Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

izvješče sa posjeta drogiranom bolesniku

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

izvješče sa posjeta drogiranom bolesniku

Postaj by sju_rod on 6/3/2011, 16:07

u biti niko nije vjerovao Gecu da je bolestan,leži doma u krevetu bolestan i na bolovanju je več desetak dana,hm,naravno da mi (ostatak ekipe mg,Boris,Brzi,Giga i Žac,Lavica,i ostali,nek mi ne zamjere ali dugo bi nabrajal ) nismo padali na taj štos,jer svi znamo kak je lepo doma ležati i niš ne delati a tek kad je cijeli forum izgledal ko da ga je nekakav virus napal,konzilij od svih nabrojanih je odlučio da pošalju tajnog agenta kod Drageca provjeriti neuvjerljivu priču o "kičmi " koga još u ovo moderno doba boli kičmica ??? Neznam zakaj ali konzilij je odabrao baš "mene " da odem do Geca i provjerim priču i nakon toga da predam izvješče.Težak zadatak,nema šta.Ali kaj se mora,mora,na koncu obečali su mi nakon uspješno obavljenog posla da buju mi svi platili po rundu cuge za to,tak da to nisam mogel odbiti.Da nebi bilo preveč sumnjivo povel sam i Slavicu da mi drži odstojanje i krenuli smo na zadatak.Kad smo došli,otvoril nam je vrata bez problema,veselo trčkarajuči oko nas i stola na kojem je vrlo brzo istručno postavil kavicu i cugu.Znao sam, pomislim,niš mu nije.Kad najednom dolaze Tamigači,on se strelovitom brzinom baca u krevet i počne jaukati ;moj kičmatrans,moj kičmatrans.Tak da je njih uspjel prevariti,evo slikica

zbog blizine lap topa na forumu je bilo sve na opak...........

u pomoč mu je došla i Neda i Gordan ali on je cijeli dan u kuhinji pa se ne vidi...............

došlo mu je društvo za belu...............

PRAVO IZVJEŠČE ZA KONZILIJ
Gec je stvarno vriti,pije više tableta nego kaj je do sad popil piva,nemre nikam i ovakav nam niš ne koristi,pa predlažem da ga izopčimo iz tajnog društva za očuvanje poretka jer on nemre nikog čuvat a kamoli................kad ozdravi razmotrit čemo njegovu molbu za natrag ali otom,potom,bumo vidli kakvo bu njegovo medicinsko stanje i dal bu mogel do Brace platit rundu.Drugo vam nemrem niš reči,slike govore mali milijun riječi ako vam se to ne sviđa mogli ste nekog drugog poslat,ja ionak nisam htel iči,pa ak vam nije dosta idite vi u vizitu i mene više nemojte slat,ja više NEJDEM i ŠLUS.

(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Re: izvješče sa posjeta drogiranom bolesniku

Postaj by sju_rod on 6/3/2011, 16:29

neznam kak ali tam se nije htjela primiti slika Tamare gdje se lijepo vidi kaj misli o Dragecovom stanju pa valjda sad bude....

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 6/3/2011, 18:53

Uopće nisam drogiran što se vidi sa slika ali se može zaključiti i iz pripadnog spota:

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 6/3/2011, 19:09

Shocked , nemoj ih pobrkati geek

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009