Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

vožnja na minus pet

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

vožnja na minus pet

Postaj by sju_rod on 5/12/2010, 19:59

obavještavam svekoliko pučanstvo da sam popravil motor,da opet izgleda ko novi i naravno moral sam se iči malo i pelati (rekao bi Bandić) iako je bilo minus pet bil sam obučen kao medved i uopče mi nije bilo zima,kak se je opet dobro vozit,evo i par slikica.........

(Powered by frubar.net)

Giga
Moped
Moped

Re: vožnja na minus pet

Postaj by Giga on 5/12/2010, 20:19

Pa ti samo stojiš pred kućom Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Zakaj se ne voziš scratch

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 5/12/2010, 20:35

Dođe mi danas susjeda s kata ispod, ona zgodna iz Psihološke komore, sva prestravljena i pita:
"Sused, sused, ste osjetili kak u ovoj zgradi podrhtavaju stropovi. Morti je bil neki potres ili kaj slično....."
Kažem joj: "Dajte se smirite suseda, to se samo malo tresao moj kolega šišmiš, koji je iz one vrste 997 od 1000, i ne pije krv al uživa na -5."
Ostavi me žemska sva u čuda, a ja se sjetih pa izvukoh skrivene slike:
Ovdje djeluje skroz naskroz pitomo:

U prirodnoj veličini ovo izgleda opako i opasno:

Priprem za prepad na susjede????

A sad da li pripada onoj vrsti 997 od 1000?????

Rudi, svaka čast na hrabrosti, ne samo zbog hladnoće nego i zbog svih onih vozača koji su zaboravili da se po cesti mogu voziti i motoristi.

A makina, bar onako drhtureći bacivši pogled s balkona, čini mi se još ljepša i novija...
cheers cheers cheers

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 5/12/2010, 23:47

Meni je zima dok ovo samo gledam ......Ma koja hrabrost?????? Ludilo !!!!! Em gume ne drže ( a niko ne garantira da nebuš moral naglo zakočit) em si posle nemreš maloga nači....Strava.....idem pojačat grijanje....

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 6/12/2010, 07:41

bravo Rudek, znači da si to ti bil ko Sveti Nikola se pelaš u crvenoj obleki, moraš i kacigu malo bolje pofarbati nije dost crvena, a fali i coflek, imam iskustva u tome pa ti mogu pomoći santa

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 6/12/2010, 08:33

zakon zakon zakon
idem i ja pojačati grijanje

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 6/12/2010, 18:42

za Gigu; da se vozim nebi me Slavica mogla vlovit,za mg 750 ieoua,coflek ti je super ideja,jedva čekam realizaciju,za Borisa i Lavicu; kakvo grijanje,posle vožnje kad sam došel natrag u kuču htel sam se skuhati kak mi je bilo vruče a danas je temperatura bila ok i išel sam na posel bez problema,jedino me bilo strah od kiše,koje fala bogu nije bilo...........
Ma zaboravil sam reči da kad sam u nedelju odlučil napravit đir,kak sam več bil na autoputu,padne mi na pamet da produžim do Drageca da vidi motor između ostalog a tam na moje iznenađenje Mara,juhuuuuuu,baš je bilo dobro opet je zagrlit i natjerat je na smjeh iako to meni i nije bilo teško,baš je lijepo vidjeti da se opet smije,e hvala bože............... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Mare
Moped
Moped

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Mare on 11/12/2010, 20:48

gledam slike s dragecom i smijem se dok citam sve ove vase poruke. super ste i sve vas volim puno.
rudi je mrak, kao da je pravi simsis

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 12/12/2010, 08:01

sunny danas možeš srušiti rekord i furati se na -6°C, Shocked i dopelati se na neki topli napitak , viš kak razveseliš z svojm pojavom ljede oko sebe, Mara je odmah bolje santa

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 12/12/2010, 15:14

drago mi je zbog Mare,naravno da sam pravi šišmiš samo kaj ne pijem krv nego vino,he,he,he................moderan šišmiš...............a krv se pila u srednjem vijeku.................. Laughing

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:55

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:55.