Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Mara u gostima

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Mara u gostima

Postaj by Dragec07 on 11/3/2011, 21:57

Konačno sam nekako uspio dogovoriti da mi sutra dovezu iza ručka moju Maru malo u goste tamo negdje do večere. Nisam je vidio već cijelu vječnost.
Ako imate vremena i mogućnosti svratite na neku kavicu kad god vam odgovara. Naravno da i prijepodne dolazi u obzir, ali nemam mogućnosti organizirati joj prijevoz ranije.

Jedino što mogu obećati da ćete imati priliku za self servis što nađete po kuhinji i ostavi.

Veselio bi nas vaš dolazak u bilo koje vrijeme. Gdje čeljad nije bijesna, kuća nije tijesna.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Re: Mara u gostima

Postaj by Dragec07 on 13/3/2011, 01:19

Znam da je lijepo vrijeme izmamilo vlasnike dvokotačnih vozila na ceste, i da je poziv stigao u zanji čas, pa bih se posebno htio zahvaliti ekipi koja je uspjela odvojiti koji trenutak za kavicu u Drniškoj ovih dana.
I Slavici, i Rudiju, i Coprnici i Igoru, pa naravno MG-u, Juliji i Borisu. I Neni koja je dovezla Maru, i Nedi koja je osigurala hranu bolesniku (sad već pomalo umišljenom), te neumornom dostavljaću i malom od kužine, tj. svom Junioru. I naravno mojoj Mari koja je neumorno skuhla brdo kavica s mlijekom. sunny sunny sunny

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 13/3/2011, 06:52

Fala Bogu kaj ima ljudi koji bar dio subote ne rade pa su mogli popiti Marine kavice i uživati u ugodnom društvu. Rado bih vam se pridružila, ali sam subotom na cijelodnevnom boravku na poslu. A valjda će se kavice ponoviti jednu nedjelju.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 13/3/2011, 07:48

strpljenja i biti će sve OKs Cool

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 13/3/2011, 19:31

buuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................................ubit ču se,nisam bil na kompu od petka dosad i kaj vidim,mogli smo možda vidjet Maru,mada neznam zbog vremena jer Slavica je radila do 16 sati (i subotu i nedjelju ) tak da bi mi mogli doči samo kasnije ali JA NISAM NI VIDEL KAJ BU BILO............... pa neznam da li bi je vidli no valjda bu opet prilika....

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 14/3/2011, 22:12

Nema problemos škvadro, lumbago popušta, vrijeme je sve ljepše, Maru uskoro selim u kvart blizu Trešnjevačkog placa s brdom kafića s terasama, svi ćemo se opet uskoro vidjeti.....

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Postaj by Giga on 14/3/2011, 22:28

Super cheers

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:40

• Započni novu temu