Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Filter za Ulje na Moto Guzziju

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Filter za Ulje na Moto Guzziju

Postaj by mg750ie on 16/8/2011, 13:56

nije tema "opet curi ulje", (kaj ne znači da neće), nego je ovaj puta zamjena ulja, i tako ja danas kupim filter za ulje kod AK, i kad ono pogledam to je obični filter za ulje kakvih ima svaki obični auto. Počnem ja tražiti poziciju za filter i nikak ga nemrem odgonetnuti, (u tome mi je pomagal i Gec), niš zovem ja Servis i oni mi vele da je to običan filter. Niš ja i dalje nemrem odgonetnuti poziciju. i onda odoh na sveznajući internet i tam pronađem poziviju filtera.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Skril se je u karteru, znači treba skinuti karter i onda promjeniti filter, a u to ulazi i dihtung.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

Postaj by sju_rod on 16/8/2011, 18:36

nemrem verovati,pa tvoj motor je ko i novi auti,trebaš skinuti pol dijelova da bi do nečeg došel,naravno ja nisam stručnjak ali staviti filter ulja u karter je nekaj tak bedasto da se nemrem načuditi i to ne zbog samog položaja,nego zbog posla,da bi promenil "običan" filter za ulje moraš skidati karter,nevjerovatno,o bože siđi pa vidi...................i na kraju to bi baš moral iči u servis,nebi bilo pametno delati doma osim ako nisi posebno raspoložen za takav posel,jer na "svim" ostalim motorima treba deset sekundi da ga skineš a ti trebaš uzeti godišnji,užas.................e neču kupiti Norgea jer je fakat kompliciran..................... affraid

Mare
Moped
Moped

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Mare on 18/8/2011, 21:04

Meni se ovo čini sasvim OK. MG-ova se makina treba i češće predihtati nego kaj je propisano za zamjenu filtera, pa kad se već predihtava, usput promijeniš ulje i filter....

I onda niš ne curi.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 18/8/2011, 21:08

E, hebi ga.... ostalo ulogirano moje malo sunny , a ona ne zna pisati ovako zločaste postove, pa je odmah vidljivo tko je pravi autor.
Ali popravljam se i ja: belagio je ipak prekrasan motor....

[You must be registered and logged in to see this link.]

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 19/8/2011, 05:43

ma nema veze, ionak se mjenja svakih 20000 km, pa u to vrijeme ak ne procuri sigurno ostane bez ulja Cool

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:49

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:49.