Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

K A C I G A

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

K A C I G A

Postaj by sju_rod on 29/11/2011, 20:16

Evo da vas malo držim u neizvjesnosti,danas vam bum pokazal kak je kaciga izgledala a sutra kak izgleda sad. Nisam imal kaj delat zadnjih par tjedana pa pošto imam puno kaciga odlučil sam jednu "uništit".Šmirglanje pa farbanje i na kraju lakiranje trajalo je ukupno tri tjedna,naravno sa sušenjem koja je u biti i največa stavka jer najdulje traje pa je zato tak dugo i trajalo mada i zbog nanošenja nekoliko različitih slojeva jer dok se jedan ne osuši nemreš stavljat drugi tak da je to ipak malo predugo trajalo. Da li sam zadovoljan ?..........pa nisam u potpunosti,prvo zlatnu sam metal na crvenu pa je izgubila onaj žuti pravi sjaj zlata,sad je zbog toga malo tamnija što mi se ne sviđa baš posebno,drugo nisam znal na koji način da napravim sjenu brade i oči koje se sjaje pa ni sa tim nisam posebno zadovoljan,no sve u svemu dobro sam se zabavljal vikendima (jer u radu je spas) pa kak je ispalo,ispalo je.Kak god da je,moje je,pa se nemam u biti kaj žaliti a da je to neko drugi radil .ebo bi mu sve po spisku ovak moram biti zadovoljan.Evo da ne duljim za danas kak je izgledala................

sutra nastavak slijedi..............................i nagradni pitanje ........u šta sam pofarbal kacigu ????????????????

(Powered by frubar.net)

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: K A C I G A

Postaj by lavica on 30/11/2011, 07:07

Kaj ti nemaš pametnijeg posla? Npr. trenirati nogomet?

U zeleno s roza prugicama.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 30/11/2011, 07:41

baš me interesira Cool

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 30/11/2011, 08:54

u deda mraza santa
jesam osvojila nagradu Question

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 30/11/2011, 12:44

Ma u običnog krampusa.......pa ipak je to Rudi.......tongue

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 30/11/2011, 19:57

http://www.youtube.com/watch?v=3JvxFiTFJHI&feature=related
Ha,ha,ha,ništa od pogotka,pa znate da sam ja malo onak...................iako je izvorno Iron Man od Sabbata to ču vam pustiti na mjestu za glazbu ali evo slike koja me je navela na šljaku..................... ipošto mi se jako sviđala odlučil sam pokušati napraviti barem nešto slično.U biti slično je i ispalo jer zbog same konfiguracije kacige nije bilo moguče vjerno prikazati baš takvu facu ali nisam se dal smesti i tak je nastalo ovo........................

i tak to sad izgleda,zakaj crte nisu recimo ravne,namjerno nisu jer se nebi vidle kak treba,jedino mi je žal kaj "usta" nisam mogel napraviti ravnija jer mi je pik traka skidala farbu pa nisam drugačije mogel tak da se vidi da mi se ruke tresu (ipak sam deda) a ostalo je ok.Da, nema još izraženu bradu ali to bi več mogel napraviti samo profesionalni slikar a ne ja sa sprejevima.Moram reči još i to da sam mogel to odnesti da se napravi naljepnica i zalijepi ali to onda ne bi napravil ja,ovo je ipak moj rad pa kakav god je,ionak je nebum baš nosil tek tu i tam, dakle neku posebnu lovu utuč u nekaj kaj bu više stajalo nego se upotrebljavalo i nema nekog smisla.Pozdrav ekipi,žal mi je kaj niste pogodili ali ni ja ne mogu pogoditi jebeni loto pa niš .....................

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 1/12/2011, 00:43

Kaciga je personalizirana do maksimuma.
I nije za zajedničke vožnje, bumo se svi potrgali gledajući sam u kacigu ......

A tvoja je studentica stvarno tolerantna kad te pušta delat takve stvari s kojima buš zavodio komade na proljeće......

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 1/12/2011, 07:52

boja jakne i kacige se podudaraju, a mislim da se i z lancem poklapa, sve u tonu, vuče na roza Cool Question

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:49

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:49.