Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

SRETNA I USPJEŠNA NOVA 2017 GODINA .........

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

KMS Karlovac

Share

cux
Roler
Roler

Registration date : 03.03.2008

KMS Karlovac

Postaj by cux on 8/7/2011, 13:41

Pošto se banditu približio servis na 18000 km (već sam blagi prebačaj od 1000 km napravio, ali što je to za pouzdanog Suzukija Cool), a Eurorent nije više ni pod razno na listi servisa u koje bih želio otići odlučio sam se za servis KMS Karlovac i ispalo je kao pun pogodak.

Sam servis se pozicionirao u Senjskoj ulici prije kružnog toka u Karlovcu i uspona koji vodi prema staroj riječkoj cesti.

Bilanca i napravljeni radovi:

- zamjena ulja

- zamjena filtera ulja (kolege u Eurorentu si mi ugradile zamjenski filter ulja, vidio sam na svoje oči Shocked)

- zamjena ulja u kočnicama

- štelanje nekog vraga na cilindrima (meni je ono izgledalo kao povrat zraka u cilindar, ali možda griješim)

- provjera kompletnog motora te dotezanje svih šarafa na motoru

Sve skup: 715 kn

Sve u svemu, super sam zadovoljan - atmosfera više obiteljska (s majstorom sam proveo dosta vremena u radioni ispitujući ga raznorazne gluposti, čovjeku nije bilo niš teško za odgovoriti), žena od gazde fura sok, kavu, kiflice (sa sirom i hrenovkama, molim lijepo Laughing ). Sve u svemu super sam zadovoljan, i toplo bih preporučio ako posjedujete Kawasaki ili Suzuki (pošto su ovlašteni za jednu i drugu marku) da navratite do njih.

Jedna kratka anegdota...u jednom trenutku se pojavljuju 3 lika, kao kaj bi mogli dofurati mašinu od zx10, da nekaj s kuplungom ne valja pa kaj bi majstor mogel pogledat i to...

Pošto je najstariji od gospode ostao, ušao sam u priču s njim i tako saznao da se zapravo radi o zx10 mašini ugrađenoj u jugića Shocked Shocked Shocked. Pošto auto nije bio tamo, skinuo sam par fotki s neta čisto da vidite kak to izgleda...

Uglavnom, radi se o familiji (tata i 2 sina), koji su entuzijasti i zaljubljenici u oktanski sport sa radionom i tak su fino sve sami sklepali i složili...iako nisu niš znali o mašinama iz motora, omjerima, kompresijama i to ipak su sve uspjeli prilagoditi da šljaka u jugiću...auto ima prvu brzinu do 90 km/h, ostalih pet ima kratkih - po 20 km/h...a okrtetni moment da ti zubi otpadnu...

Zanimljivo u svakom slučaju...

Pozdrav,

Cux

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: KMS Karlovac

Postaj by mg750ie on 8/7/2011, 18:18

to se zove trash automecanic, više inovativnosti ima kod njih nego kod velikih kompanija Cool

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 9/7/2011, 07:44

taj bi servis u eurorentu platil barem još 500 kuna više a da ne pričam da nisu sretni da si u radioni i da gledaš kaj rade..............

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 10/7/2011, 18:51

Odlična informacija za servis, ali svaka ti dala i za one zanimljive sličice jugića.

Jedino me strah da dok moja suza ne dođe na red ne ponestane kiflica....

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 19:39

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 21/1/2017, 19:39.