Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

YAMAHA WILD STAR 1300

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

YAMAHA WILD STAR 1300

Postaj by sju_rod on 4/3/2011, 20:42

Evo ljudi da vam saopčim radosnu vijest,zajahao sam jednog čopera i sviđa mi se,moram priznati.Yamaha je 2008 god. ima 5000 km i košta 60 000 kn navodno potpuno nova košta 77 000 kn pa mi se čini dobra cijena,interesira me kaj vi mislite...................[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] možda je došlo vrijeme da se smirim,jer ovo je drugačiji način života,vožnje i razmišljanja.Više mi se nikud ne žuri,želim uživati u slobodi i laganom krstarenju po lijepoj našoj,više me nikakva žurba nebu dobila,od sada sam totalno cool.................... lol!

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: YAMAHA WILD STAR 1300

Postaj by Dragec07 on 5/3/2011, 01:26

Meni Yamahe i chopera dosta.

A kaj se to osmjehnula sedmica ili mi se samo čini????

[You must be registered and logged in to see this link.]

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 5/3/2011, 15:22

danas bu..........................juhuuuuuuuuuuuu.................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 6/3/2011, 08:11

barem je čoveku dozvoljeno maštati, a i vizionari pokreču svet, stoga samo napred Cool

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 6/3/2011, 15:22

ha,ha,ha............ko bi vas prevaril..........

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 6/3/2011, 16:42

Lijepi stroj, ali ipak sam sad mišljenja da ne vrijede toliko koliko koštaju s obzirom na ono šta nude.

Ipak su to strojevi koji imaju dosta snage i momenta za povuč i gotovo u pravilu s preslabim kočnicama za svoje strojeve i težinu Crying or Very sad
Trenutno motore gledam samo kroz njihovu praktičnost i upotrebljivost tako da mi čoperi ostaju samo lijepi strojevi za pogledat, a kad bi sad mijenjao motor to bi definitivno bilo nešta u stilu V Stroma! Udoban, pogodan i za dulja putovanja, niža registracija i upotrebljiviji motor s kojim nije neki problem niti skrenut na makadam.

Ali, kaj da ti velim, ako te to tolko veseli ...............trči uplatit LOTO [You must be registered and logged in to see this image.]

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 6/3/2011, 18:55

kaj znači praktičan motor, pa ne kupujem multipraktik, to je motor i onaj koji mi se sviđa jasno za lovu koju imam, poštari i dostavljači pizza trebaju motor APN ili skuter, a mi samo kad ti srce kaže da Cool

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 6/3/2011, 21:32

Ma naravno MG da se sluša srce, i to je OK.

Ja sam samo iznio svoje gledište i iskustvo jer sam srcem kupio Kawaski LTD450, ali sam ubrzo skužio da mi je premali, da zbog položaja u kojem se sjedi na tom motoru svaki kamenčić (da ne spominjem rupe) me preko zadnjeg kotača udaraju direktno u kralježnjicu, da su mi kočnice užasno preslabe, ....
Trenutni motor me puno više zadovoljava svojim mogučnostima iako mi ima malo prenizak volan a i s obzirom da sam shvatio da ima u Lijepoj našoj dosta mjesta koja bih volio običi podalje od asfalta mislim da bi mi trenutno najviše pasalo nešta tipa VStroma.

Inače kad bi birao (samo) srcem u garaži bi bio GoldWing - ali ipak (nažalost) moramo ponekad mislit i o mogučnostima! Sad

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 7/3/2011, 07:18

ma, sve OK, samo velim ak se nekom i sviđa ono kaj se nama ne sviđa i zato mi tom proizvodu nalazimo 100 mana ne znaći da smo u pravu, onaj kome se sviđa taj će naći 100 vrlina, a mane će zanemariti, zato dali je to motor koji je podoban ili ne ovisi o onome tk ga kupuje Cool

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 18:23

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 18:23.