Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

FIFA..................i Šimunić

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

FIFA..................i Šimunić

Postaj by sju_rod on 17/12/2013, 16:27

Moguće da ovo nije mjesto (birtija,pa možda) da pišem o takvim stvarima ali jednostavno se moram javiti.Sramotno je od Fife da je uzela Hrvatsku kao pokusnog kunića u svojoj namjeri o fer playu o no rasizm i o  puno toga na terenima.Znam da je Šimunić pogriješio,to mu stvarno nije trebalo bez obzira što se taj pozdrav upotrbljavao daleko,daleko prije ustaša ali na žalost ustaše su ga iskoristile za svoj pozdrav i sad je "obilježen" i tu ne možemo ništa,dakle Šimunić je napravio glupost do neba.Kad je sad nedavno u kvalifikacijama igrala Srbija-Hrvatska,zapaljena je hrvatska zastava na samom stadionu,šta je napravila SMRDLJIVA Fifa.............ništa............nisu čak ni opomenuli Srpski nogometni savez ali Hrvatska je trn u oku cijeloj evropi i susjedstvu,što zbog ovih kretenskih političara i kad malo bolje razmislim isključivo zbog njih jer sve loše što se događa u Hrvatskoj je zbog njih a sad i sa ovim referendumom smo pomrsili svim političarima evrope pederske nade pa nas još i dodatno mrze.Da je Šimunića trebalo kazniti...je.da li je trebala kazna biti neigranje nekoliko utakmica...je ali deset..........DESET..........i još k tome nesmije niti na stadion u tih deset graniči sa ludošču,to je nevjerovatna mržnja prema hrvatima koji su se usudili prije svega imat svoju državu....................a sad i nedat pederima da imaju brak.Jadna si ti evropo.A kad još saznate da je velika večina "hrvata"tražila da se Šimunić drastično kazni onda mi se bljuje i na te uvlakače(jedan od njih je i pederčina jovanović,koji je između ostalog i bil na utakmici sa srbijom gdje je zapaljena zastava ali ništa nije vidio) sramoto smrdljiva.Sve u svemu želim reči da je ovo katastrofalna odluka Fife i da je takva samo zato jer je iz hrvatske i kladim se da je na njemačkoj utakmici neki igrač uzviknuo Hail Hitler da bi dobil naj više dvije utakmice zabrane igranja ali za hrvate.................e to je druga priča...................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: FIFA..................i Šimunić

Postaj by mg750ie on 18/12/2013, 16:42

Nije niš pogrešno. 
Ova kazna je totalna idijotarija.  Joe nije zazivao duhove prošlosti nego je to bilo slavlje i izljev rodoljublja nakon teških kvalifikacija. Oni koji vide nekaj drugo nek idu psihijatru i od moje strane tam kam je Špišić poslal prijatela Peru u pjesmi Bicikl

Sada je: 3/12/2016, 00:22.