Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Tavan iliti prvi kat

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Tavan iliti prvi kat

Postaj by sju_rod on 23/5/2013, 18:34

Ljudi,sorry kaj se ne javljam zadnjih par dana ali šljakam ko konj,u jutro na poslu a posle posla na kući:Sve sam ja lijepo nacrtal i napravil plan kaj koji dan treba napraviti ali pretpostavljate da niš od toga neide,ako vam velim da ni ovaj vikend neide pod (laminati) a trebal je iči prošli vikend i to u dvije sobe onda vam je jasno da nisu pripremljene tj. ni zidovi,ni štokovi ,ni struja ma niš nije gotova da bi išli laminati.Več sam frustriran kak niš neide po planu.Uglavnom slikam tak da se bu i to vidlo ali bumo malo pričekali.Tak vam je to društvo moje,umoran sam tak da mi se oči sklapaju čim se sednem,da nije jučer tekma bila tak dobra vjerovatno bi zaspal ko beba ispred ekrana.Pozdrav svima............ Sleep

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: Tavan iliti prvi kat

Postaj by Dragec07 on 24/5/2013, 18:11

Rudek,sve bu to bilo napravljeno, zrno po zrno, kamen po kamen... itd... Samo hrabro i to je to...

Spritmonitor.de

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 24/5/2013, 20:45

Samo polako Rudek, još si mlad budeš ti to sve stigao!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/5/2013, 21:38

je,je..............

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 27/5/2013, 08:42

ko radi legne spavat umoran

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 27/5/2013, 11:38

Za uspješan posao slijedi krug s Dragecom po gradu, pa ćeš kao nagradu gledati ono što ne smiješ dirati...

Komentar: imali ste 3 dana kaj gledat....

Zadnja promjena: Dragec07; 30/5/2013, 14:35; ukupno mijenjano 1 put.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 30/5/2013, 14:27

u subotu ide laminat,nakon toga sliede slikice...............

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 30/5/2013, 14:40

Dragec07 je napisao/la:Za uspješan posao slijedi krug s Dragecom po gradu, pa ćeš kao nagradu gledati ono što ne smiješ dirati...

Komentar: imali ste 3 dana kaj gledat....

Eh da, sve što je lijepo kratko traje No No No

Rudek samo naprijed! Čekamo fotke

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 10/6/2013, 20:03

Pa evo,mada nije u potpunosti gotovo ali da bar "glavninu"pokažem.Moram priznati da u planovima prije samog početka sve je bilo nekak jednostavno i lagano a onda kad sam počel delati najedanput sve je išlo teško i komplicirano,sve ono kaj sam mislil da nebu problema postali su problemi da mi se kosa dizala,naj bolja fora je kaj sam mislil da bum do godišnjeg (01.07.) završil kat a onda idem dole kod sina i sebe na vrata i prozore a ja sam trenutačno završil (skoro)samo dvije sobe a sad me još čeka kuhinja i kupaona,u principu više i goreg posla nego do sad.Trenutačno sam u raspoloženju da zapalim negdje na more i da sve ostavim da se kiseli i sva sreča da je loše vrijeme i da nemam lovu za takvu avanturu.Evo kak je to izgledalo... tu su se još gletali zidovi i šmirglali a ja sam poslije toga izgledal ovak izgledam malo sijed ali u stvarnosti nema šanse da posijkedim jer me žena ne živcira,jer čul sam da posijede samo oni čije žene ih živciraju a pošto je moj Slavek jedno umiljato stvorenje ja ču uvijek ostat mlad. No idemo dalje..

ovo je stolac na kojeg se penjem a ne da se odmaram,to je bitna razlika,konačno krenuli laminati.... prvo mala soba i tu baš i nije bilo tak velikog problema ali velika............strahota............tak nekaj neravnog več dugo nisam videl i nakon dužeg kemijanja sa stiroporom i kartonima,morali smo kupiti OSB ploče jer nismo nikak mogli izravnati podlogu samo sa stiroporom,moram odmah napomenuti da glavni majstor je bil moj buraz inače parketar tak da je to išlo puno bolje i brže nego da sam to sam radil (nedaj bože) jer bi ispalo svakak....................a ovak to ipak izgleda pristojno.............

i nakon puno hrvanja sa daskama i gemištima (nismo pretjerivali,nego onak za žeđ) pod je bil gotov....

tu se ne vidi ali tek sam jučer postavil lajsne i prozore ali sam bil tak umoran da nisam slikal pa da bude sve kompletno ali bum sutra pa bute i to vidli.Kaj reči,na žalost sve ide sporo ili možda to tak i treba iči,jer nema niš na brzinu,možda sam si ja samo plan malo ambiciozniji napravil kojeg je u principu nemoguče pratiti a sad vidim da ide malo presporo ali ide i to je naj važnije.Sutra ide namještaj iz kuhinje i oslobađa mi se "novo" gradilište pa bumo i to evindetirali,žal mi je kaj imam manje vremena za druženja ali kad imaš doma bauštelu nemreš baš landrat okolo,pa me ispričajte kaj nisam češće sa vama ak niš drugo i na forumu...........ma proči će i to,kad,tad.Pozdrav ekipi......
Evo,baš mi je sad palo na pamet,ak ja nemrem "k vama" možete vi k meni,pa kad ste usput ili vam se jednostavno gleda moja faca,navratite na kavu kak se veli,mali brejk bu mi dobro došel a ipak se bumo vidli a ja bum doma i dalje na šljaki,dakle bez ustručavanja,kad god vam padne na pamet ,na kavu kod Rodnya.....................

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 11/6/2013, 19:41

Rudi, ti si zakon, nema stajanja.... Sad kad te je krenulo, vidim doći će i moja garaža na red...

Čuj, ono navratiti malo i osokoliti te, uopće ti nije loša ideja... zivili

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/6/2013, 20:06

NAPREEEEEEEEEEEED..................... Laughing

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/6/2013, 08:33

vidim da ste me poslušali..............JOŠ NIKO NIJE DOŠEL NA KAVU.............nisam baš uvijek tak prašnjav.. tak da se bumo mogli zagrliti.... nebojte se...........

(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 25/6/2013, 09:51

sad si počel koristiti i www.gophoto.it i frubar u kombinaciji za kvalitetnije slike bounce

http://www.gophoto.it/view.php?i=http://fodi.frubar.net/files/E1445315-62FB-3D43-9241-7D99667289DC.jpg#.UclmzPmpV8E

dovoljno bi bilo i samo:

http://fodi.frubar.net/files/E1445315-62FB-3D43-9241-7D99667289DC.jpg#.UclmzPmpV8E

, al hoće Talijani malo internet prometa uzeti i sebi a tebi usporiti komp.....domišljato....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/6/2013, 17:31

to češ mi morati objasniti kad DOĐETE na kavu.....................

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/6/2013, 17:52

Ajde da nastavimo sa pričom.Kao što ste mogli vidjeti sobe su gotove i zapečačene i sad su na redu kuhinja i kupaona a kak to sad izgleda........ tu se vidi da je soba zapečaćena a zakaj mi ide crta ispod ne pitajte me.

zakaj ide još uvjek NEZNAM............ne mogu ni slike pomaknuti prema gore.................osječam se ko metuzalem za komp........uglavnom vidi se kakve su bile pločive i naravno da sam ih skinul i sad idem na zidove u kuhinji a kupaonu pošto je najzajebanija ostavit ću za kraj,normalno................pozdrav ekipi.........j

javite se.............zakaj sad nema crte...........ne pitajte me...........sa ovim mojim čevapima tiskam sve tipke odjedanput i to htio ne htio evo izgleda da ide u normalu..........
(Powered by frubar.net)

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 25/6/2013, 18:52

Eh, tebi mora da je jaaaaako dosadno u životu kad si si takvog poslića zadal lol!

Samo naprijed udarnički, pratimo te !!!!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/8/2013, 20:08

evo priča ide dalje..........danas je završen (zadnji) laminat u kuhinji.Sad su ostale još sitnice po cijelom stanu ( tu pričvrstiti ovo,tam ono ) uglavnom veliki su radovi gotovi.Iskreno trajali su malo predugo,mislil sam da bu to sve puno brže ali kad delaš iz starog novo to baš i nejde brzo a ja naivac sam mislil to bu pis of kejk.U svakom slučaju sam izuzetno zadovoljan izvršenim radovima,kak je to izgledalo prije (gore nitko nije živio a ni prozor otvoril 27 godina ) a kak izgleda sad.Prije svega i zbog toga kaj sam radil sve sam izuzev laminata koje mi je radil buraz (parketar po struci pa kaj da se ja petljam) možda bi i to sam radil ali podloge ama baš sve su bile izuzetno neravne pa je tu trebala stručna ruka.Sve ostalo sam radil sam.Cijeli godišnji mi je prošel na katu,od negdje devet do na večer do osam,mjesec dana godišnjeg se nisam okupal (imam inače bazen od tri metra ni njega nisam napunil) osim svaku večer u kupaoni sam sebi sam obečal da ni jedan godišnji više neču ni čekić primiti a kamoli valjak ili što drugo.No da ne pričam puno evo zadnjih radova......

(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/8/2013, 20:33

Evo to vam je bilo tak dok ste vi putovali uživajuči na motorima (neka ste fala bogu) ja sam šljakal ali kak se veli šljakal sam sebi pa u svemu tome ima nešto što me tješi mada bi se rađe vozil.....uh.........došlo je skoro do kraje,još malo nekih sitnica,postavimo namještaj i stan je gotov e sad da vam pokažem razliku pa da to vidite i ja sam bil iznenađen kad vidiš kak je bilo a kak je sad...

(Powered by frubar.net)

nadam se da vidite drastičnu razliku...........

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/8/2013, 20:57

sad ide namještaj unutra pa bu to bile zadnje slike i rezime svega................

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 28/8/2013, 07:46

Sve je super, samo mi nedostaju ljudi unutra.
Npr. jedno društvo s hladnim pivicama u rukama.

Spritmonitor.de

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 28/8/2013, 10:13

...BRAVOOOO ....RUDI....SUPERRR...VRIJEDAN NAŠ RUDI I SLAVICA, cheers Razz sunny

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 29/8/2013, 19:45

ma bit če i toga Gec......još malo............

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 1/9/2013, 18:05

Super parketaru Rudi&Slavica, još je jedan zanat položen.  Znal sam kad zagrize da je to gotova stvar. Cool

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:12

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 08:12.