Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

2011.04.02 - MK MOGILA ------------- ZAPREŠIĆ

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

2011.04.02 - MK MOGILA ------------- ZAPREŠIĆ

Postaj by Dragec07 on 3/4/2011, 09:28

Kako netko mora biti vrijedan već od samog jutra, otvaram temu gdje smo jučer bili kako nam je lijepo bilo:

Ja sam preskočio DDK (zamijenio gume na autu i napravio neophodan šoping), a onda naravno dao prednost svojoj Maruški...

Šalje vam svima pozdrav, još joj nisam tamo postavio pristup internetu, pa sam sada samo posrednik....

U Zaprešić sam stigao u zadnji trenutak, kolona je već bila krenula prema okupljalištu, no spretnom banditu nije bilo teško pronaći svoje mjesto u koloni.....

Dočekše nas mažoretkinje (juniorke) i mjesto kao stvoreno za ovakve susrete...

Nisam ni sumnjao da ću ovdje sresti puno poznatih i dragih ljudi....

Zamijećene su i jake snage VIP-a (MG, Dee, Ira, Dragec)

Slika klope od mene neće biti, osim komentara da je grah bio super, palačinke ovaj puta nisam probao ali ne sumnjam, a moja piva je bila Karlovačka, pa ne treba komentirati.
Luky i ekipa su nas stvarno ugodno iznenadili odabirom prekrasnog mjesta za susret, mažoretkinjama na dočeku i počasnom zaglušljivom paljbom Zagosrkih mužara.....
Očigledno, i nakon mog odlaska, dobra zabava se produžila do duboko u noć.....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: 2011.04.02 - MK MOGILA ------------- ZAPREŠIĆ

Postaj by mg750ie on 3/4/2011, 18:02

bilo mi je drago videti tolke poznate ljude ponovo, od jutra DDK do Mogila, tehnički problemi s uljem tj cilindrom - desnim, sč
like nisam delal, srel sam Gigu i Abera, i druge,npr Mrva, Kroko, Saša, .... nemrem ih sve nabrojati. Cool

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 3/4/2011, 21:32

Sve je već rečeno, bilo je odlično i sve pohvale organizaciji - za prvi put predobro !
Evo i mojih fotkica:

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 4/4/2011, 18:42

Moram prije svega reči da čestitam Lukyju na fenomenalnoj organizaciji i njemu i svim članovima koji su pridonjeli da njihov prvi rođendan izgleda kao deseti.Sve je bilo ok,i vrijeme je bilo super tak da je cijeli susret bil za pamčenje,svaka čast dečki i cure.A evo sad par slikica.Sa Borisom i Dijanom smo dohajbali do pumpe u Zaprešiču gdje smo dočekali Davora i Maju i svi skupa smo krenuli na susret.

gospon predsednik..........

u biti ova mrtvačka glava izgleda još i veča zbog trbuha.

i Kuna i Zlatica ili i Zlatica (moje zlato) i Kuna.........

od silnog pečenja opale su mu hlače...........

kak su se baš tu parkirali............hmmmm.........
mali Grof.............

i onda nam je stigao Gec........ i Tamigači..............

i bogme i mg je tu......................... i dofural mačka sa sobom ako bu slučajno falilo klope,maček se more deti na ražanj...........

moš mislit o čemu raspravljaju................ a sad sa Gec-om nemaju šanse..............

Brzi več hoče pobeči...............

ovo je Davoru peti tanjur.....

Boris traži lovu............... Dado VN.........
usamljena pila...........
i šišmiši odlaze u noć,nekom drugom piti krv,ovdje su sve popili............................
Bilo je prekrasno,ugodno druženje sa starim frendovima,malo klope,malo cuge (uglavnom bezalkoholno) i sretan povratak doma.Nedaj Bože dugog čekanja pa da opet se nađemo ko uvjek i proveselimo............................

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:52

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:52.