Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

E BOŽE ŠTO SMO SKRIVILI

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

E BOŽE ŠTO SMO SKRIVILI

Postaj by sju_rod on 15/4/2011, 16:24

ZNAM DA MOŽDA NIJE ZA MOTORISTIČKI FORUM PA MI BUTE OPROSTILI ALI MORAM IZREČI SVOJE OGROMNO NEZADOVOLJSTVO I RAZOČARANJE OVOM SKANDALOZNOM PRESUDOM OVOG NAZOVI SUDA U hagu ZNALI SMO DA SMO MALI,DA NAM ŽIVOT KROJE VELIKI ( ENGLEZI I OSTALA GAMAD ) ALI SAM SE IPAK NADAL DA BU PRAVDA POBJEDILA.KOJI NAIVAC KO I POLA HRVATSKE.ŠLJIVANČANIN KOJI JE NAREDIO ODVOĐENJE CIVILA IZ BOLNICE ......VELIKIH PET GODINA...VAUUU.....
GOTOVINA KOJI NIJE NAREDIO NIŠTA PROTIV CIVILA DVADESET I ČETIRI GODINE.........PRAVDA ??????????????? DA NE NABRAJAM DALJE,KO JE KOGA NAPAL,KO JE U ČIJOJ DRŽAVI RADIL SRANJA I ...............MA MOGEL BI PISATI DO SUTRA
OVOM PRIGODOM I NA OVOM MJESTU IZRAŽAVAM GAĐENJE SA OVAKVOM ODLUKOM I PLJUJEM U LICE ENGLEZIMA, FRANCUZIMA,NIZOZEMCIMA I SVIM TAKVIM KOJI SU CIJELI SVIJET PLJAČKALI STOLJEČIMA A SAD NAMA KROJE PRAVDU
NEK SI EUROPU GURNU U ŠUPAK ................NA REFERENDUMU JA SIGURNO GLASAM PROTIV..............

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: E BOŽE ŠTO SMO SKRIVILI

Postaj by Borris on 15/4/2011, 16:52

Rudek , jesi progledal......To ti je tak celo vreme, jebu nas bez kurca več godinama, kaj sa Hagom, kaj s Evropom.....A ovi naši smradovi šute, skidaju gače i daju se jebat u šupak ! To je bilo za očekivat nažalost....

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 15/4/2011, 17:03

I ovaj forum i sva ostala mjesta na webu i cijelom svijetu su mjesta gdje trebamo iskazati svoje zaprepaštenje i bol ovakvom NEPRAVDOM. Umjesto suđenja kriminalcima, na političkom procesu velesila u Hagu sudilo se našoj Hrvatskoj. Nema tog suda na svijetu koji može osuditi pravednu borbu za svoj dom i svoju domovinu.

Ja ne želim biti dio takve Europe gdje se zbog političkih interesa osudi cijeli narod! Fuj!

Bez obzira na konačni ishod i kazne koje će sigurno biti u drugostupanjskom dijelu bitno umanjene (i to je dio politike velesila), ovo je velika sramota nezabilježena u povijesti.

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 15/4/2011, 18:57

Neznam tko danas nije ili gledao ili slušao čitanje presude. Samo su suze curile i Yzzyu i meni, bez ijedne riječi. Ponekad sumnjam da ima Boga.Nije mi jasno zakaj su izginuli svi ti ljudi. Za Hrvatsku, ma koju Hrvatsku , sere mi se, a oni se vjerojatno vrte u grobovima kao vjetrenjače.
Toplo se nadam da bu evropa propala dok dođe red da se mi tam uguramo.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 16/4/2011, 06:15

Sramota, katastrofa, zapravo nema pravde, za ovo sve smo sami krivi tj političari koji se cijelo vrijeme dodvorničko ponašaju, i sad se fol čudiju.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:04

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:04.