Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Kratka runda - cjelodnevna

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Kratka runda - cjelodnevna

Postaj by mg750ie on 31/7/2011, 07:31

Kak nam vrag neda mira, a naročito Dragecu, u petak u prijepodnevnim satima za Drageca, oko 14 h, pal je prijedlog da u subotu ljeta gospodnjega 2011, 30 Srpnja, naredimo rundu do Bosne i nazad, (Hrvatska Kostajnica), jasno ak nebu kiše, i ak me Ana pusti, (ovo drugo je važniji argument). Rolling Eyes

Subota ujutro, i nije bila nekaj obečavajuća u Zaprešiću, kišica je splahnula cestu, kaja se je doduše brzo osušila, ali je bilo crnih na nebu, pa kak se ipak vozim s Dragecom, na naputak svoje bolje polovica i za svaki slučaj sam si zel kišnjak, i tak opremljen sam krenul na put. Dragec me je na prepad dočekal na sred Zagrebačke avenije, i pravac benzinska pumpa OMV iza Avenue Mall-a.

Tankal je samo Dragec jer ja sam se natočil na Tifonu u Zaprešiću.

Pada dogovor za JUTARNJU !!!! kavu u 10,45 u Lekeniku

nakon osvježavanja s kavicom, slijedeća stajanka je Hrvatska Kostajnica, - opet kava, jasno da ne, pivce razblaženo limunom, tu je pala prva kritika na vožnju da sam prebrz, i pada dogovor da Dragec dalje vodi.

Sad smo tu promatrali kak naši ideju u šoping u Bosnu i Hercegovinu,

,

i padne dogovor da idemo na Janka u Bosnu u poznati restoran kod nekoga, to zna Dragec pa nek on napiše jer bum se ja sigurno zabunil.

Usput je prelijepa Una, a i nemre se osim reči, dan iz snova, temperatura 24-25°C, i cesta uz Unu lijepa vozna i ravna, i tak mi završimo sa skelom na nekoj adi, na pivi, priroda je jasno, uh

,

Nastavak slijedi...... ( sa slikicama jasno )

Cool

Zadnja promjena: mg750ie; 31/7/2011, 14:29; ukupno mijenjano 1 put.

mg750ie
Biker
Biker

Re: Kratka runda - cjelodnevna

Postaj by mg750ie on 31/7/2011, 07:47

Moto susret SOFRA

Na dolazku U Sofru vrijeme se je počelo mjenjati, nailazili smo na mokre dijelove cesta pa čak nas je i kiša jedno vrijeme pratila, ali nije bila jaka pa samo usput spominjem. Razz

, ,

,

Javljanje bližnjima da smo OK i t d

Dolazak janjetine

Dragec se je osječa ko lav, nakon protezanja i dolazka janjetine

Janjetina je pala bila je slana, masna i probavljiva, niš drugo, a i cijena je bila ko u restoranu, za zaboraviti što prije

,

pajdo nas je lijepo dočekal i pokušao animirati da ostanemo prenoćiti kao i da svakako ostanemo na defileu koji starta u 18h, svaka čast na pokušaju, ali vrijeme je bilo čudljivo, pa nam se je ipak žurilo da kaj prije krenemo.

,

skuteri na moto susretima

, ,

šverc s cigaretama Shocked

- kod Žganjera - Tušilović

Zadnja promjena: mg750ie; 31/7/2011, 14:32; ukupno mijenjano 1 put.

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 31/7/2011, 08:11

Nastavak br 2:

Gužva u kostajnici i na carini,

Pravac Bosna

,

Tu se sprema svadba, a i stvarno lijepa priroda, šteta kaj nismo vidli mladu i svatove (ženski dio)

Dragec performans

Motori na šoderu ------Shocked

,

Birtija u kojoj je jako fina janjetina, Dragec zna kak se zove, ali ju nismo mogli dočekati, i tu pada prijedlog da produžimo do SOFRE, (sad sam saznal da se to zove SEDRA), koja je samo 30 km, (ovo su kilometri a ne bosanske marke), dalje, Cool

Do Sofre, (SEDRE), smo se furali po dosta zavojitoj i uništenoj cesti s bezbroj prelaza željezničke pruge, a vlak vozi, a mi se furamo preko da nismo niti gledali jer kaj dolazi ili ne, predpostavili smo da pruga nije u funkciji. Djelomićno je cesta bila mokra i na jednom dijelu nas je poplahnula kišica.

Konačno Sofra, (SEDRA), a i onak gladni jedva smo dočekali da nekaj pojedemo. Surprised

Razgledavanje motora, možda se kaj nađe i za inovatora Rudija ovaj Suzuki GSXR 750, ak se bolje pogleda ima okvir od karbona

Tankanje u Karlovcu - Tušilović kod Žganjera, natankal sam 14,4 l tj potrošnja je bila 5,44 l/100 - super, prosjek 61 km/h

Kerestinec, rastanak, lijepo proveden dan, napravio sam u ugodnom društvu 370 km, i sa pokojom drugarskom kritikom oko kočenja i ulazaka u zavoj - zaključak je da sam zapravo sam prebrz.

Jasno da me je kiša oprala na obilaznici 9 km od kuće, sve je to nikakva cijena za takav lijepi dan.

Hvala Dragecu, a i mojoj ANi kaj me je pustila

lp Cool

Zadnja promjena: mg750ie; 31/7/2011, 14:40; ukupno mijenjano 2 put/a.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 31/7/2011, 12:49

Da sam kojom nesrećom u Saboru, iscijedila bi mi se sva krv iz ruke za najavu krivih navoda.
Ali kako nisam, koristiti ću samo blagodati foruma, živih i običnih slika i pomoć riječnika.

Pa nekako za početak moram ispraviti SOFRU (stol za ručavanje, jelo na stolu) u SEDRU, je slično ali.....
Ekipa sa Moto susreta ne bi bila oduševljena ovom zamjenom.

Pa, onda slijedi i moj prilog:

Hoću-neću kišno vrijeme nije nas obeshrabrilo, i tu smo bili u pravu. Pohod na Unu se isplatio. Bilo je super.

Nakon presretanja MG-a na Zagrebačkoj, meni je kronično nedostajala kava i cigareta, pa je MG uslišao moje molbe i zaustavio se u Lekeniku.

Mmmmmm, kavica, cigarete i pogled na ergelu (2 konja su valjda začetak ergele.... Rolling Eyes )

Da li sam bio u pravu kad sam se pobunio na putnu brzinu, prosudite sami....
MG se toliko zaželio Bosne da je nagazio svog MG-a žestoko....

Utrku je nastavio i po selima oko Petrinje, pa sam morao malo smiriti strasti NEED for SPEED.

Nije ni čudo da smo na granici bili u sekundi, a onda istim tempom prema očekivanoj hrani.

Kod Seje niš novog osim cijene. Čini mi se da je prošle godine bilo ispod 30 KM (nisu kilometri, već za bosanske priče previsokih 120 kuna).

Zadnja promjena: Dragec07; 31/7/2011, 13:32; ukupno mijenjano 2 put/a.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 31/7/2011, 13:02

Na klopu je trebalo pričekati pola sata, nama dragocjenih, pa smo se uputili prema Sedri.

Joj moj MG, kad si sa mnom na putu, nikad ne znaš gdje će nas cesta odvesti.

Susret, na koji nismo ni planirali doći, u principu mi je izgledao slabo. Naravno, to je moj dojam na temelju jednosatnog zadržavanja i sjećanja na onaj prošlogodišnji.

Cijena od 30 KM za janjetinu na moto susretu, bez komentara....... i bez pribora za jelo, i sa prigovorima kvaliteti hrane.......

O glazbi..????.... neću trošiti riječi.

Stoga evo samo par sličica

A onda smo ugledali biser moderne tehnologije....

Rudi, pa ti si presretan što nemaš ovakav oklop na svom ljubimcu...

A glad ne poznaje granice, porcija jednih stvarno provjereno izvrsnih čevapa pripremljena je za neovlašten prelazak granice....

I za kraj, evo malo slinite za ljepoticom.......

Još nešto živih sličica slijedi..... kasnije.... nakon obrade.
Ipak kamera u svom "živopisnom" nosaču ispunjava svoju funkciju.

A sad odoh malo na more...... bar par sati u rijetkim trenucima kad ne kiši.....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 31/7/2011, 14:27

to je kad ne razlikujem imena SODRA i SEFRA jestu isto ak znaš na kaj misliš, doduše kak sam prvi put bio u BiH i na MS a SEDRA je jako slično SOFRI, mogli su mi reči GIPS pa bi zapamtil.

Ispričavam se svima kojima sam time nanio duševne boli

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 31/7/2011, 17:31

e umret ču,sofra sedra,ha,ha,ha.............................pa rekel sam vam da mi se takav oklop ne sviđa,istina i bog ovaj je poprilično uništen i deformiran ali svejedno a ljepotica za kraj,svaka čast............gle,bandit je super motor ali GSX F ima dušu i sa tim sam sve rekel,bravo dečki tak se živi,još malo pa bum vam se i ja pridružil......................

wumy
Pjesak
Pjesak

Registration date : 21.05.2011

Postaj by wumy on 1/8/2011, 19:12

mg750ie je napisao/la:..... Dragec me je na prepad dočekal na sred Zagrebačke avenije, .....

Hehe pa kad si mu zadnji put zbrisal kad ti je potrubio pa ti sada mora napraviti sačekušu da te na prepad lovi da mu ne zbrišeš

Jako lijepi đir i super slikice, filmići i report
Vi ste to taman išli tim cestama kad smo se mi vračali sa mora ... nas je oko 19h zahvatila neka kiša između Gline i Petrinje, a vidim da ste vi dobro prošli
btw sline mi sada cure koliko hrane je u reportu scratch

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 3/8/2011, 13:00

MG se toliko zaželio Bosne da je nagazio svog MG-a žestoko....

..... Smile i nakon toga je vjerojatno završil na generalki

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 4/8/2011, 22:39

Otkad ne mijenja ulje, izgleda da je ono pregoreno začepilo sve rupe. NE CURI više, tj. skoro uopće ne curi.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:36

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 3/12/2016, 17:36.