Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Pozdrav od Drageca

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Pozdrav od Drageca

Postaj by Dragec07 on 2/2/2008, 02:55

Kao jedan od "krivaca" što gledate u ove naše stranice i čitate zanimljive i manje zanimljive uratke vrijednih forumaša pokušat ću se predstaviti u par rečenica.

Zaljubljenik sam u motore i putovanja, željan novih susreta i druženja, uživam u zvuku motora i rock, bluess, jazz i country glazbe. Uživam i uz jednog odraslog sina (20g.), te nešto više odraslu jednu Maru.

Simpatičnost i neposrednost ovih ljudi koji me okružuju na forumu i čiji sam ravnopravni član, uz mogućnost čestih zajedničkih druženja na internetu i posebno na cesti, upotpunjuju moj život na način koji sam sam odabrao i sa kojim se ponosim.

Pozdrav svim ljudima dobre volje kojima je ljubav prema motorima i domovini, te želja za vožnjom i zajedničkim druženjima stalno u srcu.

Kad nisam na jednom od službenih ili privatnih puteva živim i radim u Zagrebu. I naravno, na svim ovim internetskim stranicama na kojima me mnogi od vas već duže vremena susreću.

Veselim se našim budućim virtualnim i stvarnim druženjima. lol!

Spritmonitor.de

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

Re: Pozdrav od Drageca

Postaj by tamigo on 2/2/2008, 16:10

Dragec sva sreča da postoji internet, inače se nikad vjerojatno ne bi ni upoznali. ( zahvala Virago klubu)

Jedva čekamo malo bolje vrijeme,pa cestu pod kotače i far ispred.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 3/2/2008, 22:08

pozdrav svima mi smo sju i rod što hoće reći slavica i rudi i mi se vozimo svud po svetu pa smo odlučili
da se vozimo i sa vama kad bumo mogli. Sve vas poznajemo pa znamo kud i kam dolazimo.Znamo da ste ludi
za dobru zeku a i mi smo, u ostalom to i znate, sve vas toplo pozdravljamo i želimo puno zajedničkih
kilometara - sju i rod- To vam dođe nešto kao crno i bijelo, kao noč i dan kao ovo i ono kao koko bil kao
tam i igo tak nekak su i sju i rod pa pa.

lukylipik
Roler
Roler

Postaj by lukylipik on 5/2/2008, 13:17

...ak i tebe pozdravim svojim utjelovljenim pozdravom - bojim se prolit ćeš sve po stolnjaku, viš da se krigla već nagnula, al evo:

(Powered by frubar.net)

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 5/2/2008, 16:10

POzdrav Gec :D

Pale
Roler
Roler

Postaj by Pale on 5/2/2008, 23:03

živ bio! cheers

Franjo
Pjesak
Pjesak

Registration date : 04.02.2008

Postaj by Franjo on 15/2/2008, 12:13

Bok Dragec Vragec! Pozdrav od Njofre, Slavena, Franje ili Čehoka - po novome. Kako bi rekao Pale: Vihor Čehok! Tebi jedna vila Velebita!

Vila Velebita
(Powered by frubar.net)

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 14:00

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 14:00.