Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

nevjerovatni pad

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

nevjerovatni pad

Postaj by sju_rod on 8/11/2010, 11:42

eto dragi moji,došel sam i ja na red da padnem sa motora a pošto ja nisam baš običan tip (kaj ne ?) tak ni pad nije običan.Teško mi je pisati jer pišem u nekom čudnom položaju više stoječi nego sjedeči jer me zateže zadnja loža ili da vam velim po naški mišič koji je iza noge od guzice do koljena me tak zateže da ne mogu sjediti a ni ležati a i stajat mi je teško.Dakle u subotu sam išel delat one svoje dostave i gore u jebenom Čučurju u ulici Sloge duboko u šumi na bregu stanem sa strane da pitam neke ljude gdje je taj broj koji tražim i dok sam spuštal desnu nogu sa motora nisam primjetil da je ispod mene rupa od kanala koja je obrasla travom tak da se ne vidi.Naravno,pad je bio neminovan,motor u brzini je pal na mene i dobro da mi jureći kotač nije zahvatil nogavicu.Strahovita bol u nozi me je presekla ko nožem.Nisam se mogel dići pa sam nekak sa rukom uspjel ugasiti motor na prekidaču.Stigli su oni ljudi koje sam htel pitati za broj i jedva digli motor(iako ih je bilo pet) a onda su digli i mene.Pozval sam sina i jednog frenda da dođu po mene jer nije bilo šanse da se uspijem sesti na motor.Završil sam na hitnoj gdje su ustanovili zatezanje mišiča i strogo mirovanje(ionak nikam nemrem) Na žalost stradal je i motor što mi srce reže,pukel je oklop sa strane i odlomil se komadič kojeg nisam našel u toj travi i granju.Ovo je najgluplji pad kojeg sam ikad imal,naravno da je bolje nego sa sto na sat ali da se samo prevrnem sa motora i da dobijem takvu ozljedu to mora biti posebna sreča.Tak da me nema niti u srijedu kod Kompi,niti u četvrtak kod Brace,kaj se može.......................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: nevjerovatni pad

Postaj by mg750ie on 8/11/2010, 13:46

Važno je da je stobom sve OK, a vreme izlljeći sve. Kaj se tiće pile, šteta ali i to se bude nekak zakrpalo. Samo ti ostani doma i lijeći se. Cool
Jasno da ti želim brz oporavak. Shocked

GTI006
Roler
Roler

Registration date : 16.10.2010

Postaj by GTI006 on 8/11/2010, 13:50

Drži se Rodni i ne daj se. Ak si već morao pasti, ovo je stvarno onda dobro prošlo. Noga će se oporaviti besplatno, uz malo investicija u Voltaren i u Slavicu, jer kad te ona bude pazila i mazila, sva će bol odmah proči.
A za motor ne razmišljaj baš sad kad je zahladilo i pada kiša, za oklop će se do proljeća naći para....

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 8/11/2010, 19:46

Fala Bogu da si se samo zvrnul i da nisu nekakve ozbiljnije povrede.
A ja lepo govorim, al me niko ne sluša, pomočni kotači su zakon.
Čuvaj se frende.

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 8/11/2010, 21:13

Dao Bog da si ovim ispunio svoju kvotu padanja za barem 10 narednih godina!

Kaj češ događa se i najboljima! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Brz oporaravak želim

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 9/11/2010, 15:26

hvala vam prijatelji,da,ima jedna filozofija da moraš pasti svaku drugu sezonu ili tak nekak,mislil sam da to nebu hodalo s menom,jer zadnji pad je bil 2007 tak da sam baš pazil da zajebem takvu glupost ali evo ipak se dogodilo,no možda bu Brzi u pravu možda je moja kvota ispunjena i sad imam mir,nadam se da je tak i da bu mir i za sve vas koji mene znate tak da se niko od vas više ne prosipa niti sad niti ikad više Još me uvjek jako boli pa da si ne pocugam voltarenček bilo bi gadno za izdržat no nadam se da bu i tome kraj.Neznam dali bum zdrav(ha,ha,moš mislit) do vikenda ali se nadam da bum do defilea za VukoWar,bumo vidli................a kaj mogu kad sam . rendeer

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 9/11/2010, 15:37

to nije pravi pad No jer si ti svoje prave padove zaprav s motorom sve već obavil, ovo je bila nesmotrenost + zarasla rupa uz cestu, Shocked treba tužiti Holding da ne održava ceste kak treba Shocked
budeš ko beba do Nikolinja Cool bumo te obišli ak imaš cool pivu

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 9/11/2010, 18:48

Jesi imal kapu na glavi?
Bitno da si ti dobro Wink

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 10/11/2010, 08:25

joj Giga pa naravno da je imal kapu ,ko je ikad videl našeg Rudija bez kacige, to bi se eventualno moglo desiti Borisu i meni da opadnemo bez kacige jer je organski mrzimo imati na glavi, al kazne su prevelke Crying or Very sad . Malo sam se i ja dovlekla do kompa dok me niko ne vidi jer moram ležati, na žalost Rudek kaj ti nemrem ponuditi Dianine štake za pomoć kad su u upotrebi, ja bum ih još vlekla nekih 6 tjedana, a za toga buš ti ko novi.
A kaj se tiče zvrtanja z motora tu ti je naša Diana stručnjak već se jedno dva ili tri put hitila z motorom pred kućom(zaboravi da nam je strgan trotoar i da fali veliki dio rubnog kamena, pa onda samo z mobiletolm zove Borisa ili Denija da dignu Apriliju z nje, no srečom svaki put prejde z ogrebotinama i kojom šljivom i potrganom ručicom kuplunga.
No sad ti je idealna prilika da glumiš cara v krevetu i izvoljevaš sve kaj ti treba Laughing , znam iz iskustva samo slušam daj se legni nigdar ti to nebu prošlo ak buš hodala, no to moji ukućani ne dalaju iz velke ljubavi prema meni već zbog toga da kaj prije zarastu ligameniti i da počnem delati.
Rudek šaljem ti jedan trosjed pozdrav.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:50

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:50.