Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Zajedno za Dinamo - Peticija

Share

cux
Roler
Roler

Registration date : 03.03.2008

Zajedno za Dinamo - Peticija

Postaj by cux on 25/10/2010, 10:49

Da ne prenosim u potpunosti cijeli tekst, možete ga naći na ovom linku: klikni_me

GTI006
Roler
Roler

Registration date : 16.10.2010

Re: Zajedno za Dinamo - Peticija

Postaj by GTI006 on 25/10/2010, 12:21

Ja nisam za, ali sva sreča mene tu nitko niš i ne pita....

Kak smo mi narod poznat da na sto ljudi dolazi barem 105 potpuno suprostavljenih ideja, ja bih čak ukinuo i onih 80-tak (?) članova koji donose odluke o Dinamo i stavio jednog jedinog neprikosnovenog vladara, a prvo bi mu na račun preselio svu lovu poreskih obveznika i onu drugu zarađenu spretnim "poslovanjem"..

A zbog uštede, tj. što manje seljenja love, moj bi izbor bio Maminjo. A mora se priznati da čovjek zna sebi i priskrbit, a kad treba i proveseliti se i potrošiti... Uvijek se sjetim one njegove slike u gaćama, kad lijepi po 500 ojrića (to je rijetka novčanica i u EU) muzikantima.....

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 25/10/2010, 14:35

hm,zanimljiva ideja.............interesantno je što su neki dan,navijači rekli Vahi da ne govori stalno;gazde Dinama,pa kako gazde Dinama kažu itd. jer Mamič nije gazda Dinama.Interesantno je to što "uglavnom" po evropskim klubovima postoje gazde koji "uglavnom" traže i zapošljavaju trenere pa nije ni čudno da to Vaha tak govori.Ali je čudno da si je Mamić sam dal tu ulogu i glumi gazdu Dinama.Ja u principu namam niš protiv Mamiča jer on i hoče dobro Dinamu ali imam protiv načina na koji se ponaša u Dinamu.On taj klub NIJE kupil i taj klub NIJE njegov i nije u redu da se ponaša kao da je njegov.Isto tak nemam niš protiv da bude njegov ali tad treba iskeširati lovu i to je to.Ali zakaj da on da lovu za nekaj kad i ovi svi jebeni političari su vlasnici kojekakvih firmi bez i jedne lipe uložene a rade kaj hoče.Možda bi taj sistem i funkcioniral da su ljudi drugačiji i zakoni ali ako sve ostane ovak,da nam nekakav Šuker kroji kak bu bilo,nikakav zapadni sistem ovdje ne može proči bez obzira kolko je dobar.Dok sva ova gamad ne ode nema boljeg ni života a bogme ni Dinama.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 19:44

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 19:44.