Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Korzika I dio

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Korzika I dio

Postaj by mg750ie on 11/6/2012, 13:57

bok ekipi konačno je došao i taj dan pa smo krenuli na dugo najavljivani i očekivani put na Corsicu, 31 svibnja u četvrtak u 19:00 h na benz stanici Krško - pravac - pa do kud stignemo.

je da se je vrijeme mrčilo bi-nebi, žena nervozna zbog kiše, ja zbog tuđe žene, jer nije bila spremna za polazak i tek su se javili u 18 h da se kreće i tako

,

još fale putne torbe i gotovo

,

Novi detalj za put u EU - nek se zna

prije toga se je mrčilo baš u pravcu putovanja - nebo je bilo dost mutno i obečavalo kišu - (pogled iz mog dvorišta)

našli smo se točno u 19:04 na dogovorenom mjestu, prije toga sam tankao i kupio vinjetu u Dobovi

pozdrav Batsima - ja odoh Cool

tankanje goriva negde u Zloveniji - neko od odmorišta iza ljubljane

i tako smo se dotepli do Mofancone-a i tu smo našli smještaj, za mene 50€U dok za par 62€U, hotel Exceslior TRI (3) *** zvjezdice , (nočenje s dorčkom)

Smještaj u sobi

smještaj u garaži

drugo jutro, lijep i sunčan dan, makar je dosta vlage u zraku, ( 01.06.2001.)- čekanje ekipe za nastavak - Venezija- Ferara-Bologna-Firenza-Livorno

stali smo kod Ferare napuniti bengu - skupo 1,9€/l, i sreli smo veselu ekipu njemaca koji su išli prema Pescari, a naši njemci su bili tek prešli Austrijsko talijansku granicu

kak je ekipa bila fest iza nas, odlučili smo sići z autoceste (tam se veli autostrada Rolling Eyes ), i Apenine preči po staroj cesti, i tako bi - uza Ferare dole i pravac Prato - po staroj cesti, dosta je zavojita Laughing , dobar asfalt Laughing , ali su nas dvaputa tjerali na obilazke - valjda zbog potresa i tak smo napravili - 60-70 km više neg smo planirali, ali isplatilo se je,

malo je palo razgledavanje grada, i tak bilo je OK.

Sad se već bliži 17h i odlučimo se dignuti na Autocestu i pravac Piza- tj Livorno Cool

dotepli smo se u Livorno i u Hotel REGINA del MAR malo iz 18h, vrijeme je bilo suho ali užasno sparno, pala je prijava u hotel i tuširanje te upoznavanje s ekipom - (barem ja, a oni i mene), čorka za mene 50 €U - standardno

odlazak na večeru i pravac krevet, sutra ujutro u 8 nam ide trajekt za Corsicu, a moramo biti tam barem 1:30 prije polaska - baš se veselim,

Nastavak slijedi Cool

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Korzika I dio

Postaj by sju_rod on 11/6/2012, 18:33

lepo,lepo..................

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 12/6/2012, 22:12

jako lijepo cheers

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 12/6/2012, 22:30

Super početak.... jedva čekamo dalje i dalje....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 13/6/2012, 06:42

nastavak slijedi danas prije tekme oko 18h Cool

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:55

• Započni novu temu