Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Duhovi-Biograd i Rasline kod Danka

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Duhovi-Biograd i Rasline kod Danka

Postaj by Borris on 29/6/2011, 15:29

Dogovor je bil da u petak posle posla (jer neki su morali delat) krenemo put Raslina do Danka gde bu završil dio ekipe nakon fešte u Travicama na kojoj nismo mogli bit jer su neki delali.....Bero i Tonkica su trebali doći do nas oko 15h , ali se nekaj zakompliciralo pa smo Didi , Juli i ja krenuli sami oko 17h...nebo samo kaj se nije zrušilo , ali smo krenuli......naravno , prvo zaustavljanje u rastokama u Vodenoj ovci...dolazi poruka od Bere: mi bumo sad krenuli i probali bumo vas vlovit.....ha,ha,ha.....

na kratko smo stali u Gračacu (fiziološke potrebe...) i stiže poruka :mi smo na Plitvicama, gde nas čekate? .....A jeb ga , bumo čekali u Obrovcu.....a nebo se spojilo sa zemljom tam kam idemo....međutim ni niš padalo....za 2 sata stiže i Bero te po debeloj mrakači oko ponoči stižemo u Rasline gde nas čeka veselo društvo...

ove slike dočaravaju kaj nas je dočekalo....na spavanje se išlo vjutro....

u subotu u jutro ekipa (njih 5 ) iz Monte negra je išla doma i dvorište se malo rasčistilo

a mi smo nakon fruštuka odlučili otič do Šibenika na vidikovac

pogled je stvarno fantastičan !

a završili smo na rivi na pivi....

u povratku smo kupili meso i tekučinu ....a vredna Željka se odmah primila posla...

majstor od roštilja-Danko

posle prežderavanja malo odmora i spremanje za odlazak u Biograd na Duhove...

tamo smo sreli dosta poznatih , ali nam se nije sviđala mjuza pa smo prešli na rivu na sladoled...

s obzirom da je prošla ponoč, odlučili smo krenut doma jer nas sutra čekaju nove pustolovine....
nastavak sljedi....

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: Duhovi-Biograd i Rasline kod Danka

Postaj by Borris on 29/6/2011, 16:05

Nedelja ujtro , bura se stišala i Danko veli : mogli bi brodom do Rastoka i na kupanje...Predlog je prihvačen sa oduševljenjem , pa su Bero i Tonka odlučili ostat umjesto po planu iči sa [email=D@dom]D@dom[/email] i Iris...Normalno prvo fruštuk onda njih dva na motor a mi na brod... Laughing

Captain Danko i dva mala od palube...

tri mala .....i dolazak u rasline...

deca jedu sladoled....i nova vrsta morske nemani , takozvana plutajuča Didi....

i nije jedina...i kaj bi se reklo : bili kuda , piva svuda....

sa sidrenjem broda završava morska avantura a sljedi super ručak kojeg je napravila Željka dok smo mi plovili , odlazak Tonke i Bere za Zg , prekrasna večer ispunjena pričama s nešto pive , 6 litri vina ........(nažalost slika nema-pitam se zašto????)

ponedeljak ujutro dočekal me doručak od friških, friških papalina (več jako dugo nisam jel tak fine ribice) a za ručak je majstor od peke (Danko) napravil fantastičnu kotlovinu.....Posle svega toga nekak nam se nije išlo za Zg ali kad je došlo pol4 i vrag zel šalu , teškog srca morali smo krenut....

Došli sretno i bez problema doma u pol 9....trebalo nam tri sata i deset minuta čiste vožnje za 340 km.....mislim da to dovoljno govori kolko smo uživali u vožnji...Za kraj mogu reči da smo ta četri dana uživali , ne sječam se kad nam je bilo ljepše i puno , puno hvala Željki i Danku kaj su nam to omogučili ! Također hvala i svima ostalima na divnom društvu ! Do sljedečeg puta lijepi pozdrav svekolikom pučanstvu !

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/6/2011, 20:33

O i više nego dobro se vidi da se tu uživalo na veliko. Pa kako ste sve to uspjeli samo izdržati??? Ipak ste vi ljudi u godinama.... najboljim naravno.

Žao mi je kaj je Biogradski moto skup bio tako nezanimljiv i mršav, ali nakon HOG-a, teško je nešto super lijepo vezano uz klasične moto susrete i očekivati. Osim što ponovo vidiš neke drage ljude.

Sve mi se čini da je pravo vrijeme za prave morske teme..... a koliko ćemo imati kila kad ljeto završi, tko će o tome sada razmišljati.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 30/6/2011, 14:30

opet se samo jelo.........................................ma TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO........................

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:18

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 00:18.