Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

PITANJE SVIH PITANJA

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

PITANJE SVIH PITANJA

Postaj by sju_rod on 2/11/2013, 21:31

DI JE DRAGEC ???????????????????????????????????????   DA LI NETKO ZNA DI JE DOBRI DUH OVOG FORUMA,JEDAN OD NAJBOLJIH AKO NE I NAJBOLJI ŠIŠMIŠ SVIH VREMENA (ZATO KAJ NIKOME NE PIJE KRV) AKO NETKO ZNA NEKA KAŽE.................NAGRADA SLIJEDI...................

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Re: PITANJE SVIH PITANJA

Postaj by lavica on 3/11/2013, 06:47

Odnjelo ga ovo jugo.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 3/11/2013, 20:40

Malo me zanijeli neki projekti u firmi, a i ovo jugo.

Čuvajte se samo kad šišmiš oživi i dogovori vam jedno piće, a onda se vi iznenadite i onako iznenađeni dođete svi.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 3/11/2013, 20:42

I da, prije ovog juga još sam se malo vozio motorom, pa se bandit mogao vidjeti i pred Krematorijem ovih dana....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 4/11/2013, 07:34

Naj duh šišmiša je Rudi a Gec je ljepilo. I jedan i drugi su u svojim filmićima.
Sad bu šljiva a možda i patliđan pa nije biti za vani pa neko kuhano vino i rakija taman može i nekakav gulaš

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 4/11/2013, 19:30

ha,ha,ha...........ti si lud mg..............ha,ha..............pa kaj ti ono znači da je Gec ljepilo,ha,ha....umreču od smeha.................ajd da probam biti malo ozbiljan...................ja sam i prije nazval Geca dobrim duhom šišmiša jer se na neki način brinul za naš familijarni klub (što ja nisam) recimo na nekim susretima je "pričekal" dijeljenje zahvalnica,ja nit sam tražil nit mi se čekalo poslije ponoći kad se to obično dijeli, na koncu on se dosijetil izvrsne ideje da podloga bude naranđasta ma ima još toga i zato sam ga ja nazval dobrim duhom Black Batsa i stvarno to mislim..........a da je ljepilo...............ha,ha,ha...........sorry kaj se smijem ali uopče ne kužim kaj si htel reči.............joj,umreču od smijeha.......................mg,plačam rundu za ovo......................ovak se stvarno nisam dugo nasmijal............ne zameri.............ha,ha,ha,ha.............Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 5/11/2013, 15:57

Pa nemam kaj zameriti dd sa je za mene Rudi,  Dragec je korektiv, tj ispravlja ili posreduje tak da je ljepilo UHU Cool  kaj se tiće runde jedva čekam.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 6/11/2013, 22:32

Od čekanja se na živi, a treba i iskoristiti sunčane i tople dane i šetnje uz more. Volosko....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 7/11/2013, 15:50

eto di je Dragec...................a mi se brinemo...........Crying or Very sad ............Wink

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:05

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:05.