Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

STRADAO APAČ

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

STRADAO APAČ

Postaj by sju_rod on 25/2/2014, 17:24

Na žalost nemam još provjerene informacije ali navodno je jučer stradao Robertino,poznatiji kao Apač (vozil je KLE-a) opet navodno pogodio ga je auto i u toj nesreči je teško stradao i sad je u komi..........valjda je u Novoj bolnici u Dubravi...............za sad vam više ne mogu reči ali čim nešto saznam,javim..................u pizdu materinu sve.............

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: STRADAO APAČ

Postaj by Dragec07 on 25/2/2014, 19:05

To je strašno, sezona još nije ni počela a crna kronika se već puni.
Sinoć slično iz Splita, još par po obali ovih dana.

O P R E Z!

Tko prvi sazna koju informaciju više o našem Apaču, nek se javi....

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 26/2/2014, 08:06

Kaj da velim, u pm! Vjest koja daje misliti.

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 26/2/2014, 11:14

Kaže Tamigo da se čuo s njegovom ženom i da je grdo, grdo ne nadaju se ničem dobrom.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 26/2/2014, 18:15

Bio sad danas kod Krune ( Apačeve žene) u biti sad sam se vratil i rekla je da se to ovak nekak zbilo u ponedjeljak oko pol devet na večer.Apač je iz Čulinečke prelazil Aveniju Dubrava i nakon što je ušel u ulicu Klin iz sporedne ulice je na njega naletel auto i pokupil ga.Na žalost Apač izgleda nije imal kacigu zavezanu pa mu je ispala i golom glavom je udaril valjda po asfaltu i tu mu je pukla glava.Trenutačno je u induciranoj komi i stanje je teško i nepromjenjeno.Nadamo se da se bude takvo stanje popravilo i da mu ta oteklina i pritisak na mozgu splasne eto molimo se da bu tak.Kaj da velim,uvijek se nađe majmun koji te ne jebe pol posto.

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 26/2/2014, 20:10

A u PM i opet klasična priča s o duzimanjem prednosti prolaska!

Nadajmo se da će se oporaviti.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/2/2014, 22:57

zadnje informacije govore da je stanje nepromjenjeno i dalje vrlo,vrlo teško.................neznam kaj reči......

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 1/3/2014, 08:04

kaj reči, iza ovog sranj.? Apaču, želim brzi i kompletan oporavak, držimo mu fige, a nama, pazimo više nego..

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 3/3/2014, 19:32

danas sam se čuo sa Krunom i rekla mi je da je razgovarala sa doktorom koji je rekao da če oporavak trajati jako dugo i da se može dogoditi da ostane u kolicima............a kolko tolko dobra vijest je da je oteklina na mozgu malo splasnula i da sad samostalno diše ?..........do jučer nije mogao..........neznam kaj da velim,kolko je sve to realno...............veli mu žena da pomiče ruku i glavu ?.........daj bože...............sve u svemu izgleda da je ozljeda ipak jako,jako teška...........daj bože da se oporavi............

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 3/3/2014, 20:21

Ajde, držimo fige za potpun oporavak, ma koliko trajalo!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 6/3/2014, 20:02

na žalost,nema dobrih vijesti.............jučer su ga prebacili na peti kat bolnice,doktor veli (naravno samo obitelji ) da sad sve ovisi o njemu koliko če se boriti ili ne,možemo se samo moliti da ne dođe do najgoreg.................

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 7/3/2014, 16:49

Sranje, sranje, sranje.....

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 7/3/2014, 18:30

...Bori se Apač....budi hrabar....želim ti puno,puno zdravlja.....

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 9/3/2014, 19:58

Bili smo danas kod Apača u bolnici......................uopče neznam kaj da vam velim,inače poslije takvih udesa ljudi ne izgledaju baš dobro......ima nekakvu cijevčicu u grlu i kroz to diše........strašno........žena nam je rekla (bila je tam) da joj je doktor ponovio da nek se ničemu ne nadaju.................rekla je da je jučer otvorio oči i da joj se čini da čuje........neznam...........meni nije danas tak djeloval.............pošto je vikend sa doktorom se nije čula jučer i danas a ni neznam kaj bi joj mogao reči........nek mu bog pomogne...........drž se Robertinjo,drž..............

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/3/2014, 19:25

danas sam se čuo sa Apačevom ženom i rekla je da miče rukama i glavom,da je dobio temperaturu,pa sad kolko je to dobro ili loše,pitanje je...........ali možda ide na bolje........daj bože..........

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 13/3/2014, 20:06

najnovije vijesti govore da miče rukama i nogama i da je otvorio oči i da gleda kao i da pokušava nešto reči ali mu ne uspjeva..............u svakom slučaju više nego ohrabrujuče vijesti............

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 13/3/2014, 20:34

Ajde, samo nek nastav tako!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 20/3/2014, 19:29

ha, zadnje vijesti govore da Apača tjeraju van iz bolnice,kao više nije na aparatima,njima treba krevet i snađite se..............ne kužim,čovjek nije pri svjesti i oni ga tjeraju van iz bolnice...........pa kaj smo mi u Americi..........vjerovatno bi njegova žena  trebala dati lovu doktoru i onda bi ostal.....stvarno ne kužim................

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 21/3/2014, 07:35

Znam još jedan sličan slučaj,  oni su pacijenta smjestili u hospicij, tj u Marof, dio troškova je snlsio HZZO, manji.  Crying or Very sad

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 21/3/2014, 17:50

neznam da li postoji način da još ostane u bolnici ili da ode negdje na adekvatno mjesto ali bez plačanja,jer oni su u komi,love niodkuda,ipak je on još bez svjesti i nemože biti doma,neznam da li bi preko udruge branitelja se moglo kaj napraviti ili preko nekog drugog,neznam ni sam kak ali ako ko ima kakvu ideju ili instuticiju ili nekog kome bi se mogli obratiti jer ovo nema nikakvog smisla..............

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 21/3/2014, 18:09

stalno pratim temu i jako mi je žao Apača i njegove obitelji. na žalost zdravstvo je u takvim situacijama neumoljivo čak znaju biti i jako grubi. tako da ili Novi Marof ili Duga Resa, ako se ništa nije promjenilo na teret zdravstva može biti tamo mjesec dana a onda ili platiti ili par dana doma pa natrag, tu veliku ulogu igra liječnik opće prakse u kombinaciji sa neurologom. kada je doma obavezno inzistirati na njezi u kući, fizioterapeutu i svemu ostalom. jako grda situacija

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 30/3/2014, 18:29

Bil sam danas kod Robija i izgleda puno bolje nego prije iako je i dalje bez svjesti...........njegova žena radi na tome da ide u Krapinske toplice.............daj bože da uspije..............

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/4/2014, 18:52

evo i zadnjih vijesti...........več desetak dana nikog ne puštaju kod njega jer je dobil nekakvu bakteriju i u izolaciji je a kak mu je?............nepoznato........

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 15/4/2014, 19:12

MRSA iliti zlatni stafilokok.... bolnička bakterija otporan na klasične antibiotike, a ovi koji je liječe su skupi za naše zdravstvo. Kad digneš galamu na doktore, onda se stvore sredstva pa može početi liječenje.

Jel' to znači da je još u Dubravi u bolnici?

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/4/2014, 20:31

da,još uvijek.............navodno kad se riješi bakterije ide u Krapinske ali...............ko zna..........

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/5/2014, 18:32

evo da vam velim zadnje informacije od Apačeve žene......več je mjesec i pol dana u izolaciji zbog one bakterije i nezna se tomu kraj..........ako ikako mogu biti dobre vijesti što su joj rekli da bude sretna jer neide prema gore..........hm...daj bože da neide...............

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 19/6/2014, 19:48

Danas sam se čul sa Krunom i rekla je da je Apač prebačen u Novi Marof u novi odjel i da joj se čini da bu mu tam dobro.Veli da je prati pogledom,miče rukama i nogama i po svemu tome može zaključiti da se ipak kreče prema boljem,daj bože.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 31/7/2014, 11:01

Danas u jutro me je nazvala Kruna i rekla da je Apach naš Robertino umro............počivaj u miru prijatelju...........

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 31/7/2014, 11:19

Strašno!

R.I.P.

mg750ie
Biker
Biker