogledam za velikim mehaničarom koji odlazi,zaklimam sa glavom i velim sam sebi,tak mi i treba kad sam glup.Sused mi veli;ma vozi se dok ne rikne,da,da, samo mi treba još jedan genijalac,koji sve zna samo nije posve siguran. Evo tak vam je to bilo,ljudi moji.............jel ima ko kakvog meštra za ovakve kvarove???????????????????????

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: moj jadni pežojček i FAKN MAJSTOR

Postaj by Borris on 20/10/2010, 22:36

Rudek moj dragi....To kaj ti pretpostavljaš da je otišel druklager ne znači ništ , jer ga tvoja pretpostavka nebu popravila.....A ak to pretpostavlja ( sa daleko večom dozom sigurnosti ) MAJSTOR a ne "majstor" onda postoji pretpostavka da bu to taj majstor i popravil....a ak si zval "majstora" da ti da dijagnozu , onda si krivog zval......Moj ti je savjet da otpelaš auto do prvog servisa u kom NE delaju Grumfovi da majstor pogleda i detektira kvar pa se tam možeš odmah i dogovorit oko termina i okvirne cjene popravka.......

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 21/10/2010, 15:12

je,je,to bi bilo okej da imam nekaj love i zato to i je tak........................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 21/10/2010, 18:27

kaj ni za dijagnozu? Question

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 09:46

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu