Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Servis, rezervni dijelovi i potrošni materijal (ulje, filteri, svjećice, kozmetika i sl...)

Share

Franjo
Pjesak
Pjesak

Registration date : 04.02.2008

Servis, rezervni dijelovi i potrošni materijal (ulje, filteri, svjećice, kozmetika i sl...)

Postaj by Franjo on 6/3/2008, 13:50

Na otvaranje nove teme me naravno ponukalo to što uskoro moram napraviti redovan servis (ulje, filteri, svjećice...). Kako vjerujem da manje-više svi žele kupiti kvalitetnu robu za manje novca, molim sve da napišu svoje preporuke i iskustva sa pojedinim trgovinama i servisima.

Kako vozim Suzuki Marauder VZ 800, cijene kod zastupnika Suzukia su slijedeće:

• filter ulja 120,00kn
  • svjećice DPR8EA9 NGK - 85,00kn komad (znači 170,00kn)
  • ulje motul polusintetika - 99,00kn po litri (5 litara znači 495,00kn)
  • sveukupno 785,00kn
  • za gotovinu se dobije još neki popust 10-15%

Sada će mnogi reći zašto 5 litara ulja, eh zato što na 5.000-6.000km sam ulio u svoju mašinu skoro cijelu litru ulja. Ove cijene su me danas naprosto iznenadile, možda sam se na krivom mjestu informirao, uglavnom nemam komentara na ovo (možda i nisam dobro informiran, pa su navedene cijene "normalne" - ne znam).
Molim Vaša iskustva sa serviserima i trgovinama, komentare, dodatne informacije i preporuke za kupovinu gore navedenog potrošnog materijala. Također bi dobro došli savjeti što upotrebljavate za čišćenje i podmazivanje lanca i lančanika (oni koji imaju lanac), sredstva za čišćenje felgi, kroma, sredstva za poliranje, itd...
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:31.