Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Suzuki - procurivanje

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Suzuki - procurivanje

Postaj by Dragec07 on 3/4/2011, 20:17

Kap ulja zamijećena na banditu riješena je pak jednim imbus ključem i dotezanjem šarafa skoro za četvrt kruga.
Što se ponovilo i na preostala 3 šarafa.

Jutrošnji test, kojeg sam izveo nakon skidanja kofera na ruti prema Bregani, skoro je završio financijskim debaklom.
Tam kod one INA pumpe, kad se digitalac čvrsto smirio na brojci 240, crni BMW 330 kojeg sam već snimio na potpuno praznoj cesti u traci za ubrzavanje sa sva 4 žmigavca naglo je ubrzao. Duple kromirane cijevi ausuha bili su mi signal za uzbunu.

Kočenje do maksimuma, prednji diskovi su se užarili, vidi vraga, i ABS dela. Pogled bočno na putnike bembure opravdava trošak novih kočnica koji me čeka. Plavci, ili turisti istospolne orjentacije u plavim košuljama? Još sam prebrz, pa kočim dalje do 140, i nastavljam istm tempom na izlaznu petlju prema Bregani.

Bembura me slijedi, a zaustavljaju me kod ribičkog, nakon maestralnog preticanja u velikom stilu .... Da zajedno gledamo video, kako dirljiva ponuda.

Da ne duljim, onaj komad kod INE nije baš sasvim dobro snimljen, kao 150 km/h sa štop svjetlom, ali ono ograničenje na odvojku za Breganu.... Isto samo komadić vidlljiv na kameri...
Ali namjere im nisu bile nečasne. Rutinski su provjerili dokumente slušajući moju istinitu priču o kapima ulja na cilindru i testu. I samo letimičan pogled na moj auspuh koji i nije baš preglasan na ler gasu, a užarena guma već je pokupila dovoljno kamenčiča pri zaustavljanju pa djeluje sasvim OK. Komentari o divljanju na cestama nisu izostala, a ja sam se iskreno složio sa zaključcima. I to je to.

Okrečemo se skupa nazad na autoput prema Zagrebu. A tko je gazda na cesi pokazuju mi.već na onih par zavoja priju uključenja na autocestu. Mrak kako su to prošli, tu im ni ja ni bandit ne mogu ništa.

A na autocesti su već iste sekunde pronašli pravog krivca. I pojurili za mečkom BiH tablica koja je projurila pored nas. Budući da je moj test bio ukupno uspješno završen, mogao sam nakon par trenutaka samo promatrati kako mečka prati BMVa prema parkiralištu iste one INE s druge strane autoceste.

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: Suzuki - procurivanje

Postaj by Borris on 3/4/2011, 20:37

Evo , lepo sam ti rekel zakaj bi moglo slinit ulje... Izraz curit mislim da je malo prebrutalan.....A jel i dalje slini mislim da se ne provjerava sa policajcima..... tongue

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 3/4/2011, 21:41

Bitno da si riješio curenje !

Mogao si i nažicat da ti filmić prebace na USB da ga staviš na jubito lol!

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 4/4/2011, 06:23

ipak se radi o redovitom dotezanju Cool

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 4/4/2011, 20:04

aha,znači kad ti negdje curi ulje onda potražiš murju da ti prekontrolira da li si sve dobro zategnul............................interesantan način provjere......... affraid

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 16:15

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 4/12/2016, 16:15.