Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

S Bellagiom vu Bellagio Como IT

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

S Bellagiom vu Bellagio Como IT

Postaj by mg750ie on 20/9/2011, 15:01

Bila bi šteta propustiti priliku i ne otići u Bellagio kad smo tak blizu, u Mandellu svega 30-tak km do tam. Cool Doduše bila je dilema dali ići na prijevoj STELVIO 2800 n/m koji je svega 100 km od nas, ali kak je već prešlo 1330 a vrijeme se je počelo mrštiti ipak je to bila preambiciozna destinacija, jer to je i 50 serpentina, kao i tolko nazad pa bi to ipak tražilo jedan cijeli dan, po mogućnosti lijep. Mislim da budemo nekog iz FK(k) Bats nagovorili next put na taj put Rolling Eyes

I tako krenusmo u Bellagio, karta za rutu je bila kao prijedlog za izlet,

tu gdje je crveno to je Mandello, a Bellagio se nalazi na vrhu poluotoka koji je ispod.

Bellagio je bilo zapravo otkrivenje za sve sudionike puta (Vedran i Tvrtko),

Prvo je došel Bellagio u Bellagio

Onda su došli Tvrtko i Vedran

a potom su slikali mene ispred ulaza u mjesto Bellagio Cool

Sam gradić je vrlo lijep i zapravo je to turistička destinacija kao Opatija, Crikva ili Monte Carlo, nešto puno ljepše od Coma ili Lecca ili Mandella

,

,

Pristanište za trajekt koji fura u Švicu LOGANO

Samo jezero je ledenjačko i dugo preko 50 km i široko oko 12, te ga digići dijele s švicarcima

, ,

Uspješno je obavljeno parkiranje, ako se parkirate na parking mjestu tada se mora platiti parking, a ovak sastrane ne Shocked i jasno da se svi parkiraju sastrane .

,

Bellagio je i motociklistička destinacija jer do njega doći je 22 km zavoja na zavoju, super je bilo cheers

,

,

,

,

,

,

Šetnja po mjestu i kupnja suvenira, pala je cuga

, ,

ovo je pogled sa lijeve obale poluotoka par km prije COMO-a, već se vidi da se i vrijeme mjenja, Laughing

hvala bogu da nismo otišli na STELVIO, ima dana da nismo sad vjerojatno i nebi drugi put, a Stelvio, kak sam i napred napisal bude zainteresiranih Šišmiša. Idea Razz Cool

Vožnja je bila super, doživljaj i ugođaj super, cesta super, svakako nezaboravno cheers cheers cheers Cool

Slijedi klopa

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: S Bellagiom vu Bellagio Como IT

Postaj by sju_rod on 20/9/2011, 15:16

i onda nakon svih onih makina njegovo veličanstvo BMW 1200 GS sa crvenim sicem,taman sam počel razmišljati kak ovi guciji i nisu tak loši i onda me mg rastrezni sa takvom fotkom...................da na žalost to je samo san..........................................lijepo vam je bilo i svi ste se vratili živi i zdravi,hvala bogu..............

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 21/9/2011, 13:19

I ja bi u Bellagio, oma....

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:49

• Započni novu temu