Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

PRAVDA JE SPORA ALI DOSTIŽNA

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

PRAVDA JE SPORA ALI DOSTIŽNA

Postaj by sju_rod on 16/11/2012, 11:46

još jednom se je potvrdilo da je pravda spora ali dostižna,moram izraziti svoje veselje novom odlukom haškog suda ioslobađajučom presudom za naše generale.Ti ljudi koji nisu niš napravili su bili u nemilosti nažalost svjetske politike i osuđeni u prvoj presudi ko pravi zločinci.Sva sreča ima boga i pravde.Ne mogu vjerovati da srpski mediji pišu da je to crni dan za pravosuđe,ne mogu vjerovati da prekomjerno granatiranje Knina je par srušenih kuća a nije recimo Vukovara koji je skroz srušen,kakvi su to kriteriji u ovoj svjetskoj kuhinji...................no sve je sjelo na svoje mjesto,generali su slobodni i vračaju se u domovinu,nek im je sretno.....................

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: PRAVDA JE SPORA ALI DOSTIŽNA

Postaj by lavica on 16/11/2012, 11:51

Nisam se usudila niš napisati, jer nisam bila sigurna koliko je toj temi tu mjesto. Ali očigledno je da je ta tema danas svuda pa i na motoforumima.
Bogu hvala da je gotovo i da ljudi dolaze doma SLOBODNI.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 16/11/2012, 21:05

Danas smo konačno dočekali naš dan, dan ponosa i slave. Hvala generalima što su izdržali i za sve nas ostale nad kojima je visio neki oblak sumnje, sumnje u cijeli narod.
Rat je završio, rat je iza nas, neka ovo bude posebna poruka i politici da se treba okrenuti budućnosti bez kriminala i laži. Ovu presudu sam čekao kao konačnu objavu kraja rata, sad sam ispunjen i sretan.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 18/11/2012, 09:45

da,bilo je lijepo vidjeti hrvatsku konačno ujedinjenu,svi su bili ko jedan,to je ono što več dugo nismo mogli vidjeti i nismo imali zbog čega jer svakodnevno nas bombardiraju sa nekim novim porezima,poskupljenjima,pravilima i ko da se trude uzeti iz džepa,našeg naravno,svaku kunu koja je još ostala i ljudi su postali bezlični,bezvoljni,nikom više nije ni do smjeha i veselja (valjda im je to i cilj jer tak je lakše vladati) a onda ovakav događaj i svi su oper sretni i veseli,pjevaju smiju se,vrište od sreče,da bilo je lijepo opet vidjeti sretnu hrvatsku pa makar i na trenutak..........hvala vam generali..............

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:53

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:53.