Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

SKORO PA GOTOVO

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

SKORO PA GOTOVO

Postaj by sju_rod on 16/7/2014, 19:27

Znate onu moju (bivšu) staklenu stijenu na sobi e pa to je otišlo u povijest.............ukupno se jebem dva i pol tjedna s tim prozorom.
Štok,drveni,sa prozorima stoji več 25 godina na tavanu i pošto mi je staklo na sobi popucalo nije bilo druge nego taj štok ubaciti umjesto tog stakla.Prvo sam jedva ta stakla izvadil van(i sad nemam kud stim jer taj odpad niko neče,čistoča veli da oni uzimaju samo flaše,katastrofa) pa onda željezni okvir,ma stim sam se zajebaval cijeli dan,pileči pol metra po pol i onda pajserom i čekičem izbijal van,onda sam zidal mali zidič i na kraju je išel štok i prozori,još mi je ostalo pomaljat unutanje zidove sobe i to je kraj.Od pet tjedana godišnjeg evo još malo i ode tri tjedna na jebeni prozor.Stalno mi je sve bilo otvoreno pa niti sam kam mogel otići a niti mi se uopče išlo kolko sam bil ljut kaj to uopče nije "samo" tak kak sam ja mislil.Žal mi je kaj nisam sve slikal ali bar bute vidli sredinu i kraj.......... 

i evo ovo je završna slika sa doljnjom lajsnom.............

(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: SKORO PA GOTOVO

Postaj by Borris on 16/7/2014, 23:56

Ide to tebi čist dobro ........možeš nastavit kod mene.....naj se sramit ! Laughing

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 17/7/2014, 07:51

Ide to tebi! Daj se respitaj gdje ti je najbliže reciklažno dvorište. Tam ti primaju ravna prozorska stakla a poneka ti primaju i građevinski otpad. Ja nedavno u stenjevac otpeljao prikolicu šutr i starog betona iz svog dvorišta.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 17/7/2014, 09:11

Ovo je odlično i koliko vidim završeno.
Sad su izgleda na redu alu felge (ak' majstor ne zbriše na more...)

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/7/2014, 18:35

ovaj tjedan još završavam unutarnje radove a onda dofuraj felge bez problema.........a kaj se tiče stakla zval sam na više mjesta ali oni ne žele takva ravna stakla a kaj je nejgore ja ih ni ne mogu odpeljati jer mi ne stanu u auto a to sve razbijat nema smisla............čim sam im spomenul da su to stakla 1,5 do 2 m odmah su me odbili............čak sam reko frajeru u čistoči da ljude tjeraju da bacaju to u prirodu mada ja nebum ali ježi ga.......inače najbliže rec..dvorište mi je u Osječkoj ali ne žele to primati.........a Boris moj,iskreno da hoču ali i da mogu imal bi kaj delati kod sebe do kraja godine..........znaš kak je,dok imaš kuću imaš i posla..............ali..................

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 17/7/2014, 19:08

Ne kužim kaj izmišljaju! Evo sad sam opet gledao tu:  http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=10770 i lijepo pod osmom crticom piše da primaju ravno staklo!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 18/7/2014, 15:01

ni ja ne kužim,velim ti da sam zval telefonom i da su mi rekli da to ne preuzimaju...........tu uostalom piše da nesmije biti duže od 40 cm a moja stakla su od 1,5 m do 1,9 m pa sad ti reci..............bum probal  nazvat baš stenjevec i sesvete pa bum videl ali sumnjam jer to sve spada pod holding a njih sam zval i oni odbijaju dal sad ta rec. dvorišta rade nešto na svoju ruku .....bumo vidli..........

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 16:14

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 16:14.