Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

IZLETI U SUBOTU

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

IZLETI U SUBOTU

Postaj by sju_rod on 27/3/2011, 16:44

Neznam kak da drugačije nazovem ovo kad smo ( a vi i više ) bili na više mjesta.
Počelo je okupljanjem na benziskoj kod Badela a bogme bilo je puno teorija gdje je zapravo Badel i na kraju je odlučeno da je svuda oko nas.Krenuli smo svi skupa lijepo za Dugo selo mada sam očekival mg-a i Gigabere ali šta se može,bez koga se hoče-se može.Ja sam se ponosno vozil na fakn skuteru i tu prvu vožnju bum dobro zapamtil ; na jednom hupseru,motor secne i krepa.Boris i Dragec nisu ni primjetili da sam stal a ostatak ekipe je stal odmah iza mene (sva sreča).Niti imam kakvog alata a niti neznam kaj mu se uopče dogodilo pa velim ekipi nek oni idu a ja bum probal nači kvar.Samo kaj me nisu poslali u neku stvar kakve gluposti pričam i svi zajedno počeli okretati motor na sve strane.Brzo smo skužili da je opala lulica sa svječice ali pronači svječicu na tom sranju je bilo pravo umječe a tek vratiti lulicu nazad prava umjetnost,jer treba ruku sfrkati ko da ti je od gume i na kraju je jedan(uopče mu neznam ime)uspjel staviti to nekak na mjesto.Hvala cijeloj ekipi kaj su uopče ostali samnom na cesti a kamoli još se hitili na rješavanje kvara.Zatim smo produžili na misu, evo i slikica..............

A onda ide zajedničko slikanje i posvečivanje motora a meni bogme to i treba jer bez božje pomoči ono se neda voziti.......

Zadnja promjena: sju_rod; 27/3/2011, 17:13; ukupno mijenjano 3 put/a.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: IZLETI U SUBOTU

Postaj by mg750ie on 27/3/2011, 16:54

glavno da ste se blagoslovili i da vam je bilo lepo, Cool

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/3/2011, 17:24

Zatim smo krenuli dalje,još malo vožnje i evo nas kod (valjda) izletište Matezovič.Prekrasno mjesto,sa puno mjesta za ribolov i odmor,ručak nas več čeka i red je velik ali se niko ne gura i sve je bajkerski dobro....................................
dok oni čekaju klopu ja slikam jednog od potencijalnog........

priroda je stvarno fenomenalna a tek kad sve zazeleni......................

da to je trbuh............... da i ovo je trbuh............

šišmiši posvuda.................. a evo malo i makinja.

ha kaj velite na ovaj stari Horeks........

za mog prijatelja mg-a

i moj prijatelj Merlin inače Mladen i njegova posebna želja sa triumphom.............

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/3/2011, 18:01

vidi se da klope cuge i luka ima još,dakle svega je bilo u izobilju a još dolazi i torta koju nisam snimil da ne slinite po tastaturi........................
njih dva se stalno prepiru koji ima veči trbuh,da su mlađi prepirali bi se za nekaj drugo...................

nevjerovatno ali istinito,naše cure su sterale klince sa njihaljke i one se malo njihale,Bravo cure,fučkaš klince,tu im nije mjesto.

ova dva komada sam ostavil za kraj,da nisam bil sa Slavicom zafuliral bi im garant..........................
I tada smo Slavek i ja otišli.ostalo društvo čekalo je tortu i rekli su da je bila fina.Na večer smo se našli kod Kompi i bilo je super ( fotič ostal doma na punjenju ) ne mogu vjerovat da sam ga ZABORAVIL................stavil sam ga da se puni i otišel,ludnica.Kod Kompi puno poznatog društva i uz par bezalkoholnih i razgovora sa dragim ljudima brzo je došlo vrijeme za odlazak.Šta reči,cijeli dan sa prijateljima i na cesti.................NEPROCIJENJIVO.......................nadamo se ponovo jednom takvom druženju.Hvala još jednom svima koji su mi pomogli da skuter ponovo proradi...............

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 27/3/2011, 19:49

Iako je moja išijalgija igrala na kartu iznenađenja do zadnjeg trenutka, motorističko je srce prevladalo sve i već je u zoru biti jasno da ću danas ipak na vožnju.
Pa sam krenuo s prvim pripremama, laganim kontinentalnim doručkom. Komada jedan.

Provirim preko balkona, a pod prozorom je već jedna makina...

Hm, sorry, malo sam pomiješao ovaj dio, to je slika od prije deset dana kada sam još jaukao po kutnoj....
Pod prozorom je u stvari bila ista slika, samo bez MG-a i MG-a.....

Iznenađenje me nije čekalo u garaži. Iako motoru nisam prišao od siječnja, čekao je spreman za pokret, upalio kao .... naravno, suza....
Žurim na MeetingPoint (MP1), Crobenz Zagrebačka. Treba dopumpati na 2,9 i 2,6 i povesti kolonu....
10:00 - s banditom nikad nisi sam, krećem prema MP2

10:10 - MP2 - P;V Slavonska. S banditom nikad nisi sam....

Kako efekt masaže daje samo vožnja, na stroj i po gasu prema MP3

10:20 - INA Sesvete, MP3.
Mislim, ne želim sugerirati ništa, ali već sam na ulazu u Sesvete bio siguran da je nemoguće da kod Badela ne naletim na nikog.....

Dok čekam na najbržeg od svih šišmiša, ne zaboravljam ni na MG-a:

Bliži se početak mise, na okupu zavidan broj motora.....

Iako se živac počeo migoljiti po nozi, vožnjicu do seoskog gospodarstva nisam mogao preskočiti. A naravno, ni klopu koja je mamila.

Stvarno je bilo super, ali dan se tek prepolovio, pa sam odlučio otići po Maru i nastaviti ovu subotnju ugodu dalje.

Slijede Kompe......

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Kod Kompi

Postaj by Dragec07 on 27/3/2011, 20:30

Iako sam bio žalostan što preskačem Draganić i Old Riderese, mojoj Mari sam naravno dao prednost i odlučio je na kratko odvesti u čestitare.
Planirao sam samo malo proći pokraj Kompi, čestitati ročkas na brzinu prije mraka, hladnoće i tekme, ali....

Saša je preuzeo stvari u svoje ruke.

U trenutku je organizirao dostavu Mare u centar zbivanja.....

Naslonjena na ogradu, uživala je u krugu motorista i prepoznavala staru klapu..... Nevjerojatno.....
A kolica smo negdje zagubili na terasi..... I nisu nam nedostajala..... Bravo Mare....

Iako smo znali da smo došli pre, pre pre rano za pravu ekipu, uživalo smo pričajući o jutrošnjoj vožnji....

I tako smo dočekali prave, super i odlične Yzzy palačinke, bolje nego ikad....

Kompe su otvorile proljetnu sezonu na pravi način. Odlično. Bravo još jednom za uigranu ekipu. I na pomoći i brizi oko Mare.
A majice i marama ostati će joj u posebnoj uspomeni....
Vidimo se opet......
A vidi se i razlika između kamere na prosječnoj Nokiji i na BlackBerry-ju. Nokiu sam zaboravio doma, pa su slike kao iz nekog sumraka

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 27/3/2011, 21:03

Bravo Mare, super cheers
Nadam se da ćemo se vidjeti uskoro Wink

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 28/3/2011, 04:10

Super baš je lepo videti nam opet Maru na motosusretu, samo mi je krivo kaj smo se mimoišli, ali biti će dana i motosusreta da se družimo skupa.

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 28/3/2011, 06:43

Yeeeeeeessssssssss Mare! queen

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 28/3/2011, 17:07

Evo konačno da se i ja priključim sa izvještajem....Kak smo se neki izjasnili, najlepše se nač na Badelu.....
Rudek nam je došel skoro zadnji, ali to ima opravdanje.... tongue

onda je došel winni na novoj makini....kak se blešči !
ja na skuteru affraid .....i normalno zadnji došel [email=D@do]D@do[/email] ...dok se on zbudi...

uz sitne nebitne probleme (nekom je opal.......ma kabl sa svečice) stigli u Dugo selo gde je več bila hrpa motora

šišmiši i dva velka ........... u crkvi

vožnja kroz Dugo i prema imanju Matezović

došli, sparkali se i dočekali ostatak našeg krda

odmah stali u red za bažul i zauzeli stol...dobar bažul, pogotovo kad si gladan....
šišmiši su zauzeli svoj čošak od kud vrebaju komu buju krvcu pili...
ovo se zove upaljač ! i pogodite čiji je ! Winnijev !!!! Duše pazi kaj delaš !

a imali smo i decu sa sobom

u iščekivanju torte...a duhu smo posudili malo kose da si spije pivu ko bajker pravi

stigla je ! I moram priznati da se splatilo čekat !
neki su se skoro zagutili...

to je bio prvi dio subotnjeg plahutanja...

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/3/2011, 17:38

Nakon Matezovića smo prek obronka Sljemena otišli u Gračane po Iris i pravac prema Draganiču.....Stigli smo za čas i doživjeli lijepi doček uz domači mešung cuge (vrlo, vrlo dobro)

Okupili se na hrpu i onda malo zamezili, malo popili

Nekima se domačica (domači mešung) jako sviđal pa su više puta repetirali da ne zaborave kakvog je okusa....

u ugodnom druženju pao i mrak pa smo zaključili da je vreme i za KOMPE......

Zadnja promjena: Borris; 28/3/2011, 18:14; ukupno mijenjano 1 put.

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/3/2011, 17:58

Nakon lagane vožnje na kojoj je Kroko snimo svoju milenijsku fotografiju KLEovog kilometarsata ( sirote bormašine....) stigli smo do Kompi gdje smo zatekli hrpu ljudi. Na žalost nismo stigli na vreme da vidimo Maru i Drageca ......
Ali su su nam se pridružili Lunjo i Štruki , a sreli smo i neke drage ljude

Vučko čuva ulaz i ne pušta nikog dok ne spije brlju....(al grije je..te ! )

kad je videl Izyjeve palačinke, Krokan je zaboravil disat....kaj da celi dan ni jel...

ja zjevam ko ptič a Lunjo hrani winija....dobro, dobro.....

Onda nam se pridružila Lavica, došla i Didi pa šišmiši.....

a bambusi delaju svoje....ma i palačinke...

Diana je dobila krvavu palačinku...dobro da šišmiši to nisu vidli...ali vidli su Wini i Kroko....(opis toga vama na maštu...)

Kad se u neko doba atmosfera opasno zadimila , došli smo do zaključka da bi bilo vreme za doma iti....Prva prava vožnja ove godine, cjeli dan, obišli tri susreta, ma kaj reči ....bilo nam je krasno, lepa vožnjica, divni ljudi i super vreme ! Ponovilo se što prije !

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 28/3/2011, 21:09

Ponovilo se što prije.

I u punom sastavu i kompletno planiranoj ruti.

A naše vrijeme tek dolazi! sunny

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 29/3/2011, 07:21

hvala Rudiju kaj misli na mene, već sam se zabrinul da nema Guzzija po susretima ak nema mene, bilo Vam je lepo, a od sad Vam bu još lepše jer bum više manje s vama od Umaga do Biograda, i po okolici.
Druženje je bilo lijepo, to se vidi po slikicama, a Kompama sretan 4-th rođendan i još puno takavih. Cool

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 30/3/2011, 19:17

i na kraju šta reči vidjeti opet Maru na jednom moto susretu je nevjerovatno,hvala bogu na tome,nadam se da ne bumo dugo čekali na opet..................... cheers

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 1/4/2011, 13:03

kaj za ovu subotu nema nikakve najave Question

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 11:28

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu