Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

Postaj by Dragec07 on 16/1/2011, 21:37

Oba su pala.....

Nesvakidašnje siječanjsko vrijeme jednostavno me je natjeralo pronaći vremena za dvije neplanirane vožnje i 300-tinjak novih kilometara.

Danas je na redu bio Samobor, a Rodnija nije trebalo puno nagovarati, dojurio je brzinom vjetra, tj. bolje rečeno još zagrijan od Ivičine nove vožnje i pobjede, dojurio je brzinom snježnog kralja.....
Ja sam ga narvno već čekao na škrtom zimskom suncu pred kućom izlažući Suzu pogledima sirotih vozača automobila....

Odabrali smo najkraći put do Samobora, a to je, zna se: starom cestom kako slijedi:
Zagrebačka avenija, Škorpikova, Stara Samoborska (biiip, biiiip pred Pit stopom, u nižu i po gasu), Zaprešički most i pravac Bestovje.

Naravno, skrećemo u Orešje, pa kroz Strmec prema Farkaševcu Samoborskom i Hrastini Samoborskoj....... He, he, kako to divno zvuči, a u biti voziš drito u Samobor!!!

Iako sam pomislio da ćemo se pojaviti zadnji na starom Samoborskom trgu, cijelo vrijeme rituala ispijanja kavice pristizali su motoristi. Pojedinačno i u grupama, ali svi sa očiglednim zadovoljstvom i osmjesima.

Kak smo i Rodni i ja na dijeti, kremšnite preskačemo, a mogli bi ih i pojesti samo nastoječki...

Zato biramo kafić prepun motorista:

O njihovom raspoloženju uz popodnevnu kavicu ne treba trošiti riječi:

Sat je proletio u trenu. Uz zanimljiva proklizavanja zadnjeg kraja Bandita (ipak sam trebao maznuti koju kremšnitu), pravac doma.

Kad će slijedeći sunčani i topli vikend u siječnju????

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

Postaj by Dragec07 on 16/1/2011, 21:55

Ah, da, zaboravio sam sliku stvarno veselog motorista.....

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 17/1/2011, 07:31

Krasno, prođete pored moje kuće i ne stanete na besplatnu kavu. Samo ste magla Sad se zenazmaj

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 17/1/2011, 07:40

Bravo dečecima, baš mi je krivo kaj se nisam i danas dovukel, ali to je tak u životu. Cool

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 17/1/2011, 19:39

bilo je kratko ali slatko,opral sam motor pa je trebalo zagrijati lanac da se podmaže pa nakon Gecovog poziva nisam puno razmišljal i eto me do njega i pravac do Samobora gdje nas je dočekao pravi raj motorista,pun trg motora,baš je bilo lijepo,super nedjelja.................. cheers sunny cheers

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 18/1/2011, 12:13

Ja sam nažalost imao radni vikend, ali sam zato petak uvečer imao nešta za obaviti u Dubravi i iako je već lagano padao mrak kad smo kretali s obzirom na temperaturu odluka je bila da se ide na 2 umjesto na 4 kotača !

S obzirom da je Zagrebačka av. i Slavonska bila zakrčena autima koji su samo smetali na putu Cool zaa povratak sam odabrao put preko Markuševca i Šestina.

Sve u svemu lijepo smo se "zluftali" tak da mi je još cijelu subotu osmjeh bio na licu iako sam morao raditi, tak da u potpunosti razumijem kak Vam je bilo.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:06

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:06.