Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

VJENČALI SE ŠIŠMIŠI

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

VJENČALI SE ŠIŠMIŠI

Postaj by sju_rod on 13/8/2012, 14:41

Konačno sam uspjel doči do kompa,em sam se jučer liječil i od alkohola i od umora jer za divno čudo izdržal sam do jutra i jedva sam hodal kak su me boljele noge od plesanja.Svadba je bila u restoranu "Kod Pupe" na Jarunu.Nije to bila onak klasična svadba jer je muzika bila od DJ i to uglavnom "strana" malo neobično ali cool,klopa cuga i dobro društvo i noč je prošla u hipu,sve u svemu bilo je super,žal mi je kaj nisam slikal u samom restoranu sa fotićem jer sam poslije slikal samo sa kamerom a nju nemrem metnuti na komp tak da sad za vas imam samo par slikica snimljene doma i jednu sam metnul ispred crkve gdje je profešnal fotografkonja namještavala ljude ........

i što još reči,sad mi je valjda srce na mjestu htjel sam da se vjenčaju u crkvi jer je to tradicija i ja sam se vjenčal i moji su se vjenčali pa je red i na moje klince,sve u svemu prošlo je kad spojimo te cd-e u jednu cijelinu onda bumo to i mogli pogledati,još jednom čestitke mladencima i nek žive u zdravlju, sreči i veselju i sve teškoče buju prevladali lakše,jer žive u ovoj fakn državi pa ih buju imali na pretek.

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: VJENČALI SE ŠIŠMIŠI

Postaj by Dragec07 on 13/8/2012, 22:31

sve najbolje mladencima, puno sreće, veselja, i zna se kaj već. Moram priznati da su mi prestatki u black bats obleci, a starce da i ne spominjem. Eto, sve ide svojim redom i kak se priliči. Puse svima. popovanje

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 14/8/2012, 04:39

Sretno mladencima, želim im dugi bračni staž!

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 14/8/2012, 07:04

Č E S T I T A M, SVIMA naročito mladima, jasno bez tate i mame nebi išlo, psst (dedi i baki) Laughing

Mare
Moped
Moped

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Mare on 15/8/2012, 09:49

sunny Sretno mladencima, punooo zdravlja, radosti i sreće....I love you I love you od srca želim...

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 15/8/2012, 12:02

Čestitke mladencima, puno sreće i zdravlja !!!

Nana
Pjesak
Pjesak

Registration date : 05.12.2010

Postaj by Nana on 22/8/2012, 15:46

Dragi moji!!!!
Hvala vam svima na čestitkama.Moram i napomenuti da je poslije vjenčanja bilo Lucasovo krštenje i da je bio najzgodniji frajer..hehehe...Kao što i tata šišmiš kaže,bilo je neobično,eto ja tako htjela,više rock-a,dugmića,divlje jagode,pa čak malo i mjuze iz briljantina..itd..Malo sam se bojala reakcija,no kad je počela mjuza svi su se digli.Htjela sam da mi dan poslije svi kažu da nikada nisu bili na takvoj svadbi al da im je bilo genijalno,i eto uspjela sam.Svi su me zvali i pohvalili.A kaj ćete,ja sam ludi šišmiš...Još jednom hvala na iskrenim čestitkama..puse šalju Lucas,Mylo i Nana

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 24/8/2012, 21:39

Čestitke mladencima!!!!!! Želimo Vam dug i sretan zajednički život.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 15:21

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 15:21.