Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

WHER YOU ARE

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

WHER YOU ARE

Postaj by sju_rod on 19/12/2010, 17:47

GDJE STE, pitao bi sve vas a i sebe malo,interesantno je to,čovjek bi pomislil da je u biti ljeto nekakva mort sezona gdje se svi samo voze i nemaju vremena za komp a zima pravi raj za pisanje svega i svačega i na kraju ispada da se je sve okrenulo ko kad klinac zamjeni dan za noč,Boris pivu za gemišt.Moram javno izreči packe NEKIM ljudovima jer su zaboravili da i mi ostali postojimo i da ih želimo čuti ak niš drugo da pročitamo nešto što im se dogodilo ili šta tek budu napravili ili.......................Naravno,isto tak tu moram pohvaliti Lavicu koja se uvjek javi sa nečim,Gigu koja neumorno vadi viceve,MG-a kojem još nije prošlo jutro a da ga nebi zaželio sve najbolje i to je to,pala knjiga na tri slova.LAŽ je ogromna da se nema vremena,pogledajte se u špigl i recite da nemate pet minuta vremena za komp,ha,nemrete,naravno ko i ja koji nema vremena za vježbanje (ovog puta ozbiljno počinjem posle nove) Di je Boris ? na tavanu........zaboravi..pet minuta se nađe, Đulijet ? nemre nikam zbog noge.................eto vremena da sjedne u miru za komp samo za nas..........uzgred želim ti brz oporavak............Cux ? ma čuva NON-STOP bebu ha,ha,ma pričaj mi o tom.................uostalom nju više i ne treba čuvat, ma di je nestal Brzi..........pa nemaš sve nočne stalno.........ma gdje su novi članovi foruma...........Mylo,Nana,gdje je D@do ma gdje su svi oni koji su se znali javiti sa nekom lijepom riječju,naravno da sam za kraj ostavil i Drageca ................stari moj pa i ti si se pokvaril................. da,da, mogu malo i sebe tu piknuti jer i ja se nisam baš pretrgnul sjedeči za kompom mada ja imam mali problem sa sinom koji u normalno vrijeme visi na fakn fejsu ali ipak nađem vremena dok on ide pišati.Ovo je samo pokušaj da se trgne svekoliko pučanstvo i tu i tam napiše koju riječ,vic ili možda plan za budučnost,bilo kaj,samo da smo u kontaktu,jer ako sad se nemremo dopisivati kad je vani debeli minus,kad smo u glavnom poslije posla doma,kad se baš i ne vidimo oči u oči pa kad bi se trebali dopisivati onda????????????????? Molim vas,nemojte se sad svi ispričavati ili opravdavati i pronalaziti kojekakve razloge,nego ovo shvatite kao obavjest da se javljate i nešto pišete a uvjek se ima kaj. Nadam se da bum vas barem čital kad vas nemrem čut u živo kad je ovakav fakn život,barem u ovom kratkom vremenu minusa i lošeg vremena.Ostajte mi živi i zdravi prijatelji moji....................... santa

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: WHER YOU ARE

Postaj by lavica on 19/12/2010, 18:04

Mmm, da. U potpunosti se slažem s tobom. Izgleda kao da je forum progutao tabletu za spavanje.
Ajd sad popite svi jednu veselu!!!!!!

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 19/12/2010, 23:05

Eto (ne onaj iz fakn Dinama), Rodni je opet u pravu. Lijenost i neodgovornost, baš to me je zahvatilo. Ali evo mene opet.

I Lavica je naravno u pravu. Ali joooj, poslušao sam njen savjet, pa popio dosta veselih, i tek sam mi je teško napisati nešto suvislo.
Popraviti ću se kroz neradni tjedan koji je predamnom..... santa santa santa

Spritmonitor.de

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 20/12/2010, 04:16

Ajoooooooj Rudek jesi u pravu si, al viš kad ja pogledam jel ko kaj napisal na forumu, a i kaj da napišem kad se niš lepog ni pamentnog ne događa v mom tj. našem životu, sve se svelo na to da nekaj delamo ili nekam bežimo i spavamo i budim se u bedasto vreme ko mračnjak onda po danu umirem kak mi se spava i to ti je to.Eto da vam opišem jedan naš dan koji traje već dva tjedna.Ja se zbudim ko mračnjak u 4 pol 5 malo pogledam forume i na fejsu moje farme,nakon toga prejdem v podrum u moju kancelariju narediti naruđbe papire i tak to, već je 9 pol 10 nekaj pohrdam, stuširam se i već je vreme da me Boris odpela na rehabilitaciju na Šalatu, tam sam do pol 2 (za to vreme Boris me čeka v auto, smrzava se i čita knjigu) u 2 sam doma mrtva umorna od struja, vježbi i ultrazvuka, jedem, odsavam do 3 i "bež"(Boris me otpela) v kiosk delati do 11(Boris dojde po mene) dojem doma i jedva se dovlečem do kreveta i naravno zahrčem isti tren i zbudim se u 4 i opet ispočetka. A Boris kaj da vam velim vjutro se mam primi kuhanja, da imamo kaj jesti kad se vratimo sa Šalate i kad mene otpela na posel krene na tavan delati (kad nemamo dost nofci da nekom patimo da to napravi brže, ali sigurno ne tak kvalitetno i picajzlasto tj. precizno z vaservagom v ruki kak to dela Boris) i tak do navečer kad ide po mene. I to vam je to pa kaj da onda pišem, nemam o čemu nigde nismo bili, niš pametnog nismo delali i kaj je nagore skroz smo zatupili od ovakvag načina života. Ja sam do badnjak na rehabilitaciji, a na kontrolni pregled idem 11.1.11. viš kak zgodan datum i nadam se da bum onda skinula tu bedastu ortozu z noge, kaj da vam velim ta ortoza je nočna mora nit moreš pošteno sedeti, ni stajati ni ležati z njom, a moram je nositi 24h, skinem je dok se ztuširam i to vam je tak od 2.11.10. već sam luda od nje.Eto nadam se da bumo u Novoj 2011. promenili navike i vratili se na staro i bili opet onakvi kakvi smo bili prije.
Pusa svekolikom pučanstvu na našem dragom forumu.

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 20/12/2010, 09:43

Svima su nam nažalost dani kao nacrtani na matrici i provučeni kroz šapilograf. Ali ipak moramo nekako plivati kroz njih, pa mi je to nekak lakše s forumom, (kad ne spava).

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 20/12/2010, 11:11

evo prilike već sutra u 20h u BBF?, družiti se i slušali dečke koji su oplovili svjet motorom. Krko je već napisla na forumu.
Doduše ja imam problem, nemrem se previše zadržavati u prostorima u kojima se pljuga, pa je zima za mene isto zatvor, neobilazm birtije a vani je šljiva. santa

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 20/12/2010, 18:18

bravo Juli,eto vidiš da imaš o čemu pisati,o svojim mukama sa danima gdje bi trebala biti na bolovanju a ti radiš,možda to usred ljeta i nebi bilo interesantno ali sad kad vapimo za bilo kakvom komunikacijom je super,naravno nije super kaj te boli noga ali je super kak si to napisala i ako malo bolje pročitaš vidiš jednu finu dozu humora,te idem f podrum (tam su bačve,kaj ne) Boris ide na tavan (tam su kobase i špek) a u međuvremenu me vozi sve po sud................pa kaj to nije smešno ????????????????? ma super samo napred sve nas zanima,sve,pišite ljudi pišite........................... Laughing

lavica
Moped
Moped

Postaj by lavica on 20/12/2010, 19:31

E smola, meni je ovo tjedan pečenja kolača, koje uglavnom radim navečer kad je mir pa nebum došla u BBF. Sad

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 21/12/2010, 10:12

je baš je smola ja moram biti u kiosku do 23h, tak da niš os BBF, morti se drugi tjedan možemo najti negde tad bum delala vjutro, pa bi bilo lepo da se vidimo još jemput u ovoj godini, ak niš drugo bumo se dotepli do Kompi v sredu.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:10

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 08:10.