Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

INA - da im i majku i oca i šire.....

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

INA - da im i majku i oca i šire.....

Postaj by Dragec07 on 15/4/2011, 09:56

Ne točim često na INI, a sad ću još manje. Da Bog da im sve pumpe zaštekale zauvijek i da Bog da ih preuzme ruski tajkun....

Kako mi je jučer zasvijetlila rezerva (a to na GTI-u ne svijetli dugo), svratio sam popodne usput na INU u Novoj Cesti i natočio 37,5 litara nekog novog i boljeg goriva CLASS.... I nakon toga se lijepo odvezao doma (1,5 km) i sparkao makinu u garažu.

Ali avaj, jutros sam pokušao upaliti mog ljubimca bolida, ali je samo par sekundi radio i isključio se. A garažu je ispunio jedan miris kakvog u mojoj garaži još do sada nije bilo. Miris ložione, nafte, jooooj....

Ne pokušavm ni upaliti auto još jednom, već posežem za novčanikom i tražim jučerašnji račun. Da, da, 37,5 litara novog goriva CLASS, vrhunskog eurodizela BS CLASS je u mom ljubimcu.

Sad se prisjećam da me je prodavač nekako čudno gledao kad sam plačao, i još k tomu na poleđinu računa plačenog Masterom zapisao registarsku tablicu. I zagledao je prodavač pomno u auto par puta, s prednje strane se ističu slava GTI, i spojleri i dodatni usisnici za zrak i..... i nije mi ništa komentirao. P.zda.

I prisjećam se da sam kod točenja pogledao cjevčugu pištolja za punjenje, i bila je normalne debljine, i na ručki je pisalo ogromno CLASS i bila je zelena....

I sad dok uredno primam zanimljive pozive svojih kolega i prijatelja, a GTI drijema kod majstora Damira u susjedstvu imam dosta vremena pročitati tekst na INInoj web stranici...

"Od 15. prosinca Ina je započela sa postupnim uvođenjem novih goriva na svoje benzinske postaje. Riječ je o novim INA Class gorivima - Eurosuperu BS 95 Class, i Eurodizelu BS Class koja se baziraju na visokokvalitetnim i na tržištu već prepoznatim Euro V gorivima (Eurosuper BS 95 i Eurodizel BS), a njihovim tretiranjem aditivima postiže se kvaliteta boljih primjenskih svojstava kao što su vozna svojstva automobila, duži vijek trajanja motora, veća snaga te smanjenje potrošnje goriva dok se ujedno čuva okoliš."

Usrani CLASS

A nigdje na toj usranoj stranici i firmi ne piše da im se i super i dizel zove isto, i sa su to sada ova zelena ekološka goriva, i da sa pištolja iskače ogromno CLASS, a vjerojatno se pomnijom analizom može otkriti i da li je super ili dizel, i da su cijevi na pištoljima za oba goriva one uske cijevi da uđu u svaki rezervoar.... I da im i majku i oca još jednom....

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: INA - da im i majku i oca i šire.....

Postaj by lavica on 15/4/2011, 10:47

Nadam se da bu GTI oživio bez većih problema.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 15/4/2011, 10:58

To je problem, kad sam ja došao na INU prvi put se nisam usudio točiti Class, jer nisam bio siguran jeli Diesel ili Benzin Cool
nadam se da buš prošao s samo s ispiranjem motora i pražnjenje rezervara Cool

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 15/4/2011, 12:37

Nebi se štel mešati , ali čini mi se da je vozač uzel u svoje ruke pistolu i tankal gorivo a ne djelatnik INAe.....Tak da ne kužim koja je tu krivica INAe ????? Osim loše označenih pištolja ( a to je problem svih benzinskih sa svojim oznakama "novih" goriva.....) Usput, imam dobrog okulistu.......i preporučam malo pažljivije gledat kaj su nasrali tj. bez žurbe.....Sva sreča kaj ti nafta nebu napravila nikakvu štetu , osim kaj se mora očistit cjeli sistem .... Crying or Very sad

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 15/4/2011, 13:14

Je, moje puce i dečki, sasvim ste u pravu da je krivica moja, pa sam zato još više ljut.
Ali poticanje na djelo ima istu kvalifikaciju kao i samo djelo, pa bi način na koji ta lopovska banda prodaje gorivo mogao upravo tako i okvalificirati.

Usput, čuo sam se sa mehaničarom, GTI je spreman za nove izazove.... Ispiranje rezervoara i cijelog sustava uz zamjenu jednog filtra (koji je i tako bio za zamjenu) bio je cijeli posao. Plus jedno šlepanje od 500 metara. Čuti ću u 5 koliko je to sve u kunama, uz onih 350 kn koje ću velikodušno pokloniti (da ne moram plaćati zbrinjavanje opasnog otpada).

A onda sutra ravno u Zelinu, po svog drugog ljubimca banditosa. Pa kad tomu dodam i registraciju i kasko, vrlo zanimljiv financijski tjedan kojeg se ne bi posramio ni uvaženi financijaš Šuker (2.500,00 kn + 350,00 kn + ? + 4.000,00 +3.100,00 kn....). Sva sreća što mi ostaje još samo trošak za Dunlop Sportsmart gume (1.500,00 kn). I to bi bilo to za ovaj mjesec.... Ima li tko kakvu karticu viška, a da mu nije u maksimalnom minusu????

A slijedeći mjesec je već lakše, registracija bandita, servis auta....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 15/4/2011, 16:06

ma sve je to za ljude,za kuku dana tomu se budemo smijali, se la vi na hrvatskom................ Palacstari

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 15/4/2011, 17:35

Šlepanje i popravak 200 kn. Vrlo prijateljski. Hvala Damire.

A komentar: " i nemojte to često raditi, nije zdravo za katalizator...." ozbiljno sam shvatio. A kao da to često radim???

A sad idem popiti jedan normabel i pogledati dnevnik, jer ovo što čujem i gledam na televiziji nije za ljude. Još jednom FUJ Europi i europskoj pravednosti!!!! Čini mi se da je Sanader sada svoj među svojima....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 16/4/2011, 06:17

Gec bi se mogel za ovu godinu pofarbati vu plavo clown

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Postaj by Giga on 16/4/2011, 07:35

mg750ie je napisao/la:Gec bi se mogel za ovu godinu pofarbati vu plavo clown

lol! lol! lol! lol! lol!

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 16/4/2011, 17:22

kad nema mene da ga čuvam..

ofarbat ču ga u plavo

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 12:28

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 7/12/2016, 12:28.