Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

7th winter party by FBC GOODFELLAS

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

7th winter party by FBC GOODFELLAS

Postaj by Dragec07 on 3/2/2013, 00:26

Za dio ekipe evo prošao je prvi bajkerski party ove godine, za neke još uvijek vjerojatno traje, jer kad smo mi odlazili glavninva je tek stizala.

Tam još prije 2 dana dalo se naslutiti da će do fešte snijeg nestati...

slika od 31.1 najavila je...

a kiša popodne potvrdila da će na susretu biti "vlažno".

Kad su prvi šišmiši stigli, već tamo oko 6, potop je po okolici već počeo, no to okupljenom društvu nije predstavljalo neki problem. Iz šatora je božanstveno mirisao prvi ovogodišnji grah, a okupljeni su polako zagrijavali atmosferu žesticom i pivicama.

Da na proslavi uvijek mora netko nadrapati odlično pokazuju slike

Dok se moto svijet još nije prikupio, moglo se pomalo i pročavrljati...

Hm... ja slika više nemam, samo sjećanja... U slikanju me prekinuo doslovno grah i pol (skoro dva), ali ne brinem, znam da su neki imali slučajno foto aparat prepunjenih baterija pri ruci pa ne sumnjam...

Žao mi je što smo otišli ipak malo prerano jer ekipu nisam dugo vidio i imali bi o čemu pričati cijelu noć, ali biti će vremena....
I žao mi je samo što nisam slikao u povratku kako smo svi skupa zaglavili doslovnu u poplavljenoj cesti, ali mi nije žao što sam se zavukao pod toplu dekicu...

S moje strane čini mi se da su Fellasi još jednom zaslužili čistu peticu.... ali i mi koji smo im pomogli po ovakvom vremenu....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: 7th winter party by FBC GOODFELLAS

Postaj by mg750ie on 3/2/2013, 08:15

super, glavno da vam je bilo lijepo kao i sresti poznate face.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 3/2/2013, 17:46

Pa evo i ostatak priče,moral sam se malo odmoriti poslije ručka a onda mi je došel vnuk pa evo malo kasnim ali važno je da sam tu.
Dakle Mara i Gec došli su po nas i to u vrijeme kad se več malo smanjil potop iz neba več smo pomislili da nam treba čamac a bogme se to i pokazalo na putovanju do nekadašnjeg "pionirca" a do tad je lijevalo ko iz kabla u doslovnom smislu riječi i po cesti su bila prava jezera i potoci,naravno moram reči i da je Gec rekel da na trešnjevci toga nema nego samo u đubravi ali naravno da mu niko ne vjeruje............evo par slikica.........

nakon malo druženja zamirisao je grah i Gec,naravno kao veliki gurman odmah se našao kod lonca,rekao je da ga Mara zove Karapandža i da mora malo popraviti jelo,uzalud je kuhar govorio da je sve u redu,Gec je i tu umješao svoje prste.....

nakon što je "popravio"grah domačinima pridružil se nama na daljnje druženje što je izazvalo salve oduševljenja domačeg kuhara.....

društvo se več dobro podebljalo kad je stigel još jedan hm....ko i društvo.......... ŽIVIO MAX

kao što se vidi tu se kuša mix kuhah Fellasa i Gec...........iako se veli puno babica kilavo dijete,grah je bil odličan ali za moju dušu premalo slan ali za moje zdravlje i više nego odličan (inače kad dođete do četrdesete morate smanjiti unos soli)

Mara u svom elementu,lijepo ju je opet vidjeti u prsluku i na nekom moto susretu..........
naš stari prijatelj Merlin,iz podzemne perspektive,onak za promjenu.......... a kaj da pričam,Boris ko u mladim danima odmah se baca na komade postoji škaroruki a postoji (tak ga svi zovu) Boris punoprsti..................

mada je punoprsti Boris sam htel doči (valjda zbog komada kad več motora nije bilo) njegova Julija nije dozvolila da se tak nekaj dogodi i naravno tu su došli i drugi naši prijatelji i poznanici.
Nakon što smo se malo smrzli (kad nismo plesali,drugi put plešem) krenuli smo mado iliti doma...........

ove dvije plavuše nisam prije videl,Gec pa kam smo mi gledali................. dobro Gec je u autu,pa gdje sam onda ja bil......... i evo nam još jedne zahvalnice (vi pijanci to nije Chivas,to je papir) ko zna tko bu ovo sve čital pa da mi ne dođe doma :daj mi natoči onaj viski.............
Nisam je stavil na zid Black Batsa jer se odmaram a i nedjelja je pa ne zamerite.
Što reči,nakon dužeg vremena ponovo na nekom susretu,ponovo u poznatom okruženju ali naj važnije u društvu istinskih prijatelja sve ovo diže na veču visinu i mada je relativno kratko trajalo bilo mi je prelijepo,fenomenalna provedena subotnja večer iako smo na putu prema doma stajali valjda sat vremena dok nisu nekog jadnika izvukli iz rupe u koju je upal sa autom pri ulazu na Goodfellase,bilo je super.Danke Gec,danke kaj si se setil načina da me malo vratiš u život.......

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 11:29

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:29.