Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

BLAGOSLOV MOTORA 01.05.2011.

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

BLAGOSLOV MOTORA 01.05.2011.

Postaj by Borris on 1/5/2011, 19:10

Celo jutro sam mozgal dal ići ili ne a onda sam zaključil da nebo nije sivo , nego ima nekaj malo plavkastog na njemu....i odluka je pala ! Idemo se provozat do Bedekovčine , valda nebu padalo.....Nakon lijepe vožnjice začas smo došli i nismo pokisnuli, dapače, zasjalo je sunce ! Evo i nekaj slikica...ispričavam se na kvaliteti istih, ali slikano je s mobitelom jer je izvjesna spodoba zaboravila uzet fotič....
Julija se odmah primila kobase......

bilo je dosta motorista ( i bajkera ) i interesantnih starina....velečasnom Pepeku netreba registracija...

sreli smo Željka i Lidiju, Mrvu, Jeju, Dugog......

društvo na okupu, Pepek drži propovjed, Juli čeka blagoslov pored najlepšeg motora na susretu....

Pepek u akciji...

nakon blagoslova smo prešli u Zabok gde je druženje bilo organizirano u vatrogasnom domu....za pohvalu je bil odlični odojak sa bažul salatom po 5 kn.!!!!!

Posle smo trebali iči u GT na poziv Dražena na free čvape, pa u Pregradu na janjca i odojka......... Međutim prešli smo doma i to je bila sreča, jer se popodne nebo zlijalo....Sve u svemu bilo nam je lepo , vidli drage ljude i provozali se a da nismo pokisnuli....Lepi pozdrav svekolikom pučanstvu !

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: BLAGOSLOV MOTORA 01.05.2011.

Postaj by sju_rod on 1/5/2011, 19:59

svaka čast,barem neko,ma i ja bum išel zvama čim si kupim motor,sa skuterom se ja nebum vozil i šlus,samo neznam Boris kaj ti je trebalo da snimiš onog KLE-a,pa to nije vredno spomene,he,he,he.....pozdrav Kroku.......

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 1/5/2011, 22:38

Pepek mi je nekak sve mlađi i mlađi, a onda mi i vi nekak sve ljepše izgledate. Pogotova ekipa koju već dugo nisam videl.
Sreća kaj ste zbrisali na vreme, ja sam popodne bil na Trgu i čul sam da je u Zagorju bil potop...

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 2/5/2011, 06:22

Baš mi je krivo, krenul sam i onda mi je opet počelo curiti ulje iz cilindra, pa sam se vrnul doma od Zaboka Cool ovaj put je blagoslov bil na jezereima u Bedekovčini. Cool sad kad nisam blagoslovljen moral bum duplo paziti

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:03

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:03.